Siyasi problemler evliliğime yansıyor.

konuyu oraya gelmeden değiştirmeye çalışın.ne bileyim spor kanallarını açın, arka planda konuşulsun ya da o an eline bir şey verin ister misin baba deyin. ya da eşinizi içeri çağırın ya da eşinle derdin yoksa torunu olsun. gelince onu sevmekten saçma konulara fırsatı kalmaz Bir de babayı reddet diyenler var yani olacak şey mi? sen yapabiliyorsundur da yani kaç insanın harcı onu yapmak,yani rahatsız olsa bile kaç insanın kültürüne sığıp da aklına gelir ? başlık parası Türkiye'nin eski bir gerçeği işte.

Son düzenleme:

eğer karşı tarafın babası size böyle birşey söylese buradaki herkes görüşme derdi
ki eşinizin yerinde olsam asla evime almam babanızı
problem sizin babanız ama karşı tarafın babası olsaydı
çok merak ediyorum
sürekli hakaret eden (tahmin de ediyorum hangi parti olduğunu)
hiçkimseye faydası olmamış sadece olay çıkarmak için konuşan grup sözcülerine övüp
boş konuşup bulunduğu ortamı geren size hakaret etse
babası evinize alır mıydınız

Siyasi görüş bir bakıma hayat görüşü demek aslında.
Hayat görüşünün uymadığı ailelerin birbirine uygun olmadığı bir Evliliği neden yaptın ki ?

anladığım kadarıyla baban çay kaşığı gibi karşılaştığı yerde insanları tahrik ediyor biri babanın ağzını kapatırsa her yer günlük gülistanlık olur..baba yuvama kastın mı var insanları böyle tahrik edip duracaktın beni neden verdin sus artık diyebilirseniz ne ala ..

ailem ve esimde birbirine zit gorustuler ama bi kere bile kimse kavga etmedi.secimi berbaer izledigimizde oldu ama kimse kimsenin kalbini kirmadi.normalde babam cok sever tuttugu partiyi ama esimin yaninda asla onun dusuncelerine saygisizlik yapmaz.suc sizin babanizda hele o baslik parasi falan igrenc seyler.bizde doguluyuz ama boyle olaylari duyunca utaniyorum .benim babamda ailemde bi igne bile istemedi kimseden

Ailede sozu geçen yasca büyük amca enişte falan varsa söyleyin o konuşsun babanızla. Damada küfretmek ne demek. Bir büyüğü ciddi şekilde uyarirsa bir ihtimal kendini toparlar. Özellikle bu seçime kadar olan zamanda da biraraya getirmeyin ikisini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…