Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım korkma ve stres yapma doktorun sana söylemiştir. ilk 1 ay artış olacak sonrasında yavaş yavaş sönmeye başlayacak sivilcelerin diye.ilaçla birlikte yüzünün böyle olma vücudundaki yağlar ve sivilceye sebep olan mikropların dışarı çıkması anlamına geliyor yani ilaç içini temizlemeye başladı sabret stres yapma karşıdaki inanların bakışlarına seni kıracak olan sözlerine dikkat dahi etme bu geçici durum 6 ay sonra sen onları şaşırtacaksın boşver onların şaşkın bakışlarını doktorunun tavsiyelerini iyi dinle işin olmadığı sürece güneşte fazla kalma ve güneş kremsiz kesnlkle dışarı çıkma dediğim gibi sabır herşey düzelecek bende 1 ayn öncesine kadar ağlıyordum araştırmadığm site kalmadı ama burası bana çok yaradı emin ol hep motive oldum burda herşey eskisi gibi olacak inan bana...

doktorun dediği krem sürmediğm için böle olmuş bana dudaklarına sür demişti.yüzümede sürmem gerekiyormyş.insanları umursamayayım diyorum ama elimde olmuyor sürekli sorular sorularr.. inşallah her şey çok güzel olur sonuçları değer çektiklerimize

ya canım sen baska bir doktora görün çok üzüldüm :KK43: baska böyle olan var mı acaba forumda varsa yardımcı olsun lütfen

ne durumdayım anlayın kızlar beni :KK14: bide nişanlıyım onunda böle görmesini istemiyorum ailesininde.gittiğim doktor burdki en iyi doktorlardan gidipte memnun kalan çok insan var hatta memnun kalmayan yok diyebilirim benim hatammış böle olması :KK14::KK14:

mor_yel bugün ben sana sorcaktım nasıl gidiyo tedavin diye:KK70: aynen canım dudak kremi ile kardeş oldum hep yanımda:) benmde aktif 2 sivilce dışınca pek sorunum kalmıyo gibi cildim düzeliyo alnımda hiç kalmadı gibi bişy yanaklarımda hafif lekeler ve izler var ama zamanla geçecek inanıyorum :) benimde yüzüm hala pul pul olmadı kurumadı :KK70: ama ellerim felaket oldu şimdi onlarda kurumaya başladı yara oldu tabi kollarımda :KK43:(( onun dışında iyi gidiyo tedavi :KK70:

:)) zifirican kalp kalbe karsı işte.Alnım küçük küçük soyuluyor onu görüyorum ama yanaklarımda hala bir sey yok El ve kol aynen bende de mevcut ama pek takmıyorum onu . Senin de iyi gitmesine sevindim canım :KK16:

buda eski halim kızlar çok değil kışın sene başındaa :KK14::KK14:

$251501_2180745470964_7171215_n.jpg

Son düzenleme:
ne durumdayım anlayın kızlar beni :KK14: bide nişanlıyım onunda böle görmesini istemiyorum ailesininde.gittiğim doktor burdki en iyi doktorlardan gidipte memnun kalan çok insan var hatta memnun kalmayan yok diyebilirim benim hatammış böle olması :KK14::KK14:

çok üzüldüm canım gercekten anlamadım ben nasıl böyle olmuş gercekten ,senin hatan niye olsun.Yalnız kendini tut ve kaşıma soguk su ile yıka kasındıkca dha kötü olmasın.egzamanın yüzüne sıcraması olabilir belki :26::26:

çok üzüldüm canım gercekten anlamadım ben nasıl böyle olmuş gercekten ,senin hatan niye olsun.Yalnız kendini tut ve kaşıma soguk su ile yıka kasındıkca dha kötü olmasın.egzamanın yüzüne sıcraması olabilir belki :26::26:

krem sürmediğim için iyice kuuyunca böle olmuş dedi doktor o yüzden benim hatammış cnm.asıl ben hatanın en başını zaten hasas olan yüzüme ağda yapmakla yaptım.şuanki başıma gelenlerin hepsi o yüzde yoksa benim cildim çok kuruydu hiç sivilcem olmazdı.elimde olsada keşke herkeze ulaşsam burdan sakın almayın diye yüzünüzü.dönebilirmiyim eskiye düzeltebilirmiyim herşeyii..:KK14::2: umarım bundan sonrası güzel olur kızlar birbirimize dua edelim.

