Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bu ilacı kullanan biri olarak tüm izlerimi ve sivilcelerimi tadavi etti.çünkü cildimi felaket soydu.şimdi cıldım harika tabi bakımlarımı ihmal etmıyorm.

ilk başta hepsi çıkıcak sonra azalmaya başlıcak. 6 ay sonrada biter ama biraz izleri kalıyor tabi. zamanla izlerde geçebilir ama benim biraz kaldı. fakat tedaviden 2-3 yıl sonra o kadar çok olmasada genede çıkmaya başladı. var gene şuan. ama tekrar roaccatuane kullanmak istemiyorum. ilaç bittikten sonra bende panik atak başladı. ilaç psikolojiyi etkiliyebiliyor.

Benim 2 ay olacak nerdeyse hiç kusma yaşamadım direk sondu sivilcelerim ilk gunden itibaren. yani şartlama kendını çıkcak diye stres de yapma. ben hergun daha guzel bı cılt gorcem diye uyanıyorum nerde sivilcem çıktı acaba diye değil. bol su iç ben gunde 3 lt içiodum ama okullar başladı şimdi akşam içebiliorm tum gun aklıma gelmıo. nemlendırıcm zaten harika hiç kuruma olmadı bi dudaklarım da oluo onu da sık sık nemlendırıyorum zaten. ha bişi var yeni yeni olmaya başladı goz altlarım da hafıf morarma var sankı, kolestrolum arttığı için olsa gerek.

benim yüzümdekiler sönmeye başladı ve çok hoşuma gitti ama kusmasını istemiyorum inş. hiç kusmadan biterler.Çünkü bundan öncede acnelyse kullanmıştım belki o deri altımı azda olsa temizlemiştirde kusmasına gerek kalmaz

Merhaba bende burdaki yazıları okudum ve bir cesaretle başladım bakalım. Başlayalı 3 gün oldu ama daha hiç bi soyulma falan olmadı acaba kaç gün sonra başlıyor? Ben sabah akşam 20şer toplam 40mg içecekmişim 7ay civarı sürecek tedavim Bide şimdiden nemlendirici dudağıma süreyimmi yoksa çatlama başlayıncamı süreyim? Bide son bi sorumda aslında bende fazla sivilce yoktu ama sırtımda vardı ve yüzümde biraz küçük gözenek açılmaları vardı sizce başlayarak iyi etmişmiyim ve gözenek açılmaları küçük olduğu için geçebilme ihtimali varmı? Cevap verirseniz çok mutlu olurum. Artık siteye ara sıra girip durumları paylaşacağım.
Herkese kolay gelsin.
saygılarımla...

yeniber bende 3 gün oldu başlıyalı bendede deri altı dışında görünürde yok ve henüz bi kuruma sivilce çıkma vs başlamadı ben sabah 10 akşam 20 içiyorum hadi bakalım beraber durumlarımızı paylaşalım

kızlar roaccutane cildi soyarak tedavi etmez daha öncede kullandım çünkü ordan biliyorum. Kurutucak evet ama soymuycak.Ben şuan ikinciye kullanıyorum 20 ü fln oldu ve soyulma yok

Aynı anda başlamamız güzel olmuş:)
gelişmeleri arasıra paylaşalım inş.
Tekrar herkese kolay gelsin.
Saygılarımla...
Hayırlıgeceler. ((-yeniber-))

ben bir sene kullandim sivilceler konusunda kesin net cozum hicbir yan ruhsal etkisini de gormedim bir sene kullanip birakmistim stresli bir donemimdi universiteye hazirlanirken buna ragmen hic bir sikinti yasamadim ruhsal bakimdan

yalniz ilk seneden sonra iki uc sene gecti tekrar kullandim 4-5 ay sonra bir sinir bozuklugu yasadim ama ilactan mi yoksa benim o anki ruh halimden mi kaynaklaniyor bilemedim sonrada biraktim zaten ama kesinlikle ise yarayan bir ilac dedigim gibi ruhsal bi yonden de soylenen gibi bir sikinti yasatmiyor

