Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
cnm benimkisi geçti baya buyuktu bide ayiptir soylemesi ama tamamen yok oldu ben bile sasirdim. bazilari ameliyat bile oluolar kurtulmak için benimki gitti kendiliginden ama bazen tuvalete gidince acio :26:
kizlar bi de cildim arabistandaki çoller gibi kurudu dayanamiorm artik onerebileceginiz bir krem varmi hem iyice nemlendiren hemde fondotenin altina kullanabilecegim birsey olsun çunku artik fondote suremiorm bir tuhaf duruo :KK50:

la roche posay in roaccutane kullananlar için ürettiği bir seri var onun kremini kullanabilirsin.

la rohe posay effeclar h (genelde vichy yetkili eczanelerde bulunuyor, internetten de sipariş verebilirsin. Ben beğendim.

La Roche Posay Effaclar H 40,38 TL fiyatı en ucuz La Roche Posay Nemlendirici yorumları

burada kremin özellikleri var incelersen

kızlar ben 1. ayımı bitirdim kontrole gittim sonuçlarım falan iyi çıktı.. havalar ısınmaya başladığından doktorum güneş koruyucu krem verdi ama ben bepantende kullanıyorum doktora sormaya unuttum acaba güneş kremini bepantenin üstüne mi sürücem yoksa sadece güneş kremi mi kullanıcam ???

An itibariyle son dozumu da alarak roaccutane tedavimi bitirmiş bulunmaktayım. Hepinize kalan tedavinizde başarılar dilerim.:KK54: :21: :KK16:
geçmiş olsun darısı başımıza..izlerin nasıl küçülme warmı lekeler ne durumda açılıomu rengi bide ben 100. günümdeyim ilk 3 ay tek tük çıkıyodu siwilce ilk ay 30 2. ay 30 3. ay 40 4. ay 50 mg kullanyrm bu ay her uyandıgımda yeni sivilce çıkıyo sinir oldum ya

An itibariyle son dozumu da alarak roaccutane tedavimi bitirmiş bulunmaktayım. Hepinize kalan tedavinizde başarılar dilerim.:KK54: :21: :KK16:

ayy çok sevindim. bi daha hiç sivilcen çıkmaz inşallah. darısı başımıza :) sonuçlarını bizimle paylaşır mısın? izlerinin durumunu falan. güzel şeyler duydukça bizim de moralimiz yerine geliyo. hatta fotoğraf falan koyma imkanın varsa çok güzel olur :)

gözün aydın cnm. ilaçlar bitti die forumu bırakmak yok amaa :KK52: izler ne durumda?

Teşekkür ederim darısı başına :KK1: Tabii ki bırakmam forumu, tecrübelerimi paylaşacam :KK9:

İzler hala var, zaten doktorlar ilaç bittikten sonra 2 ay içinde izlerin tamamen belirsiz hale geleceğini söylüyor. 3 ay sonra kısmetse düğünüm var ve izlerin daha da çabuk geçmesini istiyorum. O yüzden gelecek hafta için belki doktora son bir kez daha gidebilirim.Belki iz giderici krem falan verir . Belki de gitmem. La roche Posay in dermokozmetik ürünlerini aldım yeni (akneye meyilli ciltler için olanını). Temizleyici jel, mikrosoyucu tonik ve gözenek açıcı ve sıkılaştırıcı krem var. Belki doktordan ayrıca krem almadan bununla da çözüme ulaşabilirim. Şimdilik karar veremedim. :KK3: Ama şunu söyleyebilirim, neredeyse 15 senedir, cildimi hiç böyle görmemiştim, sivilcesiz tek bir günüm yoktu,son ay regl dönemimde bile çıkmadı.

geçmiş olsun darısı başımıza..izlerin nasıl küçülme warmı lekeler ne durumda açılıomu rengi bide ben 100. günümdeyim ilk 3 ay tek tük çıkıyodu siwilce ilk ay 30 2. ay 30 3. ay 40 4. ay 50 mg kullanyrm bu ay her uyandıgımda yeni sivilce çıkıyo sinir oldum ya