krem sürmediğim için iyice kuuyunca böle olmuş dedi doktor o yüzden benim hatammış cnm.asıl ben hatanın en başını zaten hasas olan yüzüme ağda yapmakla yaptım.şuanki başıma gelenlerin hepsi o yüzde yoksa benim cildim çok kuruydu hiç sivilcem olmazdı.elimde olsada keşke herkeze ulaşsam burdan sakın almayın diye yüzünüzü.dönebilirmiyim eskiye düzeltebilirmiyim herşeyii..:KK14::2: umarım bundan sonrası güzel olur kızlar birbirimize dua edelim.

Hımm anladım canım hepimiz hatalar yapıyoruz bazen bu kadar üzme kendini 10 güne toparlar yüzün kendini inşallah.O kremle daha iyi olur inş.Bana da güneş kremi dısında bir sey vermedi.cilt cok hassas bu dönemde malesef :KK43:(

Roaccutan kullanırken hamıle kaldım:KK43:(

Selam kızlar ben 2 aydır roaccutan tedavısı görüyordum

ilacın yan etkılerını bılıyorum. çok sıkı korunuyorduk

gerı çekme ve kontomla.. Ama nasıl olduysa dun test yaptım ve hamıleyım:KK43:

dr gıttım hormon testım normol çıktı. Henuz 4 haftalık olduğundan kese görünmedı

bırde 15 temmuzda adet görmüştüm. 15 ağustosta görmeyınce ılacın etkısınden olmadım dıye ılacı kesmıştım

böyle bı durum yaşayan varmı cevrenızde

paylaşırsanız sevınırım

dr gıttım hormon testım normol çıktı. Henuz 4 haftalık olduğundan kese görünmedı

bırde 15 temmuzda adet görmüştüm. 15 ağustosta görmeyınce ılacın etkısınden olmadım dıye ılacı kesmıştım

paylaşırsanız sevınırım

Üzüldüm gercekten :KK43: aldırmayı düşünmüyor musun bu şekilde doğan bebekler çok kötü oluyor görmüşsündür haberlerde bir ara cıkmıstı :KK43:((

Hiç rast gelmedım tv lerde

dr la cumartesı tekrar görüşeceğim ona göre haraket edeceğiz :KK43:

rabbım yardımcım olsun. çok üzücü bi durum:KK43:( kurtaj olmak istemıyorum

çok saol ne kadar güzel şeyler yazmışsın.bende geçiçek diye umuyorum.ama bu durumda olmak çok kötü.çevredeki insanların bakışlarıeski resimlerime bakıyorum ben nasıl bu hale geldim.ya bi tane resim koyabilsem şuraya görseniz ne hale geldiğimi.ömrümde ağladığım sayılıdır.ama şu günlerde yaş gözümün ucunda duruyo biri dokunsa ağlayacağım.allah kimseye böle dertler vermesin :KK14::2:

sana bişey söyleyeyim sakın cildini kafaya takma şimdi gelen bir müşterimin yüzüde aynı senin gibi. ona sordum cilt altındaki kısım temizleniyo geçici bir durum demiş ona doktoru:KK34:

