Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ilk kutumu bayramın ikinci günü bitirmiş olucam 2 gün ilaç içmeden beklemek istemiyorum acaba bileniniz var mı ilacı 5 gün önce yazdırırsam eczaneden alabilirmiyim ??

ilacı alabilir misin bilmiyorum ama 2 gün kullanmamaktan bişey çıkmaz canım...bazen benim unuttuğum oluyo yada (günde 1 kez akşamları alıyorum) dışarda olduğum akşamlar bazen alamıyorum bi sorun olmuyo

slm kızlar ilacı 4 aydır kullanyorum yüzüm çok güzel oldu ama kollarımı sormayın yara bere içinde egzama vardı zaten mevsimsel çıkıyordu onları dahada arttırdı çok kaşınıyorum ve ben çok zayıfladım popom gitti eridim yani kendimi kötü hissediyorum belim falan incelli göbekim var hala ama çok kabızlık sorunu yaşıyorum o yüzden sanırım kabızlık sorunu bu ilaçtan değildir dimi bundan önce wc ye daha sık çıkıyorum ama şimdi haftada bir yapıyorum nerdeyse vee çok acı çekiyorum bu ilaçı kulllanıyoruz inş.başka yerlerimize zarar vermeyiz allahın izini ile bitirsem ve tamammen ömrümün sonuna kadar sivilcesiz yaşasam tekrarlamasından endişe ediyorum kızlar birde belim çok ağrıyor bende ara ara bu foruma girip böyle içimi döküyorum işte kabızlık çeken varmı kızlar

ben ne için girdim foruma ne anlattım çıktım birde bu tüylerin çoğalması hakkında bilgisi olan var mı?göbek çevrem çoğaldı zaten vardı ama uzadılar dökülürmü acaba bilgisi tecrübesi olan varsa paylassın lütfen:KK71:

slm kızlar ilacı 4 aydır kullanyorum yüzüm çok güzel oldu ama kollarımı sormayın yara bere içinde egzama vardı zaten mevsimsel çıkıyordu onları dahada arttırdı çok kaşınıyorum ve ben çok zayıfladım popom gitti eridim yani kendimi kötü hissediyorum belim falan incelli göbekim var hala ama çok kabızlık sorunu yaşıyorum o yüzden sanırım kabızlık sorunu bu ilaçtan değildir dimi bundan önce wc ye daha sık çıkıyorum ama şimdi haftada bir yapıyorum nerdeyse vee çok acı çekiyorum bu ilaçı kulllanıyoruz inş.başka yerlerimize zarar vermeyiz allahın izini ile bitirsem ve tamammen ömrümün sonuna kadar sivilcesiz yaşasam tekrarlamasından endişe ediyorum kızlar birde belim çok ağrıyor bende ara ara bu foruma girip böyle içimi döküyorum işte kabızlık çeken varmı kızlar

canım kabızlğı ilaç yapıyomuş şimdiye kadar çok arkadaşın şikayetçi olduğunu okudum genelde kayısı veya bitki çayı kullanıyolardı

canım senin kilon kaç ve kaç mg kullanıyorsun günde ?

beni soruyorsun herlde 22 yaş 56 kg 40 mg kullanıyorum
1 ay 30 mg kullandım ozaman kemik ağrım yoktu yani bu kadar değildi şimdi belim ağrıyor bilmiyorım hasta mı olucak daha günü gelmedi ama yinede sorunsuzum sadece bu günlerde kabızlık ve tüylenmeye takmış durumdayım

canım kabızlğı ilaç yapıyomuş şimdiye kadar çok arkadaşın şikayetçi olduğunu okudum genelde kayısı veya bitki çayı kullanıyolardı

