Kan Testi negatif, gebelik testi negatif.. kist yok, degisik akinti var rahimde birseyler var gec dölleme yasayanlar lütfen akil verin 🙁

Canım dün gecikmemin 10. Günüydü kan testi verdim 5 çıktı bir hafta daha bekliycem bakalım inşallah güzel haberler alırız hepimiz senin durum ne
Gecikmelerde hiç lekelenmeler yaşıyormusunuz ben 9 gün oldu benim bugün 5 . Günde kan testi negatif cikti bugün kahverengi lekenmeler yoğunlaşti bugüne kadar parmak ucu kadar leke
Canım dün gecikmemin 10. Günüydü kan testi verdim 5 çıktı bir hafta daha bekliycem bakalım inşallah güzel haberler alırız hepimiz senin durum ne
Gündüz yine kan vericem bakalim

Geç döllenme olmuştur pazartesı tekrarla bugün yenıdem verdınmı kaç cıktı
Düzensiz adet görüyorm oyuzden emın değilim ama ortalama 4 gün gecıktım kan verdim 1.9 gbı saçma sapan bişey çıktı normalde her ay adete yakın olan meme hassasiyeti vs hıcbırı yok sadece ara ara yumurtalıklarıma ağrı vuryor ve midem garip yemek yıyesimmhiç yok zorla yıyıncede ac hhıssedıyırm baş ağrım var midem bı garip anlamadım ki nedir bu hıc gelmedi başıma

persembe kan verip, hamilelik yok dedigi halde bugün (cumartest) yine test yaptim.

Iki cizgili :)

Simdi pazartesini beklicem tekrar kan vericem… bu aradada adetin 7. gecikmeli günü olmus oluyor :)))
Ya çok seviniyorum böyle duyunca sizin için kendim içinde bir ümit oluyor bende 7. Gündeyim 5. Günde test negatifti kanda umarım benimde pozitif olur

Yok cnm memelerimde agiriyor sislik var ama benimki 2 ay oldu hala gelen giden yok ultrasonda da gebelik yok 2 hafta bekle olmazsan gel dedi doctor

X