Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende bugün basladim, roacutan degil benimkinin ismi ama ilacin icerigi ayni:KK68: aknenormin benimkinin ismi

sanki midemde hafif bir bulanti var gibi, ins cogalmaz , basimdami dönüyo sanki:KK53:

günde iki defa 10 mg alicam, bu aksam bir hapla basladim bismillah:KK58:

allahim nolur yan etkileri fazla olmasin :KK59:

kızlar saçlar kesinlikle geri geliyo burda bir sorun yok...fakat 3.aydan itibaren dökülme daha çok artıyo...ben şimdiden önlemimi almayı düşünüyorum....

canım 3. aydan sonra artma ilacın mg arttığından mı oluyo yokda her halukarda artar mı? ben biotin ve çinko hapıma geri başlıcam böyle giderse

merhaba kızlar 2 sorum olucak. lütfen yardımcı olursanız cok mutlu olurum
benim 3 ayim bitmis olucak bu ayin 27 sinde
benim kollarımda yara gibi seyler olusmaya basladı , kuruluktan dolayımı acaba?
2.sorum ise , Hayıt tohumu ve roaccutane yi birlikte kullanirsam kotu birsey olurmu

ilk 550 sayfayı manyak gibi okumuş biri olarak kuruluktan kolları da nasiplenen biçok insan gördüm canım muhtemelen ondandır. hayıt tohumu saç dökme ihtimali yüksek bişey roaccutane da öle 2 si birarada saçlarına kötü gelebilir, tabi benım fikrim

bende bugün basladim, roacutan degil benimkinin ismi ama ilacin icerigi ayni:KK68: aknenormin benimkinin ismi

sanki midemde hafif bir bulanti var gibi, ins cogalmaz , basimdami dönüyo sanki:KK53:

günde iki defa 10 mg alicam, bu aksam bir hapla basladim bismillah:KK58:

allahim nolur yan etkileri fazla olmasin :KK59:

bende 20 mg kullanıyorum bişey olmaz sen iyi düşün, tabi arada gelişmelerden de haber ver canım iyi oluyo burdan paylaşmak

canım 3. aydan sonra artma ilacın mg arttığından mı oluyo yokda her halukarda artar mı? ben biotin ve çinko hapıma geri başlıcam böyle giderse

hayır canım mg alakası yok.biz ilacı içtikçe karaciğerimiz a vitamini depoluyo böyle olunca günden güne kuruluk daha çok artıyo.3 aydan sonra iyice kuruduğunuzu hissedeceksiniz:)bu yüzden de saçlar daha çok dökülüyo...

merhaba kızlar 2 sorum olucak. lütfen yardımcı olursanız cok mutlu olurum
benim 3 ayim bitmis olucak bu ayin 27 sinde
benim kollarımda yara gibi seyler olusmaya basladı , kuruluktan dolayımı acaba?
2.sorum ise , Hayıt tohumu ve roaccutane yi birlikte kullanirsam kotu birsey olurmu

canım kollarında ki şeyler kuruluktan kaynaklanıyor...mümkün olduğunca nemlendirmeye çalış...

bende 20 mg kullanıyorum bişey olmaz sen iyi düşün, tabi arada gelişmelerden de haber ver canım iyi oluyo burdan paylaşmak

bugün 2. günüm sabah doktorda randevum oldugu icin cesaret edip icemedim hapimi

saat 3 de ictim, günde iki tane 10 mg almam lazim ama aksama icmicem

artik yarin sabah aksam 10 icerim, hem alistirma yapmis olurum böylece

dün aksam baya basim döndü midem bulandi basagrim oldu

bugün bulanti dönme yok ama burnumda tuhaf bir his var, nasil anlatsam, sanki burnuma biri yumruk atmis:KK53: bu dünde vardi

dün hatta bogazlarim sisti kulaklarim bi tuhafdi:KK36:

suan yüzümde pek sivilce yok ama dünden beri burnumun kenarinda bir sertlik olustu sanki kocaman bi sivilce cikacakmis gibi:KK25:

