Siz olsaydınız ne yapardınız ?

meleklerim2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
7
0
40
:1no2:eşimin benden önce sevdigi biri vardı ama ayrımışlar bir hafta önce bana onu sevgini unutamadığını söyledi şok oldum 3 çocugum var eşim sizi terketmem sizi çok seviyorum diyo tnt biriyle görüşüyor ama kadın o da evli eşim yalanlıyo o degil diye ama geçmişi kurcalıyorlar benim içimi acıtıyorlar ben daha gençim ve 3çocugum var eşimi ölürcesine seviyorum

canım kıyamam sana ya çok üzüldüm eşin sana boyle birseyi nasıl soyler anlamadım gitti ya boşanmk mmı istiyor muş...çok seviyorum demiş sizede onu da yazmıssn..
kadnın evlı yada bekar olmasıda seni aldatması gerçeğini değişmiyor allah allah ya..

canım ya uzuldum...neden eşin boyle deme geregı duydu kı..kusura bakma ama eşinde dengesızce bır laf etmiş..
hemde sızı sevıyorum ayrılmamda demiş....hem genc bır eş hem 3 cocuk...
evlı bır kadınla gorusuyor...canım ne deyım bılemedım..
allah sabır versın...eşinide ıslah etsın akıl fıkır versın..

:1no2:eşimin benden önce sevdigi biri vardı ama ayrımışlar bir hafta önce bana onu sevgini unutamadığını söyledi şok oldum 3 çocugum var eşim sizi terketmem sizi çok seviyorum diyo tnt biriyle görüşüyor ama kadın o da evli eşim yalanlıyo o degil diye ama geçmişi kurcalıyorlar benim içimi acıtıyorlar ben daha gençim ve 3çocugum var eşimi ölürcesine seviyorum

bana böyle diyen bir adamı bi dk.daha tutmam, kime istiyorsan ona git kapı şurda derdim

sizinle evlenirken üç cocuk yaparken nerdeymiş sevgisikötükedihüso:kızgın:
şuna bak ya siz onun için ömrünüzü verin adam ben seviyorum eski aşkımı unutamadım desin gitsin...daha önceden hissetmediniz mi hiç?durup dururken yıllardır birşey yokken sizi sevdigini söylerken böyle bir şey dediyse kesin o kadınla karşılaşmışlar kadın onun aklını çelmiş olabilir...hay allahım ya yazık değilmi size cocuklarınıza verdiğiniz emeklere...hiç vicdan yok mu?cok üzüldüm ya çok allah eşinize dogru olanı göstersin aklını başına getirsin görsün sizi..o kadını bildiği gibi yapsın inş...

bana böyle diyen bir adamı bi dk.daha tutmam, kime istiyorsan ona git kapı şurda derdim

tabikide tutulmaz ama kırılan onur, gurur,sevginin karşılığını alamama duygusu bu çekilen üzüntü ne olcak...bir de kolay değildir bir yuvanın yıkılması birde maddi olanak yoksa...adam dönse bile yani onu değil seviyorum dese özür bile dilese affedilse bile ömrü boyunca unutulmaz ve hep yine yapıcak korkusu olur insanda...allah yardımcınız olsun :teselli:

Son düzenleme:
Ehh yani eşinize koca bir yuhhhh. 3 çocuk sahibi olurken aklı neredeydi, bunca zaman sonra neden böyle bir şey söyleme gereği duydu anlamış değilim.

canı macera istemiş besbelli.bunca yıl sonra ,3 çocuktan sonra mı diyor eski sevgiliyi...allah allah
bence kadın buna ulaştı o da heyecanlandı tekrar o ateşi yaktılar...

umarım kocanın aklı başına gelir.çook üzüldüm durumuna.ben olsam o kadını bulur tehdit ederdim kocamın peşini bırak yoksa msn yazışmalarınızı kocana verir herşeyi anlatırım diye bu ne biçim kadın bir de evli. tövbe tövbe

tabikide tutulmaz ama kırılan onur, gurur,sevginin karşılığını alamama duygusu bu çekilen üzüntü ne olcak...bir de kolay değildir bir yuvanın yıkılması birde maddi olanak yoksa...adam dönse bile yani onu değil seviyorum dese özür bile dilese affedilse bile ömrü boyunca unutulmaz ve hep yine yapıcak korkusu olur insanda...allah yardımcınız olsun :teselli:

o adam başkaları ile yazışıken evli insanlaran ilişkisi varken hata eski sevgilisinin sevgisini unutamamışken bunların ne önemi varki???
zaten o bana istediğim ve haketiğim sevgiyi veremez, gururum onurumuda daha fazla zedeletmem, sadece maddi yöndende katalanamam tükürürüm onun parasına

kafamçokkarıştı yuh yanii
söyledi de eline ne geçmiş peki eşinin :mymeka:
şaşırmış yahu :kızgın:
ay ne tesadüf bendeaynı duygular içersindeydim deseydin :nazar:

Her zaman söylerim kadın kadının kurdudur diye yazık ya bi kadın yüzünden yuvasında huzursuzluk çıkaran erkeklere sinir oluyorum 3 çocuktan senden önce seviyorsa niye bırakmış kadının evli bekar olması önemli değil bir yuvayı dağıtma fikri çok iğrenç bunun ne kızgınlık anında ne şakası içinde yaşansada söylenmez ne bekliyo o kadında eşinle evlnmek mi? karısını kendi için bırakan aldatan onuda başkası için aldatır haberi yok canım işin çok zor ekonomik gücün var mı bilmiyorum ama ben hemen ayrılmayı düşünme derim ne olursa olsun Allah yardımcın olsun

Nee
adamın rahatlığına bak ya 1 değil 2 değil 3 çocuk yaptıktan sonramı aklı başına gelmiş kadınada yuh yani nasıl konuşur ahlaksızlık başka bir şey değil

bu kabullenilecek birşey değil o insana nasıl güveniceksiniz nasıl arkanızı dönüceksiniz evden dışarı adımı attığında ne düşünüceksiniz ne kadar kötü bişe yaaa allah akıl fikir versin valla nedicem bilemiyorum çokta üzüldüm gerçekten yazıklar olsun ben olsam tükürürüdüm suratına o üç çocuğu yapana kadar aklı nerdeymiş yada başkasını severken nedne sizinle evlenmiş şimdi kalkıp size bunu kabbullendirmeyemi çalışıo yazıklar olsun ve evli bir ekekle görüşen kadınında allah b..sını versin ve evli bayanlara yaşattıklarının iki katıda kendi başlarına gelsin.

3 çocuk yaptı eşindende doydu şimdi macera aramaya başladı.aklı başına gelecek ama çok geç olacak.kardeşim allah yardımcın olsun..min arkadaşımızında dediği gibi rezil et o karıyı kocasına söle ortaya dök bütün foyalarını sonrada eşini yaptığının ne kadar aşağılık bişey olduğunu anlayana kadarda çocuklarından ve kendinden mahrum bırak.nefissiz bu erkekler irade yoksunular ya

bu adama bir saniye bile katlanmazdım
3 değil 13 çocukda olsa yüzüne tükürür terkederdim

ne kadar erken soylemıs sana eskı sevgılısını unutamadıgını 3 cocugu olmus artık sımdı mı aklına geldı boylelerıne çok kızıyorum bır gonulde bır sevgı olur ne yanı onu hala sevıyorum ama sızıde sevıyorum bu ne demek anlamadım dogrusu esın çok tutarsızmıs

X