Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ne zamandır giremiyordum kusura bakmayın görmemişim.. ben önce bepantol sürüp öyle fondöten sürüyorum daha önce farklı fondötenlerde kullandım fakat bunun varlığını bile hisetmiyorum. şuan fiyatı 122 lira ben aldığımda 80 di bende şimdi biterse nasıl bir daha alcm diye düşünüyorum ama bir kutusu baya dayanıyor. verdiğiniz paraya değer diye düşünüyorum. ağustos ayında almıştım yarısına geldim şuan. onun dışında başka sorularınız varsa cevaplayabilirm :)

onun dışında kalıp gibi de durmuyor çok yoğun kırmızı olan yerlere parmağımla yapıştırıyorum tozu geri kalanını da fırçaya bi miktar toz alıp dağıtıyorum :)

son foto çok bulanık çıkmış birde ilk fotodaki bir iki yerde beyaz parlak yer var onlar da imex.. fondöten yok geçmeye başladı gerçekten mutlu oluyorum :)

Eklentiler

• $cats.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 69
aynen ya benim yüzümde de var ;( testte yaptırmadım ben 4.ayım dolacak

senin roc.tan sonra oldu herhalde. ben daha başlamadım ilaca acaba hormonlardamı bişey var o yüzden mi çıktı sivilce diye düşündüm o yüzden baktırcam hormona. ya bu tüyler makyajdan felan oluyor herhalde ben kendimi bildim bileli makyaj yapıyorum birazda dış etkenlerden oluyo diye düşünüyorum..

son foto çok bulanık çıkmış birde ilk fotodaki bir iki yerde beyaz parlak yer var onlar da imex.. fondöten yok geçmeye başladı gerçekten mutlu oluyorum :)

maşallah. senin adına çok sevindim :) benim yüzüm senin son halinin 3te biri bile değil ben çok abartıyorum sanırım kullanmasammıki ilacı.. günlerdir araştırıyorum etkilerini.

adı neydi fondotenin pardon? Bi de mineralli mi? Tüm eczanelerde var mı acaba.. ama cok pahalılar ya

hayır önceden de vardı bende. Omuzlarımda falan da var öyle ince ince annem herkeste var diyor. Doktora söyledim hormon mevzusu kafamı karıştırıyor die test mevzusunun üzerine gitmedi. Zaten hormon bozukluğu anlaşılıyor sivilceler kistimsi oluyor adet düzensizliği falan dedi. Bu tüyler genetik desem annemde falan da yok yani diğer akrabalarımı bilemem açıp bakmadım ya.. Yarın kontrolüm var bakalım kan testiyle oluyosa eğer hormon testi ultrasona falan gerek yoksa yaptırıcam bune ya 4aydır beynimi yedim bu hormon işiyle.

inşallah senin de istediğin gibi olur seni tanımıyorum ama gerçekten içten dua ediyorum insanı üzen bir durum çünkü biliyorum:) birde kafana hiç takmamaya çalış ben en kötü zamanlarımı tatilde evde geçirdim o yüzden üzmedim kendimi zor birşey tabi ama streste etkiliyor insanı.. ama eğer başladıysan bence sonuna kadar gitmelisin derim ben her insanda farklı zamanlarda iyileşme gösteriyor çünkü..

adı neydi fondotenin pardon? Bi de mineralli mi? Tüm eczanelerde var mı acaba.. ama cok pahalılar ya

yüzde yüz mineral adı young blood. bu markanın birde sıvı fondöteni var ama toz olanı bizler için uygun ürün açıklamasında akneli ciltlerde ve yaralarda kullanılabilir yazıyor bi zararı yok dediğin gibi çok pahalı bende indirimden aldırmıştım anneme bitince ne yapcam bilmem.. ama dediğim gibi çok uzun süre gidiyor yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ben bi 3-4 ay daha gider çok az miktarı yetiyor kapatmak için

ya benm yüzümde de tüylenme oldu bu ilaçtan sonra ama şeftali tüyü gibi sarı sarı belli olmuyo yandan bakınca aynada yakından bakınca öyle görünüyo bi tek ben farkediyorum

Merhaba arkadaşlar ben bugün başlıcam roaccutane ve cok korkuyorum benim suratımda hiç sivilce yok ama sırtım ve kollarım vahim durumda çok enteresan ama yuzmde hayatm boyunca bı kabarcık olmazken sırtım ve kollarımdan sıvılceler hıc eksık olmadı dermotolgum en sonunda bu ılaca baslamama karar verdı ınş sıvılceler artmaz cunku ben arastırdıkca goruyorum kı ınsanlar kullanmaya basladıktan sonra cok fazla şekilde sıvılceleri artmış dogrumu tespit etmişim bana bı akıl veya tecrubesı olan bırı bılgı verebılırmı?

evet tabi içteki iltihabı dışarı atıyor ilk başta ama yuzunde çıkacağını sanmam eğer hiç çıkmıyorsa sırtını ve kollarını da o süreçte kimse görmez yaz gelene kadar da geçer zaten :)

kapama özelliği nasıl peki yüzü mumya gibi yapmıyor değil mi ? Toz , pudra fazla sevmiyorum ben cok değişik yapıyor yüzü diye sıvı daha iyi kapatıyor ama bilmiyorum izler için istiyorum aktif sivilcem yok şimdilik Allah' şükür

Son düzenleme:
yüzde yüz kapatıyo desem yalan olur yani.. ama kaç kat sürersen o kadar kapanıyo bi kaç kat sürersen tamamen kapanır ama o zamanda dediğin gibi kalıp oluyo ben bi kat sürüyorum foto koyayım..

bu şekilde. dedğim gibi çok büyük bi kapatıcılık yok ben seviyorum kızarıklarımı gideriyor en azından ama kullanım şekline de bağlı mesela Biodermanın akn kremini kullanıyordum altına makyaj bazı olarak kullanılıyormuş zaten sonra kremi sürüyordum o zaman daha iyi duruyordu daha iyi kpatıyordu mesela. birde bu ton benim tenime biraz açık çok fazla sürünce merhumlara benziyorum

Eklentiler

• $050320131257.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 61
  • $050320131258.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 61
ama alacak olduğun fondöteni önce eczanede dene yüzüne bi sürsünler az para değil çünkü beğenmezsn birde sonra jane irdale mi öyle bir marka var onuda çok duyuyorum youngblood çok pahalı belki de ondan alırım bu bitince

aynen canım bende yanağımdaki kızarıklıklar için alıcam işte. 3-4 kez normal fondoten kullandım çünkü tedavide daha fazla zarar vermek istemiyorum

bende biodermanın dudak ve yüz kuruluğu için kremleri var aldığımda fondotenin altına sürerim ama dediğim gibi önce eczaneye sormam gerek

ha bide nasıl çıkarıyorsun kaç saat kalıyor yüzünde? bebek sabunuyla falan mı yıkıyorsun yoksa direk jel mi?

Son düzenleme:
yok ben normal rosensenin köpük temizleyicisi ile yıkıyorum direk iki kez arka arkaya yani ilkinde çıkmayan kirler ötekinde çıksın diye.. o kadar :) bende de aşırı leke var onlarda sivilce gibi görünüyo iyice araştr markaları almadan bence eczacılara da çok bakma canım hepsi kendi sattığı ürünü övüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…