Teşekkürler, amin darısı başına. :KK16:
İzler ilk zamanlara göre çok küçüldü tabii ama hala var. Bazı durumlarda son ay dahil olmak üzere sivilce çıkışı devam ediyormuş. Doktorlar asla ümitsizliğe kapılınmaması gerektiğini söylüyor, er ya da geç tamamen geçiyor çünkü.
Ben ilk ay 40, 2.3. ve 4. aylar 50 5. ay da 60-70 mg (doktor 60 vermişti aslında ama 10 mg lıklardan bir kutuyu kuzenimden aldım dozu tamamlamak için- açıkçası onun için doktora gitmek istemedim.) kullandım. Siz benim yaptığımı yapmayın ama, kilomdan dolayı dozu tolere edebildim, bir sorun yaşamadım şükür.

$DSC05358.jpg $DSC05364.jpg

Bunlar son halim...

1. ve 4. ayın sonundaki fotoğraflarım da şu sayfada var:

http://www.kadinlarkulubu.com/sivil...roaccutane-kullananlar-1010.html#post23205095

ayy çok sevindim. bi daha hiç sivilcen çıkmaz inşallah. darısı başımıza :) sonuçlarını bizimle paylaşır mısın? izlerinin durumunu falan. güzel şeyler duydukça bizim de moralimiz yerine geliyo. hatta fotoğraf falan koyma imkanın varsa çok güzel olur :)

Mesajı okumadan yazmıştım içime doğmuş fotoğraf isteyeceğin. :KK53: Amin inşAllah, kimsede çıkmasın :KK34:

Mesajı okumadan yazmıştım içime doğmuş fotoğraf isteyeceğin. :KK53: Amin inşAllah, kimsede çıkmasın :KK34:

CANIM CİLDİN TEK KELİMEYLE MÜKEMMELLLL OLMUŞ. görünce o kadar mutlu oldum ki senin adına. umutlandım. benim yüzümde senin 1. ayındaki gibi canım. ben 2. ayımdayım. şu an sivilceler hala var ama sadecesivilcelerin üstü tamamen kurumuş, beyazlamış durumda. evet içine doğmuş cidden :) şu an yüzümde tam bi sırıtma ifadesi var yani görmen lazım :)

hayırlı olsun geçmiş maşallah benimde sivilce kalmadı yüzümde 5.ayımdayım ama kırmızı lekelerim var sadece yüzümü yıkamak için palmers sabun kullanıyorum nemlendirmek içinde excipical hyro ve lipo kullanıyorum ama sanki yeterli değilmiş gibi geliyor bana gül suyu falan kullanmıyorum şuan yüzümün yağlanma durumu da normal yani çok iyi ama ilaç bitince tekrar yağlanacak bunun kalıcı çözümü yok mu ne yapıcam ben ve tekrarlarsa diye çok korkuyorum lekeler içinde nasıl bir tedavi uygulayacak doktor bir fikrin varmı

CANIM CİLDİN TEK KELİMEYLE MÜKEMMELLLL OLMUŞ. görünce o kadar mutlu oldum ki senin adına. umutlandım. benim yüzümde senin 1. ayındaki gibi canım. ben 2. ayımdayım. şu an sivilceler hala var ama sadecesivilcelerin üstü tamamen kurumuş, beyazlamış durumda. evet içine doğmuş cidden :) şu an yüzümde tam bi sırıtma ifadesi var yani görmen lazım :)

Ooo kurumuş üzeri beyazlamışsa geçmiş say sivilcelerini, ilk etapta çok oluyor, sonra kurumaya başladıktan sonra çıkan sivilce sayısı azalıyor ve ara da seyrekleşiyor tabii :)

hayırlı olsun geçmiş maşallah benimde sivilce kalmadı yüzümde 5.ayımdayım ama kırmızı lekelerim var sadece yüzümü yıkamak için palmers sabun kullanıyorum nemlendirmek içinde excipical hyro ve lipo kullanıyorum ama sanki yeterli değilmiş gibi geliyor bana gül suyu falan kullanmıyorum şuan yüzümün yağlanma durumu da normal yani çok iyi ama ilaç bitince tekrar yağlanacak bunun kalıcı çözümü yok mu ne yapıcam ben ve tekrarlarsa diye çok korkuyorum lekeler içinde nasıl bir tedavi uygulayacak doktor bir fikrin varmı

