siz de böyle bir olay duydunuz ya da yaşadınız mı?

melikem

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
73
6
44
kızlar annannem bu yaz vefat etti köyde sela okunuyor ve annannemin vefat ettiği söyleniyor sonrasında köye tanımadığımız iki genç geliyor arabayla .Evdeki insanlara biz hocayız cenazeyi görmek ve ona dua etmek istiyoruz diyorlar bizim akrabalar da inanarak içeri alıyorlar.Adamlar içeriye kendilerinden başka kimsenin giremeyeceğini söyleyerek kimseyi içeri sokmuyor teyzem kapıyı açtığında birinin annannemin başında diğerinin kapıyı tuttuğunu görüyor apar topar teyzemi çıkarıyorlar odada on dakika kalıyorlar sonra çıktıklarında bu kadın neden öldü çok zayıfmış diyorlar.Bu insanlar telaşla evden çıkıp arabalarına binerek köyü hızla terkediyorlar.Sizlerden birisi de buna benzer bir olay yaşadı mı ya da duydu mu sizce amaçları ne olabilir?

eee ne yapmışlar ıcerıde...yanı kefenmı yaptılar..okudularmı...kım bunlar dıye sorup takıp etseydınız...
yanı bana bır tuhaf geldı...ben konuyu okurken hırsızlarmı dedım ama baska bır sey cıktı...
ne duydum nede boyle bırsey yasadım..

düşündüm ama ne gibi bir amaçları olabilir anlamadım....
başımızada gelmedi ilk defa senden duydum şimdi canım...
ama garip geldi banada...

böyle bişey ilk defa duyuyorum.ama neden cenazenizi bilmediğiniz iki yabancıyla başbaşa bıraktınız onuda anlıyamadım.

İlk kez duyuyorum bende böyle bir olayı...:1shok:
Organ mafyası gibi geldi banada...
CADIARZU

üzerinde altın var mı diye bakmışlardır,çalacak bişi aramış olabilerler..

aaaa... neler duyacağız bakalım daha...artık ölülerede saygı kalmamış...

işi vardır canım. çocuğu var sanırım.. birşey olmuştur kapatmak zorun da kalmıştır arkadaşım.

Ben hic bisey anlamadim...
Nasil yani cok zayifmis neden öldü :uhm:

Ne demek istediler...sorsaydiniz...

Ben merakli melahat cvp almadan asla gitmelerine izin vermezdim...:nazar:

canım sonuç ne ne yapmak istemişler bir polise gitmedinizmi allah korusun ya her şey olabilir

Iyide...ne yapmislar ??
organ morgan mafiasi mi ?
anneannene birsey mi yaptilar ?
tovbe...
benim bildigim kadin olunce, yaninda kadin doktor girer, soyar, bakar
sonrada morga goturulur, kefenlenir aileyle falan
niye içeri aldiniz ki ? kimmis ? neymis ?
çok garip ilk defa duyuyorum...
bu arada basiniz sagolsun...yattigi mekan cennet olsun

kızlar kusura bakmayın bebeğim uyandı ona bakmak için ayrıldım.Bulunduğumuz yer köy olduğu içn cenazeyi doktor falan görmedi cenazeye bir şey yapmamışlar ama anladığımız kadarıyla kontrol etmişler ölüm sözkonusu olunca insanlar şokta hani derler ya insanın ağzı dili bağlanıyor aynen öyle bir durum

canım öncelikle başın sağolsun bende anlam veremedim bu
duruma altın falanmı aradılar acaba kadıncağızın üstünde
ne insanlar varya ölüye saygıları yok :1no2::1no2:

X