Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar benim gibi kalçası ağrıyan, kalçasının acısından uzun süre yürüyemeyen var mıı ? korkuyorum :KK43: bel ağrısı önemli değil o çoğu kişide oluyomuş ama kalça duymadım hiç :KK43:(

hadi ya izleridemi geçirdi ben roaccutane kullanıyorum şimdi.öncedende kullandım izlerim hiç geçmedi sadece sivilceler siyah noktalar ve yağlar geçiyo.ama tekrar kullanabilrsin benm 3.kullanışım düşün yani

sırtımdakiler çok kötüydü kapkara nokta nokta heryerdeydi geçti hepsi ama yüzüme pek etki etmedi çünkü 3 ay kullandım birde şöyle birsey sırt güneş görmediği için etki etmiş olabilir

kızlar altı sene önce kullandım bu hapı o zaman işe yaramıştı etkisi geçti galiba yine çıkmaya başladı.Napsam acaba:KK50:

bugün 20. kutuyu aldım doktor yine 20 mg yazdı sanırım daha fazlasını kaldırabileceğime inanmıyo :) böyle giderse 1 yıla biticek inş tedavi

Bugun 1 ay bitti, gittim doktora. Kolestrolum 270 olmuş tahlil sonucuma gore yediklerine daha dikkat et dedi gunde 40mg devam edıyoruz. Cildim de kusma falan hala yok. Bi tek dudaklar kuruyor o kadar. Sizin nemlendirici sürmeyip soyulmasını bekleme muhabbetini sordum cildi tahriş etmeye çalışmaktır o yanlış birşey dedı kuruyunca sürebilirsin dedi. Bilmiyorum artık, ki ben çok iyi gidiyorum bu nemlendiricyile de direk iyileşmeye başladı cilt. Tek sorun kolestrol o da artık fast food yemekten kaçınarak çözülür heralde

arkadaşlar bende tamamladım roaccutane tedavimi, cok memnun kaldım .cildimle ilgili bir problemim yok. ama sac dökülmem var, doktora gittim tahlil falan
yaptırdım sonuçlar normal , roaccutane yüzünden olabilir dedi, bu sorunu yaşayan var mı? neler yapabilirm dökülmeyi durdurmak için? organik sampuan falan mı kullanmaya başlasam bilemiyorum. önerilerinizi bekliyorum.

Bioxin forte şampuan ve ampullerii kullanıyorum ben hiç dokulmuyor diyebilirim saçlarım. 2. kürüne geçtim saçlarımda az da olsa çoğaldı sanki:)

merhaba, bu sitedeki ilk günüm , ilaçta ise 2. günüm.... inş 6 ay sonra bu günlerimi gülmseyerek hatırlarım diyorum... arkadaşlar cilt ve dudak kuruluğundan bahsetmişler ama benim sivilcelerim çıktığı zaman aşırı derecede acıdıkları için sanırım pek bi fark yaşamıycam... umutluyum... sanırım bu son çare.... herkese geçmiş olsun... ve tekrar umarım hepimiz kazasız belasız kurtuluruz :) :KK3:

arkadaşlar bende tamamladım roaccutane tedavimi, cok memnun kaldım .cildimle ilgili bir problemim yok. ama sac dökülmem var, doktora gittim tahlil falan
yaptırdım sonuçlar normal , roaccutane yüzünden olabilir dedi, bu sorunu yaşayan var mı? neler yapabilirm dökülmeyi durdurmak için? organik sampuan falan mı kullanmaya başlasam bilemiyorum. önerilerinizi bekliyorum.

ben 7 gündür ibrahim saraçoğlunun lavanta kürünü uyguluyorum tavsiye ederim her derde deva :) ama söleyim tadı çok acı oluyor dayanabilirsin umarım geçmiş olsun...