Teşekkürler :) İlaç kullananların bir kısmında yağlanma eskisi kadar olmuyormuş. Yağlanma olsa da bizim için artık önemli olan oluşan yağların cilt gözeneklerini tıkayacak yoğunlukta olmamasını ve akıcı olmasını sağlamak. Sivilceye bu neden oluyormuş ve cilt altındaki gözenekler tıkandıktan sonra cilt üzerine uygulanan şeyler çok kâr etmiyor. Bunun için sanırım bol sıvı tüketilmesi ve görünen ve görünmeyen gözeneklerin küçültülmesi gerek. Bilmem ki sıkılaştırıcı kremler ve tonikler çözüm olur mu?

hayır mutlaka devam etsin ben 18 yaşındayım 15 16 yaşlarımda da kullanmıştım bu ikinci oluyor tam doz kullanmadığım için yani her kiloya belli bir dozu var onu tam alman lazım tedavi için o zaman doktorum iyi değildi hiç takip etmemişti ve tekrarladı :44: şimdi tekrardan kullanıyorum beşinci ayımdayım yüzümde hiç bir şey kalmadı ama lekeler kaldı ne yazık ki ama tedavi bitince çoğu da geçicek dedi doktor bakalım ama tedavisini bırakmasın daha çok yeni birşey beklemesin benim 3. ayın sonlarında etki gösterdi

zaten 6 aylık tedavi sürecinde 2. haftadan bende sonuç bekleme diyorum ama çabuk geçmesini istiyo işte.bizim doktor 20 mg verdi sabah akşam ve 55 kilo kızım normaldir heralde

zaten 6 aylık tedavi sürecinde 2. haftadan bende sonuç bekleme diyorum ama çabuk geçmesini istiyo işte.bizim doktor 20 mg verdi sabah akşam ve 55 kilo kızım normaldir heralde

evet bende 53 kiloyum o dozla başladım isterse arttırabiliyor doktor dozu bence umudunu hiç kesmesin morali yüksek tutmakta önemli geçicek

kızlar bişe sorcam ben kapalı komedomlar için kullanıyorum iltihaplı sivilcem hiç olmamştı şu yaşıma kadar ama ilaca başlaynca 4. ayımda iltihaplı sivilcyele karşılaştım ilk şiştgnde kızardıgında dokunmuom ama üzeri kabuk gbi oluo yıkarken yüzümü ilthabn bi kısmı çıkıo bende sıkmak sorunda kalıom tabi tırnak degdirmiom umarım iz kalmaz ya sıkmazsam haftalarca kocaman ben war gbi duruo napcam bilemedim

kızlar bişe sorcam ben kapalı komedomlar için kullanıyorum iltihaplı sivilcem hiç olmamştı şu yaşıma kadar ama ilaca başlaynca 4. ayımda iltihaplı sivilcyele karşılaştım ilk şiştgnde kızardıgında dokunmuom ama üzeri kabuk gbi oluo yıkarken yüzümü ilthabn bi kısmı çıkıo bende sıkmak sorunda kalıom tabi tırnak degdirmiom umarım iz kalmaz ya sıkmazsam haftalarca kocaman ben war gbi duruo napcam bilemedim

cildin vücudundaki yağı dışarı atıyo bu şekilde temizliyo yani sivilcelerine dokunma tedavi sürecinde normalde olan izden daha kalıcı bi iz oluşablir sadece doktorum bana ucu çıkmış olanı fazlar zorlamadan al demişti

kızlarr bişey sorucam. roaccutane nin yanında yüz için krem tedavisi de gören var mı? acnefug gibi mesela?

cildin vücudundaki yağı dışarı atıyo bu şekilde temizliyo yani sivilcelerine dokunma tedavi sürecinde normalde olan izden daha kalıcı bi iz oluşablir sadece doktorum bana ucu çıkmış olanı fazlar zorlamadan al demişti

tatlım bende uçlanmış olgunlaşmış sivilceyi fazla zorlamadan alıorum zaten gül suyu aldım bugün işe yararmı sizce? bide ilk defa bgün cildim tahriş olmş gbi kızardı alnım özellikle..okdr bakmama ragmen dudaklarm filan fena oldu acıyarak bakıo herkes ya :KK43:

X