öf ya nekadar evhamliyi :KK50: kendimi fazla dinlememem gerekiyo daha relax olmada fayda var $smilie_smoke_020.gif

kızlar bende de bel ağrısı,baş ağrısı çok var.gözlerimde çok kurudu yapay damla kullanıyorum.sizde soyulma ne zaman ve nasıl oldu? yani deri kalkıyomu? benim 15. günüm sadece burnumun kenarlarında pütür pütür deri soyuluyo. cevap verirsenin çok sevinirim kızlar

Cnm 9 gün oldu bnm başlayalı ilaca. Dudaklarımın etrafı soyulmaya başladı baya deri kalkıo bende. Bel agrısı baş ağrısı zaten deli gibi, alışmaya çalışıorum.Burnumun içi hafiften kurumaya bugün deniz suyu spreyi aldım işte bakalım...:KK43:

Cnm 9 gün oldu bnm başlayalı ilaca. Dudaklarımın etrafı soyulmaya başladı baya deri kalkıo bende. Bel agrısı baş ağrısı zaten deli gibi, alışmaya çalışıorum.Burnumun içi hafiften kurumaya bugün deniz suyu spreyi aldım işte bakalım...:KK43:

agri kesici alamiyormuyuzki böyle durumlarda:KK25:, ben sabah aldim bitane:44:

benim 2. ayım bitti yarın kontrolüm var, sabah 20mg akşam 20mg içiyorum
3.aya gireceğim nasipse. çok şükür öyle aşırı bir yan etki gördüm diyemem. blistex dudak yenileyicisi gayet başarılı bir ürün.tavsiye ederim kızlar :KK34:

kızlar bende de bel ağrısı,baş ağrısı çok var.gözlerimde çok kurudu yapay damla kullanıyorum.sizde soyulma ne zaman ve nasıl oldu? yani deri kalkıyomu? benim 15. günüm sadece burnumun kenarlarında pütür pütür deri soyuluyo. cevap verirsenin çok sevinirim kızlar

Bende 16.günmdeym sivilcelerim çene bölgemde var ve orası hergün soyuluyor cnm soyulmada hem kabuk seklınde hemde denızden yandıkdan sonra soyulursun ya o şekılde soyuluyr:KK34:

benim 2. ayım bitti yarın kontrolüm var, sabah 20mg akşam 20mg içiyorum
3.aya gireceğim nasipse. çok şükür öyle aşırı bir yan etki gördüm diyemem. blistex dudak yenileyicisi gayet başarılı bir ürün.tavsiye ederim kızlar :KK34:

tavsiye ettiğin ürünü eczanede bulablrmıyız cnm?brde merak ettim sivilcelrnde azalma varmı,varsa ne zaman başladı bu azalma?(biliyrm cok soru sordm kusura bkma:KK34:)

bende o kadar soyulma yok niye acaba.canım kilon kaç ve kaç mg kullanıyorsun ? ben 47 kiloyum 30 mg kullanıyorum acaba doz mu az :26: bide ben burun kanaması olur diye korkuyorum.deniz suyu spreyi nasıl bişeyki kurumayı azaltıp kanamayıda engeller belki:44:

tavsiye ettiğin ürünü eczanede bulablrmıyız cnm?brde merak ettim sivilcelrnde azalma varmı,varsa ne zaman başladı bu azalma?(biliyrm cok soru sordm kusura bkma:KK34:)

bende ilacı ilk kullanmaya başlarken böyleydim cnm :KK34: ilacın yan etkileri etkileşimi vs insanı merak ettirtiyor.

blistex ürünleerini eczanede bulabilirsin. hatta ben eczanemizde.com sitesinden la roche posay ürünlerinden alırken onuda almıştım. Geçen günde limango'ya blistex markası gelmişti. pahalıda değil zaten 7-8TL bişey.

