Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ah be canım doktorlar sıkı sıkıya tembih ediyo ağda yok die. niye yaptınki? bide dudak üstü gibi çok hassas bir yere yapmışsın :KK50: yanık gibi bişey olmuştur o tahmin edebiliyorum. ona en iyi bepanten gelir. geçmesi biraz zaman alır ama bişi olmaz merak etme. iz falan kalcağnı sanmam

şimdi gittim aldım o ilacı bu hafta okul falan yok bana bütün dudak üstüm mahvoldu kesin iz kalıcak :KK43:

:KK36:
kızlar bu hapı sabah akşam mı alıyorsunuz yoksa günde bir kere mi alıyorsunuz? ben ilk sabah akşam alıyordum baktım olcak gibi değil. hep unutuyorum. günde bir sefer tüm dozu almaya başladım bende. umarım ikisinin arasında fark yoktur. doktor sizlere bunla ilgili bişey söyledimi? ltfn cvp

Ben hepsini aksam aliorm 35 mg di bnm gecen ay 20 + 10+ 5. Uc hap birden gicik oluodm. Doktor hepsini ayni anda alabilirsin demisti. Neyseki simdi 40 mga gectim. O da bir hap sadece

Burda var cnm.
40 mgama geçtiginden beri bir degisiklik varmi sende?
Doktora sormustum niye sivilce çikio hala die. cildin yeterince kurumuyor dedi o yuzden 40 mg verdi. insallah bu ay çikmaz sivilcem. 50mg da almak istemior yan etkileri çok olur.

senle resmen aynı şeyleri yaşıyoruz. benmde hala dewam edio çıkmaya kocaman kocaman :KK53: 40a çıktım ama değişen bişi yok. beklicez bakalm. ama benm doktorum seninkinin tam tersini söledi. sivilcelerin çıkmasına sevinmeliymişim. yola olanlarmış onlar. ne var ne yoksa dışarı atıyosun dedi. bakalım artık inşallah dediği gibidir

senle resmen aynı şeyleri yaşıyoruz. benmde hala dewam edio çıkmaya kocaman kocaman :KK53: 40a çıktım ama değişen bişi yok. beklicez bakalm. ama benm doktorum seninkinin tam tersini söledi. sivilcelerin çıkmasına sevinmeliymişim. yola olanlarmış onlar. ne var ne yoksa dışarı atıyosun dedi. bakalım artık inşallah dediği gibidir

Bende oyle duymustum ne kadar çok çikarsa o kadar iyimis diye. ama birsuru iz birakio iste. iz kalmasa hadi neyse.
Insallah senin doktorunun dedigi gibidir.

arkadaşlar merhaba. bişey sorucam ilacın izler üzerindeki etkisiyle ilgili ne söyleyebilirsiniz? tamamen geçirmese de izlerin rengini açıyor mu? bide ilacı kullanırken yüzümüzle oynadıysak eğer ( ki ben bu hatayı dayanamadığımdan çok kez yaptım), oluşan o izler geçer mi sizce ( yeni oluştuğu için geçme ihtimali fazla mıdır), ya da rengi açılır mı? sivilceleri geçirelim derken iz sahibi olmıyalım. benim yüzümün solu temizdi çünkü ilaca başlamadan, şimdi sağ taraftakinden daha çok sivilce var. onların da izi kalırsa yüzümün iki tarafı da iz dolmuş olucak. yani bu kadar eziyetle zararda olucam. lütfen cevap verin...

Kızlaar benim bugun 2. ayım bitti doktora gittim ama tahlil istemedi ilk ay degerlerim iyi cıktıgı icin sizce
yinede yaptırmalı mıyım?:44:

Kızlaar benim bugun 2. ayım bitti doktora gittim ama tahlil istemedi ilk ay degerlerim iyi cıktıgı icin sizce
yinede yaptırmalı mıyım?:44:

canım şöyle söyliyim: ben ilk ay bittiğinde tahlil yaptırdım. enzim + kolesterol hepsini. bi tek kolesterolüm çok yüksek çıktı. diğerleri iyiydi. 2. ayın sonunuda sadece kolesterolü istiyorum dedi. yani diğerlerini istemedi. sende hepsi iyi çıkmıştır, hiçbirini istememiştir. belki diğer ay ister. değerleri doktor gördüğü için endişelenme bence.