kızlar bende başladımm bugün 6. günümdü.. yüzümde gerilmeler ve dudagmda kuruluk hissetmeye başladım şimdiden. gözlerim de agrıyo ama kurumaya mı başladı ondan mı acaba :44:
buarada bu ilacın yanına verdikleri bepantenin hangi çeşidi? ben kremi zannetmiştm oysden doktor yazmıstı ama almamstm bugün bi arkadas doktor merhem verio diince acaba?? demeye başladım..
bide bende lanocure die bi merhem var doktor verdi dudak çatlamaları için.. ama pahalı sayılır 15 tl 10gr bişi
bide bnm ztn tahlilde kötü kolestrolüm braz yüksek çıktı 200 olması gerekrken 220 miydi neydii herkesten daha dikkatli olmam gerek sanrımm
kızlar burda paylaşıp birbirimize destek olalım bildiklerimizi paylaşalmmm:79:

doktor bana dudaklarımve burnumun içi için mavi bepanten verdi..bir de banyodan çıktıktan sonra vücuduma sürmem için excipial lipo diye bir ilaç (yani krem devlet karşılıyor) birde güneş koruyucu doktor babe 50 faktör yağsız olanından kullanmamı önerdi zaten kullanıyordum ayrıca nemlendirici kullanmama gerek varmı diye sordum güneş koruyucu kullanıyorsan gerek yok dedi..ama ben yinede akşamları yine babenin yağsız jel nemlendiricisini kullanıyorum ...bugün dördüncü günüm benimde gözümde hafif ağrı var bide dudğımın ortası biraz çatlamış burun kenarlarımdada hafif ağrı ve kuruluk var başka bi şikayetim yok çok şükür şimdilik bakalım ileride ne olacak....

mavi bepanten dedgn kremmi merhemmi cnm?

Benim de onuncu günüm bitti. :) Ama dudaklarım çok kötü oldu ama gözünüzü korkutmiim hepsi benim suçum dudaklarım çatlayıp soyulduğu için çok kaşınıyordu ben de farkında olmadan kaşıdım ve dağıldı dudaklarım uçuk çıktı 2 tane kocaman. Yani dudaklarınızın bakımını iyi yapın derim ben yoksa benim gibi olursunuz

bugn bnmde 5. günümdü ve hiç bi kuruluk yok etki edemedi benim bünyeme ilaç bakalımm neler olcak daha yolun başı :97:

nasıl geçtiğini anlamadan 50. güne geldim. yüzüme elimi sürdüğümdeki hisse bayılıyorum yağdan eser yok sivilcelerim çok olmasa da var 35 ile 45. günler arasında çoğalmışlardı ama pek bişey kalmadı. blistex varken dudaklarım da iyi durumda umarım hep böyle gider, kullanan herkese bolca sabır :)

excipial lipo devlet karşılıyosa iyi ama hydrosunu istiyorum doktara gittiğimde sorayım bari. Bide arkadaşlar kullananarkadaşlar ay ay veya belirli aralıklarla yaşadıkları değişikleri anlatablirmi ? ikinciye kullanıyorum ama unuttum inşallah tekrardan fışkırmaz suratımda

kızlar benim başım omuzlarım falan çok agrıyo yaa her yerim dökülüyo resmen
okul dersler de var böle nasıl gdicek bilmiyorum

bugün bende başlamış bulunmaktayım. 20 mg ve günde bir kez içiyorum az mı sizce . doktor bana hametan verdi umarım dudaklarımı kuru bırakmaz. kuruluk için başka ne önerirsiniz kızlar hametan iyi gelirmi acaba. birde roaccutane kullanırken başka hiç ama hiçbir ilaç kullanılmaz (ağrı kesici dahil) diye birşey duydum dogruluk payı nedir kızlar yardım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…