Canım google da ' roaccutane kullanırken hamile ' yazarsan aynı duurmda olanlarla ilgili bazı forumlar cıkıyor ama doğurmak da cok büyük risk o cocugu görmüş olsan bence düşünmezdin dogurmayı inan cok üzüldüm :KK43:(

sorumu cevapladığın için teşekkürler. benim okulda bir arkadaşım varda o kullanmıştı kızın bir yıl sonra yine çıktı ayy öyle olmasın inş bizimkisi :KK53:
rica ederim canım bi faydam olduysa ne mutlu bana böle şeyler düşünme şimdi hiç sen herkes bir değil inşallah da olmaz bize ölee şeylerr:))

paylaşırsanız sevınırım

arkadasım öncelikle şunu söyleyeyim geri çekme diye bir doğum kontrol yöntemi yok kesinlikle ona güvenme. ayrıca ilişkiden sonra risk olduğuna inanıyorsan norlevo kullan. hormon testine gelince kan tahlilinde çıkması lazım tekrar yaptır artı kendinde evde gebelik testini tekrar yap özellikle sabah aç karnına ilk idrarınla yap idrarının başını ve sonunu alma ortasıyla yap. bu söylediklerimi ciddiye al inşallah hamile değilsindir :KK50:

KAN SONUCUNU ALDIM KIZLAR

B HCG Serum 2428 mIU/mL

CUMARTESI TEKRAR YAPTIRMAYI DÜŞÜNUYORUM:KK43:(

KEŞKE BU ILACI KULLANMASAYDIMM KEŞKEEE :KK43:

KAN SONUCUNU ALDIM KIZLAR

B HCG Serum 2428 mIU/mL

CUMARTESI TEKRAR YAPTIRMAYI DÜŞÜNUYORUM:KK43:(

KEŞKE BU ILACI KULLANMASAYDIMM KEŞKEEE :KK43:

sen dediğimi yap yarın sabah hemen bi test yap kendin. sonrada sağlık ocağına yada hastaneye git farklı bi yere yani. kan tahlili yaptır. eğer kesinlikle sonuç doğru ise doktorunla görüş. belki çok geç kalmış sayılmazsın :KK25:

Inş. :KK43:(

dunden berı ınternette araştırma yapacağım dıye canım cıktı

ama sadece bulduğum notlar kesınlıkle hamıle kalınmamasına daır yazılardı

daha önce sadece bir kışının başına gelmış oda sakat olur dıye aldırmış

onun dışında bu durumu başka yaşayan yok

benım asıl gideceğim dr profösör

randevuları tamamen dolu olduğu ıcın cumartesı araya almaya çalışacak benı

ama dun telefon açtığımda sekreterıne durumumu anlattım dr beye hemen sorup dönermısınız dedım

oda hemen ılacı almayı bıraksın demış. Yanı hanı çok kötü şeyler söylememiş

antalyadakı medical parkta bı kadın doğumcu varmış prof

oda kurtaj olsun demış çokk zararlı demişş :KK43:((

Inş. :KK43:(

dunden berı ınternette araştırma yapacağım dıye canım cıktı

ama sadece bulduğum notlar kesınlıkle hamıle kalınmamasına daır yazılardı

daha önce sadece bir kışının başına gelmış oda sakat olur dıye aldırmış

onun dışında bu durumu başka yaşayan yok

benım asıl gideceğim dr profösör

randevuları tamamen dolu olduğu ıcın cumartesı araya almaya çalışacak benı

ama dun telefon açtığımda sekreterıne durumumu anlattım dr beye hemen sorup dönermısınız dedım

oda hemen ılacı almayı bıraksın demış. Yanı hanı çok kötü şeyler söylememiş

antalyadakı medical parkta bı kadın doğumcu varmış prof

oda kurtaj olsun demış çokk zararlı demişş :KK43:((

yumurtaya can veren Allah ım hakkında hayırlısı neyse onu versin sana. O'ndan iyi kimse bilemez geleceği. bazılarına yaşamaz diyen doktorlar ayağa kalktığını görünce tıp dünyası şaşkın diye açıklama yapılır. yüreğini ferah tut sen yinede. Hayırlısı ne ise o olsun:KK19:

Inş. Canımmmm

yanı kontomlo korunuyorduk ve ınanırmısın o iş hıc olmadı desem yerıdır

benım şubat ayındada gebeliğim vrdı

herşey süper giderken bebeğin kalbı durdu kurtaj oldum 7 haftalıkken :KK43:

X