Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

cnm ben çok pişmanım zaten kullandığım için çünkü bende sivilce yoktu deri altında bi kaç tane vardı dışardan bakınca belli olmuyordu ama beni rahatsız ediyordu onun için kullandım ve onlarda geçer gibi oldu arada bi oluyo yine, üstelik ilacı kullanırken de hiç sivilce çıkmadı diyebilirim ama yan etkileri oldu tabi iz tedavisini o yüzden uygulamamıştır belki, senin burnunun içinde bu tür yaralar oldu mu

yok ben de yüz, dudak kuruluğu dışında birşey olmamıştı. bu ay 2.yüksek doz alışım günde 40mg alıyorum. Ellerimde bişeyler çıktı şuan geçti, 1hafta regl olmadım, kulağımın arkasındaki lenf bezim şişti (bu dişimden dolayı da olabilir) birazda kalça kemiğimde ağrı oluyor. Bunlar bu ayda olan şeyler onun dışında pek birşey olmadı Allah'a şükür

anladım cnm ben memnun kalmadım umarım sen memnun kalırsın kullandığına değer

Tedavim biteli 5 ay oldu ama ben bu şişlikleri 2 ay önce farkettim belki daha öncesinden de vardı.
Diğ ağrım olmadı. Dediğim gibi KBB uzmanı nedenini zaten söyledi.
İlaçtan yapabilir dedi. Sivilcelerinle fazla oynama yanaklarını kaşıma dedi.

nasıl yani tedaviniz bitti hatta sivilceniz mi var

Kızlar ben hiçbir yerde acnegen yada aknetrent bulamıyorum.roaccutane da çok pahalı.sizde de aynı problem var mı?

nur sen güneş kremi kullanıyo musun. bana doktor öyle bişey söylemedi daha. yüz soyulmaya başladıktan sonra mı güneş kremi kullanılıyo. şu an yüzümde kuruma bile yok kullamam gerkir mi :/

bende geçen sene alnımdaki akneler için ismilazımdeğil kremini kullandım akşam yatarken sürdüm sabah aynaya baktım alnımda hiçbirşey kalmamıştı ama başka bir yerimde çıkmıştı bir yerden kaybediyor ama başka bir yerde çıkıyor illaki çıkacak yani başka yolu yok

melancol;

doktor demiş ya sivilcelerinizle oynamayın diye onu sormuştum sanırım çıkarsa oynamayın diye bi genelleme yaptı

kahvemavii;

öyle dalmışım ki google teyzeye ismilazımdeğil kremini aratacaktım ilaç direk olarak benim hafızaya falan zarar veriyor ahah

daisyy;

yok canım ben evden çıkmıyorum ki doktor hiç güneş kreminden bahsetmedi biodermanın dudak ve yüz için kremi var ondan sürüyorum ben. İşin tuhafı yüzüm ve dudağım 2haftadır hiç kurumuyor neredeyse neden acaba...

kızlarrr konuşmanızı bölüyorum ama çook acil bu ilacı kullanıp bitirenler cevap verirlerse sevinirim ben bu ilacı çook uzun süre kullandım düşük dozda 8-9ay kullandım biteli 2 ay oldu bugün yanağımda sivilce gibi bişey çıktı kızarıklık ama içi boş iltihapsız kızarıklık. yaa nolur biri cevap yazsın o kadar ilaç içtim yine mi sivilcelerim çıkıyor yoksa

benim duyduğum kadarıyla ilk 2-3 ay böyle çıkması doğalmış. sonrasında tamamen yok oluyomuş

aynen ya benimde baya bi kurudu şimdilerde yağlanmaya başladı. galiba artık doz az geliyo :)

aynen ya benimde baya bi kurudu şimdilerde yağlanmaya başladı. galiba artık doz az geliyo :)

o değilde sağ tarafım çok fena oldu benim. dönemiyorum sağa robot oldum boynumda hafif şiş yatamıyorum o tarafa ah bide neden olduğunu kavrayabilsem

Kızlar ben hiçbir yerde acnegen yada aknetrent bulamıyorum.roaccutane da çok pahalı.sizde de aynı problem var mı?

evet,doktorum da bana ilk önce acnegen yazmıştı ama acnegen ve acnetrent piyasadan kaldırılmış,hiçbir yerde bulunmuyormuş artık.bu yüzden doktorum bana roaccutane yazdı.sigorta sadece çok küçük bir kısmını karşılıyor ama eğer sivilcelerimizden kurtulacaksak değer bence.

adet dönemlerinde de tek tük çıkabilirmiş, tamamen normalmiş.

canım çok sıkkın bu aralar sevgilimden ayrıldım falan acaba moral bozukluğundan falan olabilirmi ? neyseki bitane çıktı. öyle etkilemişki bu ilaç beni tek bir kızarıklık bile moralimi bozuyor

ya 3 gündür kafam kazan gibi kulağımın arkası şişmişti şimdi boynumda oldu o kadar şiş değil ama ağrı yapan yer orası. Dişimden mi şişti acaba neden oldu bu ;{ çarşamba kontrolüm var inşAllah ilaçtan dolayı değildir

merhaba kızlar yarından itibaren ben de roaccutane kullanmaya başlicam...1 aydır çenemde sürekli iltihaplı sivilceler çıkıyordu biri geçmeden diğeri çıkıyodu resmen mahfoldu çenem yanaklarımda alnımda fln çıkmıyo ama çenemde sürekli ben de dayanamadım doktora gittim 21 yaşımdayım bu arada ve kan tahlili yapıldıktan sonra doktor bu ilacı yazdı günde 2 kez içicekmişim bana sadece dudaklarımın ve burnumun çok kuruyacağından bahsetti merhem verdi hatta sürmem için broşür de verdi okuym die ama buraya bakınca yorumlardan moralim çok bozuldu ruhsal bozukluklardan bahsedenler lenf bezleri şişenler burnunda yaralar oluşup nefes alamayanlar ve daha niceleri gerçekten çok kötü oldum gerçekten bu kadar kötü mü daha şimdiden psikolojik olarak çöktüm nolur yardım edin ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…