Makyaj Ürünleri Siyah göz kalemi yada sürme kullananlarr yardımm

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

thejackal

......BuTTerFlyy.........
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
1.077
0
Arkadaşlar bir çok marka göz kalemi kullanmama rağmen henüs aradığımı bulamadım yarım saat şçinde hepsinde gözlerim altı simsiyah oluyor lütfen kullandığınıs ve memnun olduğunus ürünleri yazın :): yoksa kalem kullanmaktan vazgeçicem arrtık :)

canım ben şahsen kalem kullanmıyorum sürme kullanıyorum
simsiyah seviyorum ben o yüzden tercihim sürme hem gözede faydasıda var
kullandığım sürmenin markasıda chanel kajal memnunum tavsiye ediyorum opuyorumnanaktan

Max factorun siyah göz kalemini öneririm canım....uzun süre kalıcı...ayrıca flormarın en son çıkan siyah koyu renketeki göz kalemide güzel...tercih edebilirsin....:)

teşk kızlar sürmeyi bende denemek istiyorum açıkçası çünkü bende koyu siyah seviyorum

max factor u şu an kullanıyorum canım ya o da çok akıyor ne biliyim acaba sorun benim gözlerdemi:):)

carmina mystical eyeliner

bu kalem sürme kalem diye de geçiyor carminanın ben çok memnunum çok kalem denedim ama en çok carminadan memnun kaldım

siyah rengini kullandım

ok arkadaşlar carmina hiç kullanmadım her yerde de bulunabiliyormu acaba

mac khol pencil, black ebony öneririm
eger makyajın akıyorsa su makyaj sabitleyen jellerden denesene
ben gozaltına ya da ustune o kadar kalem cekmem ama ablamla kızkardesim masallah
ıkısı acaıp kalem suruyorlar
ve jellerı var saydam
kalemden sonra onu fırcayla gecıyorlar kalem kalıcı oluyor
goz ıcınden de bu dedıgım kalem kolay akmıyor en azından bende
fıyatı fa maclerde 32 tl, ve cok uzun bır kalem

sağol canım da ben şu an Adana da oturuyorum ve mac marka hiçbirşey bulamıyorum bu konuda da yardım istedim ama henüs ulaşamadım internetten bulduğum bir iki site var onda da ne istediğim kalemleri nede rujlarını bulamadım mac in maalesef

mac ın urunlerını sakın gıttıgıdıyordan alma canım
hele kı fıyatı ucuzsa kesınlıkle sahtedır
mac ankara magazasını arasana, belkı havale vs kabul ederler? boyle bır hızmetlerı olmalı bence
ben de cok kalem kullandım fakat bunda karar kıldım
bır de guerlaın ın surmesı var toz olan degıl boyle kocaman sıvrı mum gıbı
o da cok guzeldır ama fıyatı pahalıydı ben de gerek gormedım onu da begenırsın göz ıcıne kullanacaksan

cnım flormar siyah göz kalemini öneririm

bunu çektiğimde sürmemin üzerinden 7-8 saat geçmişti hiç akmıyor ve rengi de çok güzel

geçenlerde she nin göz kalemini aldım, öylesine aldım aslında,
açıkçası hiç olumlu sonuç beklemezdim ama umduğumdan iyi çıktı,
hafif ışıltılı hem... güsel duruyor gözde

flormarın kalemine çok şaşırdım hakaten ya o kadar dayandımı :):) ben dün cecile ve carminanın kalemlerini sipariş ettim arkadaşlar bakalım onlarıda bir deneyeyim :) sonra diğerlerinede bakarıs

flormarın kalemine çok şaşırdım hakaten ya o kadar dayandımı :):) ben dün cecile ve carminanın kalemlerini sipariş ettim arkadaşlar bakalım onlarıda bir deneyeyim :) sonra diğerlerinede bakarıs

şaşırtıcı ama gördüğün gibi hiç akmıyor

canım bende 3 yıldır flormarınkini kullanıyorum tavsiyede ederim çok güzel duruyor.ama bir hafta önce orif lamenin bir sürmesi çıkmış hacdan gelen sürmeleri anımsattı bana çok güzel ve kullanışıda baya rahat.ikisinide tavsiye ederm canım opuyorumnanaktan

alix aviende kullandım canım ya şu anda bile yarım var bende memnun kalmadım oriflame ın kini merak ettim netten bir araştıram bakem

bak canım istiyorsan resmini ekleyebilirim

ekle canım ya sevinirim birde kullandınmı memnun kaldınmı yane akma falan yapmıyormu:??

bu arada ben max factor un eyelıner kalemini aldım şimdilik memnun gibiyim ama istediğim kadar siyah yapmıyor yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…