$41388001715-120x120.jpg

sivilcelerde ki fark kişiden kişiye değişiyor bence. Kimisinde bir kusma dönemi yaşanıyor.ondan sonra azalmaya başlıyor. Bende kusma dönemi olmadı ama ilk başlarda cildimin yağlanmasında ki azalmayı bariz bir şekilde farketmiştim. T bölgem çok yağlanırdı ama şimdi yağlanmıyor, burnumda ki siyah noktalar yok oldu denecek kadar azaldı. eskiden sıktığımda siyah siyah çıkardı şimdi hiç öyle birşey yok. benim sivilcelerim sadece sağ yanağımda çıkyor sol yanağımda hiç bişey yok :KK37:
roacctuna hakkında bişeyler paylaşmıştım kendi sitemde istersen ordanda okuyabilirsin :KK34:

Roaccutane Kullanmaya Başlarken | Modapark

bugün 3. gün

yüzümü sanki dahada yaglandi :44:

ama bas agrisi mide bulantisi dönme filan yok :KK62:

burnumun kenarinda sivilceymis gercekten biraz biseler cikti ama baya derinde galiba bakinca görünmüyor ama hala ben burdayim diye agiriyo.:KK19:
doktor dedi basta cild altinda nekadar gizli sivilce varsa cikacak diye :KK68: ins cok fazla kötü olmaz:KK25:
bakalim benim yüzüm nezaman kuricak:KK24:

ilk kutumu bayramın ikinci günü bitirmiş olucam 2 gün ilaç içmeden beklemek istemiyorum acaba bileniniz var mı ilacı 5 gün önce yazdırırsam eczaneden alabilirmiyim ??

mrb.. benmde cildim çok yağlı ve heleki adet dönemimde çok fazla sivilceler çıkıyo.. roaccutane kullanmak istiyorum daha cildiyeye gitmedim.. bu aylarda gitsem doktor verirmi sizce?? ve lazere gidiyorum tüm vucüt yüzüme bile yaptırıyorum.. acaba roaccutanedan dolayı lazerim aksarmı sorun olurmu çok merak ediyorum kızlarr ??

mrb.. benmde cildim çok yağlı ve heleki adet dönemimde çok fazla sivilceler çıkıyo.. roaccutane kullanmak istiyorum daha cildiyeye gitmedim.. bu aylarda gitsem doktor verirmi sizce?? ve lazere gidiyorum tüm vucüt yüzüme bile yaptırıyorum.. acaba roaccutanedan dolayı lazerim aksarmı sorun olurmu çok merak ediyorum kızlarr ??

bu ilaci kullanirken lazere ara vermen gerekir, hatta günese bile fazla cikilmamasi öneriliyor

zaten kuricak yüzün deriside incelebilir hassas olucak, bide lazer e dayanamassin vede yüzünde yara olur iz kalir:18:

ilaci biraktiktan sonra devam edersin sende lazerine:KK34:

kızlar merhaba ben de kışın kullnmaya başlayacağım bu ilacı şimdiye kadar hep erteledim ve artık yeter psikolojim bozuldu ve insanlar o kadar anlayışsız ve sinir bozucu ki aa yüzüne ne oldu aaa ne yiyorsun sen böyle cips yeme aaa bak şurda bişey duymuştum bunu yap sür yeter artık dursunlar bi. neyse kızlar bi kaç soru sormak istiyorum bu ilacı kullanınca kozmetik bişey kullanmaya izin var mı yani en azından bi pudra falan.ayrıza bu ilaçla ilgili o kadar şehir efsanesi var ki hepsine tıkadım kulağımı ama sadece bi şeyde kafama takıldı bu ilacı kullanınca hamilelik kesinlikle yasakmış ama ilacı bıraktıktan sonra da bi sakınca olmaz değil mi bi zararı olmaz yani bebeğe..

X