Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

şahsen sadece 1 aylık sivilce geçmişi olan birine bu ilaç nasıl hemen verilir anlayamıyorum. bence başka bir doktora daha git, roaccutane ilk kullandığın ilaç olmasın, son çaren olsun.

şahsen sadece 1 aylık sivilce geçmişi olan birine bu ilaç nasıl hemen verilir anlayamıyorum. bence başka bir doktora daha git, roaccutane ilk kullandığın ilaç olmasın, son çaren olsun.
aslında 1 buçuk sene önce de böyle bir problem yaşadım o zmn yüze sürülcek ilaçlardan verdi başka bi doktordu hiçbi zmn tam olarak düzelmedi yüzüm öyle aşırı sivilcem olmadı ama sorunsuz da olmadı hiç ve son 1 aydır çok kötü bu doktor da bunu verdi bi sürü de para saydım ama gözüm çok korktu açıkçası

çenede olan sivilcelenme hormon bozukluğundan kaynaklaıyomuş diye duydum ben. hormon testi yaptırdın mı?
tüylenme, adet düzensizliği de diğer belirtileri. eğer hormon obzukluğu varsa ilaç işe yaramaz.

bu kadar abartmasanız? Ben lenf bezlerimin şişmesini 20lik diş ağrıma bağlıyorum büyük ihtimal öyle yazmışım yukarda. İlacı kullananlar hala yaşıyorlar ayrıca netteki mahalle dedikodularına aldırış etmesek hayat daha güzel olacak.

Kesinlikle Bactroban'ı öneriyorum akşam yatmadan sürün sabah bişeyiniz kalmaz benim de burnumun içi çok kuruyo ve yara oluyo doktor bunu vermişti ilk ay, çok güzel bir ilaç ben çok memnunum :)

çenede olan sivilcelenme hormon bozukluğundan kaynaklaıyomuş diye duydum ben. hormon testi yaptırdın mı?
tüylenme, adet düzensizliği de diğer belirtileri. eğer hormon obzukluğu varsa ilaç işe yaramaz.
yok öyle bi durum testte yaptı zaten doktor tüylenme adet düzensizliği gibi bi durumda yok

önceden de bu sorunu yaşayanlar olmuş dün gece baya bi oturdum okudum da o kadar üzücü şeyler yazanlar olmuş ki insan istemeden de olsa etkileniyor ve korkuyor ama en iyisi şimdilik kafaya takmamak bu sabah itibariyle başladım yaşayıp görcez:18:

bende artık sivilce çıkmıyor sadece iz var ama hormon meselesini çok takmıştım test istemedi doktor gerek görmedi. Eğer öyle bişey olsaydı bende hormon bozukluğu vs. ilaç bende etki etmez miydi yani sivilce devam mı ederdi çıkmaya yoksa sonradan mı tekrarlardı ki?

seni de anlıyorum tabi direk yorumlara bakmak biraz ürkütücü geliyor insana. Ama öyle abartıldığı gibi değil yüz ve dudak kuruması yani o. ki benim kurumuyor bile bazen. Benim gittiğim doktor 2kızında da kullanmış düşün

ben yedi ay roaccutane kullandım günlük 30 mg.
söylenen hiçbir yan etkisini görmedim, yüzüm ve dudaklarım kurudu sadece.
ama tabi her ay tahlillerimi düzenli yaptırdım, beslenmeme dikkat ettim ve güneş kremi nemlendirici vs ürünleri düzenli kullandım.
eğer diğer sivilce ilaçları fayda etmiyorsa kullanabileceğiniz bi ilaç bence. :)

merhaba kızlar.ılacta yedıncı ayım ve randevu alamadıgım ıcın 4 gun ara vermek zorunda kaldım sımdı ılacımı aldım ve basladım ama 4 gunluk aradan ötürü bastan baslamıs mı oluyorum :/ yoksa kaldıgım yerden devam mı .. ve son ayım olmasına ragmen hala sıvılcelerım cıkıyor tek tük özel dönemim olmamasına ragmen .. neden olabılır

kaldığın yerden devam, ilacın vücuttan atılması zaten uzun sürüyor 4 günle birşey olmaz :)
ufak tefek sivilceler olabilir ama geçer onlar da bence.

ben bi yerde okudum. sivilce için kullanılan haplar merhemler işe yaramıyosa hormon bozukluğundan kaynaklanabilirmiş.

Merhaba,
Ben henuz kullanmaya basladim gerek surecimi detayli takip edebilmek hem de ayni sorunlari paylasanlarla bu sureci birlikte atlatmak icin blog actim..
Her gun fotograflarla tedavimi paylasmaya karar verdim..
Takip ederseniz sevinirim,
zoretanintedavim.blogspot.com
Herkese gecmis olsun,
Sevgiler,
Duygu

arkadaşlar alakasız olcak kusura bakmayın ama hormon testi nasıl bişey cildiye bölümümü yapıyo yoksa başka bölüm mü ? benim adet düzensizliği yok ama yüzüde tüyleme var yeni farkettim!!

arkadaşlar alakasız olcak kusura bakmayın ama hormon testi nasıl bişey cildiye bölümümü yapıyo yoksa başka bölüm mü ? benim adet düzensizliği yok ama yüzüde tüyleme var yeni farkettim!!

cildiyede ya da kadın doğumda yaptırabilirsin. kan alıyolar sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…