Sız olsanız ne yapardınız?

mademoiselle ıkı yıl boyunca arkadasım hoslandı canım cocuk bakmadı..cocuk son bı kac aydır bakıyor sureklı ıc ıceler evraklar yuzunden onceden kavga dovus vardı aralarında ama sımdı duzeldı durumları cocuk bısey yerken yarısını da arkadasıma verıyor onsuz yemıyor o derece yanı..mesela odaya gırıyor arkadasımın oturdugu masaya bakıyor cıkıyor..arkadasımın olmadıgı zaman sureklı merak ıcınde ben uzaktan ızlıyorum sureklı gozu onun uzerınde ama gelıp konusma yok ıste..

bence kız arkadaşın beklesin...çocuk hoşlanıyorsa elbet açılır...kalitesini düşürmesin.

üçüncü şahısları bence araya sokmasın.ilişki iki kişi arasında kalmalı...

bızde oyle dusunuyoruz ama ıste korkularımız var sonucta ıs ortamı guvenılır gıbı gorunen ınsanlar bıle bozuk cıkabılıyor.Ayrıca hadı bayan guvenılır kımseye soylemedı ama sadece cocuga soyledı cocuk bu seferde ıstemeyıp yanlıs anlayıp cephe alır dıye korkuyoruz.sonucta arkadasım cocuga teklıf etmıcek sadece duygularından bahsedıp agzını arıcak ama ıste bayan nasıl anlatacak cocuga orası tartısılır.ıs ortamı var aynı ısı yapıyolar yada arkadasımdan emın dııl dıye acılamıyor dıyoruz ama ıste bellı olmuyor bu ısler

bence kız arkadaşın beklesin...çocuk hoşlanıyorsa elbet açılır...kalitesini düşürmesin.

üçüncü şahısları bence araya sokmasın.ilişki iki kişi arasında kalmalı...

haklısınız aslında cogunluk aynı seyı dusunuyor bende dahıl
ama ıkı yıl ıcınde saklayıp dayanacak gucu kalmayan bı ınsan boyle dusunemıyor malesefmirmirmirmir neden bakıp bakıp gıdıyorlar madem bakıyorsun hoslanıyorsun nıe acılmıyorsun bu erkeklerı napmalı bılmıyorum -tatlicadiarzu-

Canım madem aynı şirketteler kesinlikle üçüncü şahısı sokmayın araya.. Eğer konuşması gereken birisi varsa o da sensin başkalarını karıştırmayın.. çocuk bir şey hissetmiyorum derse arkadaşın çok üzülür ve aranızda halledileceğiniz olayı başkalarıda duyar.. Aslında çocuğun açılmasını beklemek daha doğru ama arkadaşın san çok ısrar ederse konuş çocukla.. Ha birde umarım o çekingen dediğin çocuk çapkın çıkmaz ... Sonuçta erkek milleti işlerine akıl sır ermez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…