Evett, benım 22. gunum benım de ilk sivilcem alnımın tam ortasında çıktı:) Ama adetım de yaklaşıyor ona baglıyorum bıraz. Umarım adette gecıkme yapmaz tatıle gitcem çünkü. Ya korkuldugu gibi değilmiş diyorum bu ılaç için sivilcelerm sondu bariz, kırmızı lekeler kaldı bı tek, bir de goz altlarını inceltıo sankı bıraz daha damarlar gorunuyor ama o da gecıcıdır sanırım. Umarım kusma falan olmaz. Ama şiddetle tavsiye ederım arkadaşlar dudaklara ve cilde dediğim nemlendırıcıyı. Bugun 2 kez dışarda sürdüm hala nemlı dudaklarım ne kuruluk var ne bişey

makas nemlendiricinin adı ne canım. bu arada bugün sağlık ocagında tahlillerimi yaptırdım pazartesi sonuçları alıcam ve ilaca başlıycamm cokkkk heyecanlıyımmm:21:

sayfa başlarında resimlerim vardı şimdi herşey mükemmel çok ufacıcıkk bir iz vardı oda elma sirkesiyle geçti yalnızca dudaklarım kurudu farkli hiçbişey olmadı benim tedavim 4 ay sürdü ama 50 mg alıyordum haziranda bitti

arkadaşlar bende sivilcelerle siyah noktalarla ve izlerle başı büyük belada ama yaşım14 acaba doktor bu ilacı bana yazmamızmı çünkü bi kaç krem felan kullandım etki etmei ablam kullandı biliyorum bu ilacı o yüzden istiyorum sizce kullannayıommı
ama cildim kremle geçecek gibi değil :KK70::KK55::KK55:

kızlar moralim çok bozuk benim tüylenme sebebim başladı göbeğimde ki tüyler uzadı ve siyahlaştı kollarımda aynen ilaç bittikten sonra kendiliğinden dökülürmü ki inanın artık son 2 ay kaldı ama sabrım kalmadı bu tüyler beni deli edicek birde lazere gitmek mi durumunda kalıcam alnımda bile siyahlaştı tüyler moralim çok çok bozuk ben daha evlenicem koca kıllı göbeğimle mi evlencem =( off allahım şifa ver yarabbim

işte aynen böyle şimdi pürüzsüzz ,ne kadar çok üzülüyodum o zamanlar hiç yan etksini görmedi bepanthene kullanmya dudaklarım kurumdan başladım o yuzden rahattım onu sürüydm hep merhemini hem parlatıyoda :)

şimdiki halininde resmlerini koyablrmisin merk ettm cnm?

Meraba arkadaslar bende bu ilacı kullanmayı düşünüyorum ama bir ay sonra üniversiteye baslycam yüzümde daha cokmu sivilce cıkıcak. Bide kullanan arkadaslar ay ay aldklari sonucu yazabilrler mi kacnci gnlerde basliyo sivilcelr kusmaya fondotnle fallan kapatabilirmiym?

ben 15 yasşındayım bunu kullanabilrimiyiim acaba bu ilk 2 aydaki kusmalardan endişeleniyorum iz kalırsa diye ama çok sivilcem var kullanmalımıyım sizcee ?

Meraba arkadaslar bende bu ilacı kullanmayı düşünüyorum ama bir ay sonra üniversiteye baslycam yüzümde daha cokmu sivilce cıkıcak. Bide kullanan arkadaslar ay ay aldklari sonucu yazabilrler mi kacnci gnlerde basliyo sivilcelr kusmaya fondotnle fallan kapatabilirmiym?

mrb öncelikle bu ilacı kullanmayı düşünüyosan kullanmadan önce kendini psikolojik olarak hazırlamanı ve çok iyi araştırmanı öneririm, kusma dönemi kişiden kişiye değişir belki de hiç yaşamazsın. Ama genelde ilk iki ay sivilcelerde kusma oluyor daha sonra iyileşme dönemine giriyor. Eğer sivilceler irinli çıkarsa fondotenle daha kötü görünüyor sürmemek en iyisi...

X