Siyah noktalar.Burnum çilek gibi:)

Canım benim de öyleydi yüzün. Ama benim burnumun dışında göz altlarımda da vardı yanak bölgesinde. Yüz temizleme fırçalarından kullan hem yüzünün rengini açıyor hem de siyah nokta bırakmıyor. Tabi bu fırçayı temizleme jeliyle kullanacaksın, onu da memnun kaldığın siyah nokta giderici veya normal temizleyici bir jel seçerek çözebilirsin.

benimde burun bölgemde çok siyah nokta var ama gözeneklerimde açık yanaklarımda yaaa :KK43: :KK43: bi önerisi olan?? gözenek için...

cnm benmde yüzüm yağlı peki temizleme jeli ve tonikten sonra yüzüne nemlendirici sürüyor musun?

Canm bana sormadın sanrm ama bazı nemlendiriciler siyah noktayı önlüyolar mesela Loreal Pure Zone Hyrdra Pure Anti Regreasing Moistrizer :) Ben bunu kullanıyorum salyclic asit var içinde ve pure zone teknolojisi sayesinde siyah noktalara direk etki ediyor (reklam gibi oldu ha) :) Siyah noktam yok benim mesela :)

benimde burun bölgemde çok siyah nokta var ama gözeneklerimde açık yanaklarımda yaaa :KK43: :KK43: bi önerisi olan?? gözenek için...

Gözenek sıkılaştırıcı olarak kaliteli -clinique gibi- ürünler kullanarak halledebilirsin ama kesin sonuç için kaliteli bi dermatoloji veya cildiyeye gidip kesin bi çözüm aradığını söylersen verecekleri ilacı veya ürünü düzenli kullanımla tamamen kurtulursun :)

canım ben kesinlikle buharı önermiyorum. benimde siyah noktalarım vardı ve burnumu sıcak buhara tutdum evet gözenekleri açtı ama sonra gözenekler kapandı mı hayır hem de buhardan sonra gözeneklerime buz tutmama rağmen sonradan öğrendim ki siyah noktalı ciltde gözenekler genişlemeye meyilli olurmuş :KK45: kesinlikle sıcak buhara tutup da temizlemeye çalışma :KK45: :KK45: :KK45:
hayır hayır hayır
inan o genişlemiş gözenek kadar çirkin bi şey yok ha ben herkeste olacak demiyorum ama ya benim gibi olursa :KK43:

gözeneklerin çok derinse hemen sonuc için bir dermatologa git roller diye ufak iğneli bir silindir var anında temizliyorlar siyah noktaları, gözenekleri sonrada tekrar olusumu onlemek için herhangi bir markanın temizleme jeli ve toniğini kullan bebek gibi olmaz cildin ama temiz durucaktır en azından :)birde bitki derman hakkında çok iyi şeyler duydum ama öğrenci olduğum için setin fiyatı beni aştı

gözeneklerin çok derinse hemen sonuc için bir dermatologa git roller diye ufak iğneli bir silindir var anında temizliyorlar siyah noktaları, gözenekleri sonrada tekrar olusumu onlemek için herhangi bir markanın temizleme jeli ve toniğini kullan bebek gibi olmaz cildin ama temiz durucaktır en azından :)birde bitki derman hakkında çok iyi şeyler duydum ama öğrenci olduğum için setin fiyatı beni aştı

canım roller'ı ilk kez duydum biraz daha anlatır mısın ... sen gittin mi hiç dermatologa ...

Beynimi yiyeceğim bu siyahlardan..
Peeling yapıyorum akabinde jelle temizliyorum sonuç aynı.
Anca sıkınca çıkıyorlar sabahına hop aynı herşey.:KK4:

ben peelıng olarak bunu kullanıyorum memnunum ..ferahlatıyor ve değişiyor yüzün..

yeni olarakta kızlar bunları alıcam gözenek sıkılaştırıcı ve tonik kullanan varmı?

bide toniğini alıcam ilkkez nasıl kullanılıyor bilen vaarmı?