öyle korktum ki normlade ben haftada 3 kez çıktığım oluyordu çok giderdim ama son 1 aydır kabızım ilacı 4 aydır kullanıyorum hatta ilk zorla yapmam sonrasında totomdan peçeteye kan geldi snr merak edip baktım sivilce gibi bişey vardı basürden korktum endişeliydim dün akşam yine zorlada olsa yaptım ama kırmızı yoktu ve acıdı uzun süre zorlamadan dolayı korktum ilacada bağlamak istemedim ne varsa onun üzerine atmaya çalışıyorum da..biraz açık açık yazdım ama gerçekten artık kendi sağlık sorunlarımdan o kadar bunladım ki bi sorayım dedi cvp verdiğin için teşekkür ederim kayısı almıştım dün kullanmadım ama bu akşam devam saoll çookk teşekkürler

beni soruyorsun herlde 22 yaş 56 kg 40 mg kullanıyorum
1 ay 30 mg kullandım ozaman kemik ağrım yoktu yani bu kadar değildi şimdi belim ağrıyor bilmiyorım hasta mı olucak daha günü gelmedi ama yinede sorunsuzum sadece bu günlerde kabızlık ve tüylenmeye takmış durumdayım

demekki 40 mg fazla geldi, bel agrisi yapiyormus bu ilac

gelelim benim durumuma

düne kadar iyiydim, dün spora gittim sonlara dogru baya zorlandim bas dönmesi mide bulantisi

ve dün bütün gün istahsizlik

gece bas agrisi :KK59:

ve alnim cok kötü domates gibi bide atesim varmis gibi yaniyo alnim

ama hayret ettigim sey alnim sabah kalkinca acayip yagliydi:26::KK25:

suan hala kirmizi:KK30:

yüzümün diger kisimlarida hafif kirmizilik var :97:

demekki 40 mg fazla geldi, bel agrisi yapiyormus bu ilac

gelelim benim durumuma

düne kadar iyiydim, dün spora gittim sonlara dogru baya zorlandim bas dönmesi mide bulantisi

ve dün bütün gün istahsizlik

gece bas agrisi :KK59:

ve alnim cok kötü domates gibi bide atesim varmis gibi yaniyo alnim

ama hayret ettigim sey alnim sabah kalkinca acayip yagliydi:26::KK25:

suan hala kirmizi:KK30:

yüzümün diger kisimlarida hafif kirmizilik var :97:

cnm ne kadardır kullanıyorsun başdönmesi falan bendede var ve vucüdüm inanırmısın elleirmden falan ateş çıkıyor normlade çok üşüyen bi insanım demekki haptann:KK52::KK52:birde ben kullanmaya başladığımdn beri hepp kuru hatta yüzümü ovduğumda soyuluyor sen yeni kullanıyorsun heralde bende ilk kullandığım zmanalrda yanaklarım falan al aldı sivilceler kurumaya yüz tutmuş fakat kırmızı kırmızıydı güneşte de kırmızı oluyordum birde kusma dönemi mi başlıcak acaba

Son düzenleme:
cnm ne kadardır kullanıyorsun başdönmesi falan bendede var ve vucüdüm inanırmısın elleirmden falan ateş çıkıyor normlade çok üşüyen bi insanım demekki haptann:KK52::KK52:birde ben kullanmaya başladığımdn beri hepp kuru hatta yüzümü ovduğumda soyuluyor sen yeni kullanıyorsun heralde

canim evet cok yeniyim daha, 5 gün oldu daha

kesin ilacin etkisidir yanma hissi

benim vucudum degil ama yüzüm cok sicak

ama aklima bise geldi dün ben spor yaparken alnimi havluyla cok sildim, tahris oldu heralde, ondan kirmizi

bide kulaklarim bi tuhaf oluyo sanki ucaktaymisim gibi, bide bogazlarim sisiyo hafi, yutkunurken agriyo:KK58:bas agrisiyla beraber

bas agrim olmayinca öbür sikayetlerimde yok :KK36:

kızlar merhaba ben de kışın kullnmaya başlayacağım bu ilacı şimdiye kadar hep erteledim ve artık yeter psikolojim bozuldu ve insanlar o kadar anlayışsız ve sinir bozucu ki aa yüzüne ne oldu aaa ne yiyorsun sen böyle cips yeme aaa bak şurda bişey duymuştum bunu yap sür yeter artık dursunlar bi. neyse kızlar bi kaç soru sormak istiyorum bu ilacı kullanınca kozmetik bişey kullanmaya izin var mı yani en azından bi pudra falan.ayrıza bu ilaçla ilgili o kadar şehir efsanesi var ki hepsine tıkadım kulağımı ama sadece bi şeyde kafama takıldı bu ilacı kullanınca hamilelik kesinlikle yasakmış ama ilacı bıraktıktan sonra da bi sakınca olmaz değil mi bi zararı olmaz yani bebeğe..

