Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
cnm bnm az da olsa oldu ancak cok yakın bırı farkedebılır onun harıcı arkdslarım bıle anlamadı sordugum halde.ama kısıden kısıye değişir mı bılmem çokluğu.

iyi o zaman ne biliyim bi yeri düzeltirken bi yeri bozmayalım dedim ahaha :))) ben daha başlayalı 3 gün oldu 20mg kullanıyorum sanki sivilcelerim arttıı =))

iyi o zaman ne biliyim bi yeri düzeltirken bi yeri bozmayalım dedim ahaha :))) ben daha başlayalı 3 gün oldu 20mg kullanıyorum sanki sivilcelerim arttıı =))

cnm ilk başta çıkarıyor zamanla azalıp sonra tekrar çıkarabiliir son olarak oluyo yani daha çıkıp inecekler:)

sakin ol sabret cnm daha bi milyon soru sorcaksın istemesende:) ama hepsi bitcek güzel bi cildin olcak en azından şimdiki halinden dahada ii olcak bol sabırlı günler:)

evet şu anda vucudumdaki değişimleri takip ediyorum resmen o yüzden sabırsızım sanırım daha neler olacak ne yapacağım gibi hehe :)) ayy inşş en çok istediğim şey bu güzel ve sivilcesiz bir cilt gerçi beni görenler nerende sivilce var yaa deselerde hep makyajlı gördükleri için sivilceleri görmüyolar tabi bir de vucudumda var işte .. çok teşekkür ederim kesinlikle bol sabırlı günler :)

kızlar 4. aya geçtim doktor benim dozumu bu ay 60 mg a çıkardı.adet düzenim bozuldu zaten erken gelmişti 1 hafta oluyo biteli tekrar adet oldum bugün,sizde de böyle bi etkisi oluyo mu? hiç olmazdı böyle benim:26:

bende roaccutane kullandım tedavim biteli 1 sene oldu. kullandığım zaman süperdi 6ncı ayda cildim de hiç yağlanma ve sivilce yoktu. tek sorunum önce sivilceleri kusturduğu için daha önce çıkmayan yerlerimde sivilceler çıktı ve biraz izleri kaldı. şuan tca peeling yapıyorum. eskisi gibi olmasada ufak ufak sivilcelerim hala çıkıyor. ama eskiden daha kötüydü tabi. maalesef çok sivilcesi olanların tek çözümü roaccutane. dışardan çok şey denedim hiç birisi işe yaramamıştı. bir de aklınızda olsun çok bel ağrısı yapıyor eklem ağrıları. benim belim çok kötü olmuştu kullanırken. keçi sütü içmek gerekiyor iyi geliyor kemiklere.

Aynen bendede cok bel agrisi ve eklem agrilari var :S kac seans peeling yaptin bende tedavim bitsin yapmayi dusunuorm.

kızlar 4. aya geçtim doktor benim dozumu bu ay 60 mg a çıkardı.adet düzenim bozuldu zaten erken gelmişti 1 hafta oluyo biteli tekrar adet oldum bugün,sizde de böyle bi etkisi oluyo mu? hiç olmazdı böyle benim:26:

bende 60 kullanyrm adet düzenim bozuldu en başından beri bozuldu benim 1 hafta geç oluyorum okdr cnm

mrb kızlar :) benim 3. ayım 30 mg kullanıyorum. gözlerim bulanık görüyo biraz ama memnunum. özellikle saçmarımı hergün yıkama ihtiyacı hissederdim şimdi 5 gün yıkamasamda ahenkle dansediyo. sivilceler geçti biraz kırmızılıklar var ama onlarda geçicek inanıyorum ben. inş hepimiz çok güsel oluruz :KK66:

bugün ve dün görenler cildin ne kadar düzelmiş diyolar çok mutlu oluyorum :KK16: kuruma problemini de çözdüm sanırım yanaklarım yumuşacık oldu kızlar :nazar:

merhaba kızlarrr, bu ilacın yan etkilerini başlarda mı daha çok gördünüz? mesela sırt, bel ağrıları ilk aylarda mı daha çok oluyor?

merhaba kızlarrr, bu ilacın yan etkilerini başlarda mı daha çok gördünüz? mesela sırt, bel ağrıları ilk aylarda mı daha çok oluyor?

cnm benim ilk 3 ay yan etkilerim biraz canımı sıktı şöyleki ; her ay 3 gün süreyle kalçama igne batırmış gbi bi agrı giriyor we o kalçamın üzerine oturamıyordum yürümek bile zordu 3 ay bu yan etkiyi gösterdi ama 3 gün sürüp geçti. şuan tedavim bitmek üzere gözlerm braz kuruyor göz damlam war gögüs kafesim agrıyo öksürmek saga sola dönmek zor bunun dışında aynaya bakınca ohhhhh be diyorum degdi diyorum Nazar :KK43:

[kızlarrrr tvde bı tarıf gorudm sızınle paylaşmak sterım cunku bugun denedım ve bugun ılk deneme ragmen cok faydaısnı gordum adeta cıldım yenılendı kı ben bu sıvılce ve cukurlukalr ıcı denemedım urun kalmamstıı tarıf verıyorumm

1yemek asıgı yuz kılı
1 tatlı kasıgı kayısı yagı ve
lapa halıne gelene kadar elma sırkesıı

bunu karıstırıp surun 10 dk bekletın yıkayın farkı gorun ınanamazsınız

bu konu tam bana göre... yaklaşık 8 ay kadar bi süre roaccutane kullanan biri olarak şunu söylemek istiyorum sonuç mü-kem-mel ve sivilcelerimin ne belirgin izi kaldı ne çukurlukları ne de kendileri :) sadece yapmanız gereken düzenli kullanmak ve korkmamak emin olun ki doktorunuz size bu ilacı yazıyorsa mutlaka kullanın, ben her yolu denemiş biri olarak söylüyorum bunları. ne güzellik maskeleri, ne güzellik merkezleri kaldı gitmediğim ne de o çok meşhur cilt doktorlarının yapıp da elime tutuşturduğu yapma kremler hepsini kullandım sonuç mu fısss... roaccutane kullandım resmen yüzüm gözüm ortaya çıktı. cildimdeki pürüzlerin hepsi gitti. mucize gibi bişey! ilacı kullanmaktan çekinenler bana mesaj atabilir... sivilcesiz günler :)

2008 yılında 6 aylık bir doz kullandım sonlara doğru bırakmıştım ergen aklı işte :KK9: Kısa süre önce ameliyat oldum ardından vücumda yüzümde sivilcelenme oldu.Doktora gittim roa ya bidaha başlattı seneler sonra.şuanda;

*Sabah:20 mg
*Akşam:20 mg olmak üzere toplamda 40 mg kullanıyorum. Herşey yolunda vücudum ne varsa dışarı kusmakla meşgul .Yalnız bende aşırı acıkma yapıyor ilaç:KK9:yedikçe yiyorum.:KK56:

Son düzenleme:
Bende aynen 20 20 kullanıyorum yan etkilerinde kilo kaybı yazıyor ama ben dahada yer oldumm bi gariplikmi var diye düşünüyordum yanlız değilmişim :KK1: biide bende maktta kanama oluyor başka öle olan varmı wc benm için kabus gibi ayaklarım geri geri gdiyoor :KK43:

X