Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar roaccutaneyi kullanalı ikinci ayım 2 hafta sonra biticek çok bi faydasını göremiyorum sanki çok üzülüyorum hemen hemen bütün yan etkisini yaşıyorum sizce faydasını ne zaman görecem

tedavisi bittiği halde faydasını tam görememiş insanlar varken senin böyle düşünmen biraz tuhaf olmuş canım....

doktorlar zaten 1ayda sonuç beklenmez sivilce tedavisi zor ve sabır isteyen bir tedavi diyorlar.

Doktorum bidahaki aya dozumu yükseltir ben çok iyiyim su içiyorum güzel besleniyorum diyorken dozumu 30mgdan 10 mg a düşürdü cünkü enzimlerim çok yüksek çıktı.

yani her an herşey olabilir doktor ilacı bile kesebilir, tedavinizin iyi gidişine sevinip şükretmeniz gerekiyor....

merhaba herkese.benim 5 gün sonra 6. ayım bitecek kontorle gittim bugün kolestrol yine 232 cıktı 3 aydır yüksek zaten.50 gün daha kullanmam gerekiyormuş. 55 kiloyum şu an. yani oldukca büyük bir kısmı gitti. yine cukur vs olusmaması için dermatix si ultra gel verdi sabah aksam kullanmak üzere.ayrıca ben leke cukur kalacak diye korkuyorm deyince de acnelyse verdi. cünkü bende soyulma olmuyor hala.bunu da gece yatmadan sürecegim.bu epey soyan bir krem eger cok agır olursa gün aşırı kullan dedi. 1 ay sonra yine kontrol.

sizlerin durumları nasıl ?

kızlar bir şey soracağım bnm yüzümde sivilce cok nadir çıkıyor ama siyah noktalar en büyük derdim hele bir kaç tanesi derimin altında kendine yuva yaptı sanki kurtulamıyorum bir türlü yaklaşık 1 yldırda o nadir cıkan sivilcelerden hafif izler kaldı geçmiyor acaba bende roaccutane kullansam bir faydası olurmu gecermi izlerle siyah noktalar

Bende leke tedavisindeyim şu anda. Biliyorsunuz ki daha önce sizlerle paylaşmıştım.

Canım acneylse'i gün aşırı kullanmalısın bence. Çünkü acnelyse baya soyuyor. Cildin tahriş olabilir.

Kullanacağın zamanda bence az miktarda kullanmalısın.

haklısın arkadaşim bende 2 hafta sonra gidicem bakalım benim enzimlerim ne halde olcaka

bu leke tedavisini son aylarda mı baslatıyolar canım?

Benim de önceki sayfada yazdığım gibi ilk ayım bitti kontrole gittik karaciğer enzimlerim yüksek çıktı :[ ilk ayda zaten yüksekmiş doktor neden 30mg den başlattı anlamadım zaten

3 4 sivilce var yüzümde onlarda sönmeye başlıyor. onun dışında kırmızılık ve alında yüzde hafif çukurlarım var. uzaktan görünmese de yakından cok sinirimi bozuyor :/

Acneylse yi de 3 ay kullanıp bırakmıştım aynı çukurlar için çünkü okula gidiyordum ve yüzümü çok yakıyordu o meret umarım sende sonuç güzel olur canım

bu leke tedavisini son aylarda mı baslatıyolar canım?

Benim roaccutane kullanım uzun sürdü. (Toplam 14,5 kutuyu 13 ayda bitirdim.)
İlacım bittikten 2 ay sonra dinlenme süresi verdi doktorum.
Leke tedavisine öyle başladım.
Sizde nasıl olur bilemiyorum. Doktorunuza danışın isterseniz.

melancol evet aslında bende acnelyse yi gün aşırı kullanmak istiyorum korkuyorum cok kızarır soyulur diye zaten bir de cilt zaten hassas.

ben Roaccutane 'ı yaklaşık 5 ay kullandım.Sivilcelerim çıkmıyor artık ama izleri için kasımda gel demişti peeling içib ben ocak ortası gibi gidip kimyasal peeling yada daha etkili ne varsa konuşup onu yaptırmayı planlıyorum.Kimyasal peeling yaptırmak için haptan sonra 6 ay geçmesi gerekiyor,onu bekliyorum.

ben de düşük doz alıyorum artık günde 10mg. Peki sonuç nasıl ?

1. ayın sonundan itibaren sivilcelerde ciddi bir artış olacağı söylenmişti bana. Gerçekten de şu anda öyle oluyor. Bu sivilceler 1. ayın dolduğunu nasıl anlıyorlar yahu??? :44:

3 aydır bu ilacı kullanıyorum sadece 2 tanecik sivilcem çıktı onlarda çok büyük ya da iltihaplı değil ama yan etkilerini çok fazla yaşadım özellikle eklem ağrılarım çook fazla

1. ayın sonundan itibaren sivilcelerde ciddi bir artış olacağı söylenmişti bana. Gerçekten de şu anda öyle oluyor. Bu sivilceler 1. ayın dolduğunu nasıl anlıyorlar yahu??? :44:

ahaha onlar işini iyi bilir şekerim sen merak etme :x

3 aydır bu ilacı kullanıyorum sadece 2 tanecik sivilcem çıktı onlarda çok büyük ya da iltihaplı değil ama yan etkilerini çok fazla yaşadım özellikle eklem ağrılarım çook fazla

her bünyede etkisi farklı işte :[ bende de toplam 6 7 tane cıkmıstır 1.ayım bitti daha söndüklerinde kırmızı olup zamanla yerini çukurlara bırakmıyolar mı sinir oluyorum sıksam neyse :

melancol evet aslında bende acnelyse yi gün aşırı kullanmak istiyorum korkuyorum cok kızarır soyulur diye zaten bir de cilt zaten hassas.
merhaba mor_yel benimde 3.5 ay oldu kullanalı ama yüzüm hiç soyulmuyor çıkan sivilce lekesini bırakıp gidiyor yüzümde aktif sivilce yok fakat deli gibi iz ve hafif cukurluklar var acneylse yüzü soyduguna göre lekeleri de giderir değilmi kullanmalımıyım sence fikrine ihtiyacım var dr a soruyorum gidicek filan diyo.

canım doktorun en iyiisni bilir.benim de lekelerim var giderek acılıyorlar aslında bana dermatix jel vermişti ztaen 2 tüp bitirdim o da iyi geldi.şimdi acnelyse de kullanıyorum doktorun önerisi ile tabi. sen sor eger önerirse kullan.2 gün sürdüm yaktı gibi bugün ara verdim.

teşekkür ederim canım cevabın için

acnelyse yi 2 gün sürdüm cok soyulma yaptı bir de yüzüm yanıyor o yüzden sürmeyi bıraktım şimdilik. soyulma durunca haftada bir ya da iki gün sürerim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…