kozmetik kullanılmasını doktorlar pek tavsiye etmiyo ama burda çok kullanan arkadaş var yani kullanılabiliyo sanırım tabi abartmadan :) hamilelik konusunu bence hiç kafana takma onun gerçeklik payı yok burda birsürü kullandıktan sonta hamile kalan ablalarımız var hepsinin çocuğu da çok şükür sağlıklı

canim evet cok yeniyim daha, 5 gün oldu daha

kesin ilacin etkisidir yanma hissi

benim vucudum degil ama yüzüm cok sicak

ama aklima bise geldi dün ben spor yaparken alnimi havluyla cok sildim, tahris oldu heralde, ondan kirmizi

bide kulaklarim bi tuhaf oluyo sanki ucaktaymisim gibi, bide bogazlarim sisiyo hafi, yutkunurken agriyo:KK58:bas agrisiyla beraber

bas agrim olmayinca öbür sikayetlerimde yok :KK36:

daha çok yenimiysin cnm eğer cildin yağlı ise normal yağlanması bence tahriş olmuş olabilir çünkü cilt çok hassaslaşıyor ben önceden pek dokunmak dahi istemiyordum kollarım bile hassastı bacaklarım öyle mesela makina ile alırım bacakları önceden hiç çıkan kıllarım yeri belli olmazdı 2 kez tavuk gibi oldum ama geçti şimdi kızarmıyor allahtan ama 4.aydayım hani kabızlık olmasa şikayet olarak bi dudaklarımı birde kaşınma ile egzama şikayetim var bel ağrımı umursamıyorum birde şimdi anlatırken aklıma geldi baş ağrın geçicek çünkü bende ilk yan etkileri baş ağrısı başta bi ağırlık zonklama gibi olmuştu ama kısa sürmüştü 3 gün gibi yanılmıyorsam sabrett yüzün nasıl şuanda hatta benim resim var ilerleyen sayfalarda üşenmessen tek tek bak sayfalara

ben 1 yıl roaccutane kullandım.Sadece vücuttaki bütün sıvıları kurutuyor.Bunun için tedbir alırsanız bir sorun yok.Ruhsal yan etkisi yok zaten depresif bir durumunuz varsa tetikliyodur belki ki bende olmadı.Ben iyi bir su bazlı nemlendirici kullandım ve sürekli dudaklarıma vazelin ve çeşitli kremler.
Yüzün ipek gibi olur problem yok.Yalnız karaciğer rahatsızlığı olanları kullanmalarında sakınca var.Kullanmadan önce ve kullanırken arada bir mutlaka karaciğer testi yaptır olsun bitsin.

daha çok yenimiysin cnm eğer cildin yağlı ise normal yağlanması bence tahriş olmuş olabilir çünkü cilt çok hassaslaşıyor ben önceden pek dokunmak dahi istemiyordum kollarım bile hassastı bacaklarım öyle mesela makina ile alırım bacakları önceden hiç çıkan kıllarım yeri belli olmazdı 2 kez tavuk gibi oldum ama geçti şimdi kızarmıyor allahtan ama 4.aydayım hani kabızlık olmasa şikayet olarak bi dudaklarımı birde kaşınma ile egzama şikayetim var bel ağrımı umursamıyorum birde şimdi anlatırken aklıma geldi baş ağrın geçicek çünkü bende ilk yan etkileri baş ağrısı başta bi ağırlık zonklama gibi olmuştu ama kısa sürmüştü 3 gün gibi yanılmıyorsam sabrett yüzün nasıl şuanda hatta benim resim var ilerleyen sayfalarda üşenmessen tek tek bak sayfalara