bugün 2. kez roaccutane tedavime başladım:KK5:
10+10 mg alıyorum günde, minimum 7 ay kullanıcam bu sefer:KK20:
geçen seferkinde lisedeydim, makyaj yapmıyordum ama şimdi üniversitedeyim, makyaj yapsam sorun olur mu kızlar?

bugün 2. kez roaccutane tedavime başladım:KK5:
10+10 mg alıyorum günde, minimum 7 ay kullanıcam bu sefer:KK20:
geçen seferkinde lisedeydim, makyaj yapmıyordum ama şimdi üniversitedeyim, makyaj yapsam sorun olur mu kızlar?

canım öncelikle geçmiş olsun ben neden 2. kez basladıgını sormak istiyorum. ben de ilk kez kullandım 5 aylık süreçle ve bu hafta perşembe bitiyor.. gayet de memnun kaldım ufak kalan izler haricinde ve tekrarlamaz diye ümit ediyorum. Üniversite 3teyim ve hergün makyaj yaptım, fondöten sürdüm haliyle ama bi zararı olmadı bana. doktorum da kullanabilirsin demişti. Ben de sana sunu sorayım 2. kez çok mu fazla çıktı da baslıyorsun? belki lisede hormonlardan dolayı fazla etkisi olmamıştır.

canım benim, saol cevabın için.:KK16:
6 ay kullandım lisede, yüzümde yanık gibi yaralar çıktığı için 7. ayımı tamamlayamadan yarım bırakmak zorunda kaldım.
tekrarladı sonuç olarak :KK43: şimdi yüzüm korkunç:KK14:
her şeye katlanıcam, bitiricem bu sefer.

canım benim, saol cevabın için.:KK16:
6 ay kullandım lisede, yüzümde yanık gibi yaralar çıktığı için 7. ayımı tamamlayamadan yarım bırakmak zorunda kaldım.
tekrarladı sonuç olarak :KK43: şimdi yüzüm korkunç:KK14:
her şeye katlanıcam, bitiricem bu sefer.

anladım canım benim sürem 5 aydı tamamladım çok şükür umarım tekrarlamaz :) sen de için rahatça makyaj yap ama eve gelince hemen temizle ve nemlendiricini sür bir de biraz kaliteli fondöten kullanmaya özen göster bence bi süre paraya kıyıp ben estee lauder kullanmıştım hiçbir zararı olmadı. kremim de neutrigina idi. saglıklı günler dilerim :)

merhaba arkadaşlar... ben bu ilaca başlayalı 4 ay olmak üzere ama hala çok sivilce var ve dahada çok çıktı. nezaman geçmeye başlıcak bilgisi olan varmı.?:KK43::KK43::KK43:

benim tedavim geçen sene mayıs sonu gibi bitti arkadaşlar 6 ay kullandım günlük 40 mg olarak

hala siivilce yok :nazar: çok memnun kaldım inş herkez benim gibi memnun kalır ne leke ne sivilce var :KK16:

2. aydan itibaren siyah noktalarım kurudu döküldü
4. aydan sonra iyileşme sürecine girdi buraya yazmıştım bende tedavim süresinde mesajlarım vardır okuyabilirsniz:KK19:

4 günlük dozum kaldı. 5 ayda toplam 7800 mg kullanmış olacağım 4 gün sonra. Bitiyor çok mutluyum. :21::KK9::KK1::KK9::KK16::KK54:

4 günlük dozum kaldı. 5 ayda toplam 7800 mg kullanmış olacağım 4 gün sonra. Bitiyor çok mutluyum. :21::KK9::KK1::KK9::KK16::KK54:

aynı bitiriyoruz canım :)) ben de 5 ay kullandım çarşamba bitiyor :) sivilcem hiç kalmadı ve çıkmıyor ama izlerim az da olsa (belli de oluyor fondötensiz aslında epey) kaldı ama 3-4 ay sonra cogu gidecekmş insallah iz durumun nasıl senin ??? ayrıca kurtulduk gözümüz aydın :):nazar::nazar::nazar:

X