mayıs ayı kataloğunda indirimdeler 68 73 sayfa arasına bakın..deneyelim hep beraber..:KK16:

canım roller'ı ilk kez duydum biraz daha anlatır mısın ... sen gittin mi hiç dermatologa ...
adı micro roller aslında ben değil ama teyzem yaptırdı ufak bir silindir şeklinde bir alet üstünde çok çok minik iğneler var tuyden bile inceymiş yüzde gezdirilince gözeneklerı acıyor ve iğne dokunuslarıyla cildi uyarıyor cok bir acısı yokmus ama cilt yara cıktı hissine kapılarak ıgnelenen bolgeleri yenıden olusturuyor mantıgı bu ucretı dolgun ama pembe maskeyle birlikte 2 kez yaptırdı teyzem cildi bebek gibi şuan :KK9:

adı micro roller aslında ben değil ama teyzem yaptırdı ufak bir silindir şeklinde bir alet üstünde çok çok minik iğneler var tuyden bile inceymiş yüzde gezdirilince gözeneklerı acıyor ve iğne dokunuslarıyla cildi uyarıyor cok bir acısı yokmus ama cilt yara cıktı hissine kapılarak ıgnelenen bolgeleri yenıden olusturuyor mantıgı bu ucretı dolgun ama pembe maskeyle birlikte 2 kez yaptırdı teyzem cildi bebek gibi şuan :KK9:

vay cidden çok hoş bi şey anlattığın kadarıyla ama demek ücreti dolgun :KK1: annem dicek ki kesin ne var senin cildinde işe girince yaptırırsın :KK1:

siyah noktalara ve sivilce sorunlarına karşı Aknederm sivilce kremi çok etkili...krem ten renginde oldugu için çok iyi kapatıyor ve sorunlu bölgeyi iyileştiriyor

güzel bi şeye benziyor ama benim aklımda bir sürü soru işareti kaldı şimdi ..."bu akne ve sivilce ile ilgili bir kreme benziyor daha çok oysa ki benim cildimde sadece siyah nokta var ... bir de doğrudan güneş ışığına çıkmayın yazmış buda çok önemli ben tür azaltıcı bir krem kullanıyordum ve onda da aynısı yazıyordu sonra bir gün çıkmak zorunda kaldım ve bam cildimde leke oldu ... buda o anlama mı geliyor ... ve tabi birde şu var sadece sorunlu bölgeye uygulayın ne demek ... aman Allah ım ne kadar uzun oldu :KK1:

benim yöntemim şöyle;

önce kendime bir türk kahvesi yapıyorum bir güzel içiyorum...

kalan telvesiyle de hafif bastırarak yüzüme peeling yapıyorum...(haftada 2 kez)

bunu 5 yıldır yapıyorum...

cildim pamuk gibi pürüzsüz...(herkeste aynı tepkiyi verirmi bilmiyorum,ben kimyasal ürünlerden yana değilim pek o yüzden doğalını tercih ediyorum)

güzel bi şeye benziyor ama benim aklımda bir sürü soru işareti kaldı şimdi ..."bu akne ve sivilce ile ilgili bir kreme benziyor daha çok oysa ki benim cildimde sadece siyah nokta var ... bir de doğrudan güneş ışığına çıkmayın yazmış buda çok önemli ben tür azaltıcı bir krem kullanıyordum ve onda da aynısı yazıyordu sonra bir gün çıkmak zorunda kaldım ve bam cildimde leke oldu ... buda o anlama mı geliyor ... ve tabi birde şu var sadece sorunlu bölgeye uygulayın ne demek ... aman Allah ım ne kadar uzun oldu :KK1:

Merhaba,
Aknederm kremi siyah noktalarda da cok etkili bir kremdir, fakat uygulamadan önce cildi tavsiyemiz Drula Sabun ile cok iyi temizlemek gerekiyor. Ayrıca Aknederm krem cilt renginde bir ürün ve cilt ile çok güzel uyum saglıyor ve kapatıyor...
Güneş ışıgı için sadece tavsiye niteliginde bir uyarı. Kesinlikle başka bir üründeki gibi lekelenme söz konusu olamaz.

Merhaba,
Aknederm kremi siyah noktalarda da cok etkili bir kremdir, fakat uygulamadan önce cildi tavsiyemiz Drula Sabun ile cok iyi temizlemek gerekiyor. Ayrıca Aknederm krem cilt renginde bir ürün ve cilt ile çok güzel uyum saglıyor ve kapatıyor...
Güneş ışıgı için sadece tavsiye niteliginde bir uyarı. Kesinlikle başka bir üründeki gibi lekelenme söz konusu olamaz.

bilgi için teşekkürler ama aklımda son bi şey kaldı cilt doktoru bana bi ilaç yazmıştı o ilaç sivilcede çok iyiydi ama sivilceolmayan yere sürersen sivilce yapıyordu şimdi bu kremdeki sadece sorunlu bölgeye uygulayı o mu demek ???

Merhaba,
Aknederm Sivilce kremi de sadece sivilceli bölgeye uygulanmali, fakat baska bölgeye uygulandiginda herhangi bir sivilce cikarma veya baska bir durum söz konusu degil! Yinede belirttigim gibi sadece sivilceli bölgeye....

X