siyah akıntım var ne olduğunu bilemiyor yardım edin lütfen

ebru1987

SeninleDoluRüyadanUyandım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
2.571
18
37
merhaba kızlar
ben yaklaşık 6 aydır bebek için ugraşıyordum en son 4 şubatta adet olmuştum ve adetim çok düzenliydi o ay hiç olmadıgı kadar çok gecikti adet gecikmesinin 9. günü kan testi yaptırdım negatif çıktı malesef. 13 . günü de bir dr gittim kist tedavisine başladık adet söktürücü verdi ve adetinin 1. günü gel kistin atılmış mı atılmamış mı bakalım dedi ilaç bittikten 2 gün sonra adet oldum gittim kistimi hala atamamışım o günden beridir de doğum kontrol hapı kullanıyorum doğal olarak hapım adetimi kesti 2 gün çok az da olsa adet oldum 23 martta olmuştum adetimi (buna da adet denirse tabi) adetimin 1. günü dr dan geldikten sonta benden badem büyüklüğünde bir parça geldi kan pıhtısı değil eminim bundan ete yakıl bişe 25 den beri siyah kurum gibi akıntım oluyo ve az da değil dr dan pek memnun değilim sorduğum sorulara net beni tatmin eden bir cvp alamıyorum malesef akıntım hala aynı şiddetin de devam ediyo ne olur bir bilğiniz varsa bana cvp verin henüz maaşımı da alamadığım için başka bir dr da gidemiyorum sizden cvp bekliyorum sizce bu akıntı adetimden kaynaklanan bişe mi yoksa kistimi atıyorum adet olma ihtimali çok az geliyo bana bunun sebebide normal adet dönemimi de geçmiş olmama rağmen akıntımı devam etmesi bu sebeple adet olduğunu düşünmüyorum belkide düşünmek istemiyorum:KK70: neyse sizden gelecek olan yanıtları bekliyorum şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

canım bence birilerinden borç bul ve dra git parçanın ne olduğunu anlamış değilim düşük yapmış olabilirsin diye düşünüyorum ama kanaman yokmuş bence ihmal etme

çok saol cnmm ama düşük değil kan da negatifti çünkü haftaya maaşımı alacam o zman gitmeyi düşünüyorum

canım benimde olmuştu hormonlardan kaynaklanıyor.ve belki kist ve polipde yapabilir.bu siyah kanamayı.bende polip bulunmuştu ara kanama yapıyor.

canim tam bi bilgim yok ama bence kistin akiyodur. su cikolata kisti dedikleri.
canim eger simdilik cocuk dusunmuyosan sogan kuru uygula.
benimde bun benzer sorunum vardi adetim 3. gun bitiyodu
duzenli olarak sogan kurunu uyguladim. ayrica sogan kuru
kisti, cikolata kisti olanlar icin cok iyi. dene derim vede doktorunu degistir.
gecmis olsun

kızlar az önce dr mu aradım şehir dışındaymış sekreteri ile konuştum akıntı sizce neden olabilir diyee kadın bana şey dediben ilacın üzerinde günler var ya hani bern tam olarak o günleri uygulamadım belki o sebebp oluyodur dedi yani pazartesi günü aslmam gereken ilacı salı günü aldım bence bir etkisi olmaz gibi geliyo bana çünkü içerik olarak aynı değilmi bu ialç yaa gün farkı neyi değiştirir ki

:eek: son bir şey daha sormak istiyorum eşim ilişkiye girmek istiyo bu akıntı ile ilişki sizce günahmıdır ben ne oldugunu bilmediğim için reddediyorum ama :eek:

kızlar az önce dr mu aradım şehir dışındaymış sekreteri ile konuştum akıntı sizce neden olabilir diyee kadın bana şey dediben ilacın üzerinde günler var ya hani bern tam olarak o günleri uygulamadım belki o sebebp oluyodur dedi yani pazartesi günü aslmam gereken ilacı salı günü aldım bence bir etkisi olmaz gibi geliyo bana çünkü içerik olarak aynı değilmi bu ialç yaa gün farkı neyi değiştirir ki

canım sekreter bişey bilmyordur bence. kocanla rahat edemezsnki akıntı gelirken diye düşünüyorum

X