öf bende makineyle alcam ama ins bise olmaz

egzama icin nemlendirici kullansan :26:

suanda yüzümde hic sivilce yok, ama siyah noktalarim cok hatta beyazda cok:KK5:

resimlere bakayim ozaman:KK52:

sen nezamandir kullaniyosun:KK68:

ben 1 yıl roaccutane kullandım.Sadece vücuttaki bütün sıvıları kurutuyor.Bunun için tedbir alırsanız bir sorun yok.Ruhsal yan etkisi yok zaten depresif bir durumunuz varsa tetikliyodur belki ki bende olmadı.Ben iyi bir su bazlı nemlendirici kullandım ve sürekli dudaklarıma vazelin ve çeşitli kremler.
Yüzün ipek gibi olur problem yok.Yalnız karaciğer rahatsızlığı olanları kullanmalarında sakınca var.Kullanmadan önce ve kullanırken arada bir mutlaka karaciğer testi yaptır olsun bitsin.

peki simdi nasil cildin, yaglanma siyah nokta sivilce oldumu yine

canim teste 3 haftada bir gidicem herdefasinda kan ve gebelik testi yapmadan kanunen bu hapi veremiyormus almanyada doktorlar

doktor 3 hafta günde 2 kere 10 mg , sonra günde 1 kere 10 mg alicaksin dedi bana:KK68:

Öss ye hazırlanırken yani bundan 7 8 sene kadar önce kullandım bu ilacı ve gerçekten yan etkileri çok kötüydü. Kullandığıma değdi mi evet sivilce problemi yaşamıyorum artık. Ama sadece roaccutane değildi benim kullandığım kremler tonikler sonra bir de peeling vardı. Hepsiyle beraber sivilcelere güle güle dedim.

peki simdi nasil cildin, yaglanma siyah nokta sivilce oldumu yine

canim teste 3 haftada bir gidicem herdefasinda kan ve gebelik testi yapmadan kanunen bu hapi veremiyormus almanyada doktorlar

doktor 3 hafta günde 2 kere 10 mg , sonra günde 1 kere 10 mg alicaksin dedi bana:KK68:

sivilcen yoksa niçin kullanıyorsun cnm ben 4.aydayım resimleri blabilirsen mutlaka bakmanı öneririm aklım 250.sayfalar kaldı ama belkide yanılıyorum çünkü biçok kez farklı resimler koydum başka resmin sayfasıda aklımda kalmış olabilir..

canım ben doktor kontrolü ile kullandım..her ay tahlil yaptırıyorsun tahlil sonucuna göre doz ayarlanıyor.ama açıkçası memnun kaldımmı çokta değil...şöyleki kullanmadan önce cildin bebek gibi olucak dendi dayan dedim ömür boyu kurtulucaksın 5-6 ay nedirki geçer,ilk üç ay insan içine çıkamadım iğrenç akne şeklinde sivilceler cildimin heryanında çıktı , bazılarının izi kaldı nerdeyse kullanmadan önce daha iyiydi diyeceğim yani..evet sivilcem eskisi kadar sık çıkmıyor ama kalan izler canımı sıkmaya yetti,şimdiki aklım olsa asla kullanmam yan etkileride cabası bence kesinlikle kullanmak için acele etme..

sivilcen yoksa niçin kullanıyorsun cnm ben 4.aydayım resimleri blabilirsen mutlaka bakmanı öneririm aklım 250.sayfalar kaldı ama belkide yanılıyorum çünkü biçok kez farklı resimler koydum başka resmin sayfasıda aklımda kalmış olabilir..

canim suanda yüzümde yok ama arada sirada cikiyor

omuzlarimda bide dekoltemde var bikac sivilce bide sirtimdada oluyo arada, cildim genelde yagli ve siyah noktali onlardan tamamen kurtulup bende porselen cilde sahip olmak istiyorum:KK5::108::118:

resmini gördüm baya düzelmis yüzünü :nazar::13:

Son düzenleme:
Kırmızı donlu kız azmine hayran kaldım o kadar sayfa arasından bulmussun şimdi daha da düzeldi ama açık renk lekelerim ve çukurlarım malesef var gönül isterki çükurlar dolsun ama imkansız bunada şükür çok kötüydü yüzüm koca kız oldum kocaya gidicem sivilce suratta olmuyor tammen insanın psikolojisi çöküyor allah bir daha yaşatmasın

X