Siyah noktalar.Burnum çilek gibi:)

Merhaba,
Aknederm Sivilce kremi de sadece sivilceli bölgeye uygulanmali, fakat baska bölgeye uygulandiginda herhangi bir sivilce cikarma veya baska bir durum söz konusu degil! Yinede belirttigim gibi sadece sivilceli bölgeye....

tmm şimdi aklımdaki her şeyi sormuş oldum :KK55: teşekkürler :KK55:

Doktorum bana siyah noktalarım için differin kremini verdi geceleri yatmadan sürüyorum burnumun üstünde tabaka gibi bişey oluşturuyor şeffaf sanirim kir birikmesini falan önlüyor o yüzden siyah nokta oluşmuyor.

kızlar ben kilin yüzdeki tüyleri çoğalttığını duydum ondan korkup kullanmadım şimdi ise haftada 1 yada 2 kez normal bir sabunla gözeneklerimi açıyorum sonra yarım çay kaşığı kahve,şeker,tuz,1 tatlı kaşığı limon suyu ve sütü karıştırıp yüzüme peeling yapıyorum ardından duruluyorum sonra ise yumurta akını yüzüme sürüp 15 dk bekletiyorum ardından tekrar durulayıp gül suyu (benim tercihim rosensenin gül suyu) yada soda ile siliyorum,işte hepsi bu. Çok yağlı ve çok sorunlu bir cilt tipim var bu formüller sayesinde üstesinden geliyorum:KK66:

sitede bir arkadas paylasmis az evvelde denenmistir bizzat benim tarafimdan isteyen yapsin 1 paket jelatini 1 kask süte karistir mikrodalgada azcik isit ve buruna sür kurumasini bekle sorada tuttugunu cek maskenin bi köselerinden inan bak ne siyah nokta ne bisiy kalmiyor ay ben cok mutluyuuuuum:KK16:

mıkrodalga sart degıl bence fırında da olsa olur gıbıgelıyo bana
bende denemk ısıtoyurmama gecıcımı kı bu merak ettım deneyenler cevap verırısenız sevınırım :KK54:

Bende yapmak istiyorum şu jelatin ve sütle olan karışımı ama mikrodalga yok bizde.
Annem fırında olmaz diyorum. Bilemiyooorum. :KK37:

sitede bir arkadas paylasmis az evvelde denenmistir bizzat benim tarafimdan isteyen yapsin 1 paket jelatini 1 kask süte karistir mikrodalgada azcik isit ve buruna sür kurumasini bekle sorada tuttugunu cek maskenin bi köselerinden inan bak ne siyah nokta ne bisiy kalmiyor ay ben cok mutluyuuuuum:KK16:

cnm bır kasık sut derken corba mı tatlı mı anlamadım bı de alnımada sursem olurmu ordakı sıyah noktalra benım cok az gozukmuyo bıle ama var

ben çene bölgemde az sivilcelenme ve siyah nokta şikayetiyle doktora gtmiştm, yaklaşık iki haftada sivilce de siyah nokta da kalmadı yüzüm o kadar güzel oldu ki, doktorun verdiği krem clindoxyl, bence mutlaka kullanın

kil maskesş uygula siyah noktadan eser kalmıyor ama düzenli olman gerek ben hafta bir yapıyorum göznekleri temizliyor ,arada da buhar yap yani düzenli temiz tutarsan siyah nokta derdinden kurtulursun bantlardan bende kullanmıştım ama onlar gçici çözüm önemli olan kalıcı çzöümler bulmak cildi temiz tutman gerek sürekli .hergün temizleme yapmalısın bide cildi .temizlemen gerek önce sonra toniklemen ve nemlendirici bütün bunları yaparsan birşey kalmaz yüzünde bembeyaz olursun canım .

yediklerinide dikkat et , fazla kuruyemis, kizartma, cips ve cikolata tüketme .
benim cildimde yagli. ben garnierin yuz yikama fircasi var jelli, onu kullaniyorum . cildime su bazli nemlendirici süreririm tonik olarak %100 dogal gül suyu en iyisi bence . buhar banyosu bende yapiyorum , hamamada arada bi gitmek lazim.
ilellebet nihayi bir cözüm ariyorum diyorsan onun caresi henüz bulunmadi:KK50:

arkadaslar alninizdada deneyebilirsiniz bi arkadas jelatinin fiyatini sormus almanyada asagi yukari 1 euro ama tr de nekadar bilemicem alabileceginiz yerler ALDI NETTO YADA LIDL alisveris marketleridir ben yapali 1 hafta oldu haala yok burnumda siyah noktalar ay cok mutluyuuuuum:KK9::KK8:

arkadaslar alninizdada deneyebilirsiniz bi arkadas jelatinin fiyatini sormus almanyada asagi yukari 1 euro ama tr de nekadar bilemicem alabileceginiz yerler ALDI NETTO YADA LIDL alisveris marketleridir ben yapali 1 hafta oldu haala yok burnumda siyah noktalar ay cok mutluyuuuuum:KK9::KK8:

cok sagol bılgı verdıgın ıcın cnm oh vala y aınsallkah bızım de kalmaz bı ara cıkıp alım dıyorum ama okula bıle gıtmedım bu hafta vala ole bı kar yagıyo kı burda (ankara ) :KK14:
daha baska yapan arklar varmı ??

X