sizce ALDATIYOR MUYUM???

ixir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
25
1
38
eşimdem 1 senedir ayrı yaşıyorum ama nikahımız var mahkememiz devam ediyor yeni ilişkilere yelken açmak istiyorum ama vicdanım buna izin vermiyor sizce aldatmış olurmuyum eşim beni aldattı aynı ş.... ben yapmak istemiyorumCADIARZUfisfisfis

eşinden bi boşanda ondan sonra yeni ilişkilere yelken açarsın,farkındamısın hala onun nikahı altındasın,eşin seni aldatmış,sende onumu aldatacaksın,onun seviyesine ineceksin,tabiki aldatmış olacaksın öyle yaparaktan,bu dinende haramdır..aklını başına topla...

bencede güzelim önce boşan sonra yeni bir ilişkiyi düşün
hem vicdanın rahat eder hem de saygınlığını korumuş olursun
dini açıdanda nikahınız bitmeden yeni bir ilşki yaşaman doğru değil a.s.

arkadaşlara katılıyorum. acele etme. a.s

dur bi acelen ne?
bi rahatla, tam bekarlığın tadını çıkar
sonra düzgün biri çıkarsa ok, yaşarsın ilişkini...
ama önce boşan

önce bi dur nefes al yahu,ayrıca nikahın var bosanmadan böle bişeye kalkışma,sende ayrıldıgın eşin gibi seviyeni düşürürsün hatanın üstüne böle hızlı kararlar verip yeni hatalar yapmak sence mantıklımı.hakkında hayırlısı olsun

:1hug:

Kanunen doğrusunu bilmiyorum ama bir ilişki daha tam olarak bitmeden yenisine başlamak insanı psikolojik olarak zorlar bence..
Önce biraz kafanızı toplayın,hayatınıza yön verin,bu arada boşanma da sonuçlanır. Dilediğiniz gibi yaşarsınız..

bende arkadaşlara katılıyorum canım aldatmış olursun üstelik bişeylere başlamak için çok yeni yeni bir pişmanlık ve yeni bir üzüntü yaşamamak için zamana ihtiyacın var kendine iyi bakyasakkelime

önce bi ayrıl resmi olarak sonra hayatına bak bence.yani aldatmış olmazsın bence ama türk toplumu alışık değil böyle seylere canını sıkarlar o yüzden.
sevgiler

En iyisi bosanma davasinin bitmesini beklemek...
Hem ruhen rahat olursunuz, hem biraz daha toparlanmis olursunuz
daha yaralariniz varken, vede su dava için ugrasmaniz gerekirken bence baska iliskilere yelken vermeyin...
Acele etmeyin...

canım ben arkadaşlara katılıyorum bencede önce boşanmayı bekle ne olursa olsun onun soyadını taşıyorsun tam anlamıyla bağını koparmadan yaşadığın ilişkide çok sağlıklı olmaz bence hem boşanma süreci içinde sende kendini daha iyi toparlarsın böylelikle boşandıktan sonraki ilişkilerin daha sağlıklı olur.hemde kendine olan saygını yitirmemiş olursun çevrendede değerini kaybetmemiş olursun çünkü toplumumuzda senin gibi düşünenler dışlanıyor bilirsin boşan ondan sonra istediğini yap hala o senin kocan şimdilikte olsa..............

işin aldatma boyutu bir tarafa öncelikle bi süre kendinizi dinleyin.rahatlayın.yıpratıcı bi süreçten geçiyorsunuz sağlıksız kararlar verebilirsiniz.özellikle bu yaşadıklarınızdan sonra çok temkinli olmalısınız

bir yıldır ayrıyız demişsin dinimizde yanılmıyorsam eşinden 4 bucuk ay ayrı kaldınmı zaten dini nikah kalmıyormuş diye biliyorum bir yıldır yanlızsın kolay değildir eminim bir yıl olduğuna göre artık geri dönüşte yok demekki biriyle beraber olmayı düşündüğüne görede kafana yatan biri var etrafında sanırım sende uygun olacağını düşünüyorsan neden olmasın hayat senin evlilik düşünme bence hemen özgürlüğün tadını çıkar

kocani bosver desek bence yeni iliski kuracagin insani aldatmak olur kandirmak olur ne diyeceksin bir kocam var kagit uzerinde nikahim var ama kalbim ozgur mu bence yakismaz sana bence once nikahin bitsin ayril ozgur kal kafani topla ve oyle bir iliskiye gir mutsuz olacagin bir iliski yerine saglam bir arkadasligi secmis olursun ayrica ben 1yildir ayri yasiyorsun seni aldatmis mahkeme asamasindaki kisiyide kocan olarak gormuyorum burda senin bagli bulundugun sey nikah akti ve toplumsal konumun umarim en kisa zamanda tum bu sorunlari asarsin

Ortaya cıkar mahkemede yüzüne vurursa valla hakim bile ona değil sana nafaka baglatır...nikahın bitmedne bu ne acele bi de malesef toplumda dul kadın damgası var yani artık sen herkesten cok daha dikkatli adımlar atmalısın ayrıca seni gercekten seven bir erkek bulana kadar kendini teslim etme çünkü bazı erkekler dul kadınlara daha kolay yaklaşırız mantığıyla hareket eder.işin zor zaten daha da zorlaştırma.mutluluklar.

dur bi yaa neye yelken açacan kaydirigubbakcemile2
bekarlığın tadını çıkar hihoyyyt

dinen haram
hem ayrı olduğun eşin bunu duyarsa da mahkemede bişeyler kaybedebilirsin

kesinlikle katılıyorumsüprizzzzz kendine zaman ver.. Hata yapmanı istemem.. Hayırlısyla boşandıktan sonra ve belli bir süre geçtikten sonra inşallh seni bir daha hiç üzmeyecek biriyle olursn.. kaydirigubbakcemile5

bence boşandıktan sonra bile belirli bir süre beraberlik yaşama kimseyle..çünkü henüz özgürlüğün tadını alamadın..önce özgürlüğün tadını çıkar eski evliliğin tamamen unut öyle bence..

arkadasım acelen ne bu kadar onu anlamadım zaten daha birincisinden boşanamamıssın şimdiden yeni aşklara yelken açmaya calısıyorsun daha boşanma aşamasındasın insan biraz korkar cesaret edemez yeni bi ilişki için kendıne zaman tanır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…