Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Merhaba cnm ....
Kaşınma ve soyulma ilk zamanlar çok fazla oluyor ilerleyen günlerde azalır sabret kaşıma aslaa... İlacın herkezde etkisi aynı değil bende çok fazla kuruluk olmuyor sürekli nemli cildim. Kimilerinin kuruyor pütür pütür oluyor diye okudum bburada. Kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum ama sen yine çok merak ediyosan doktoruna sor derim.. Sağlıklı günlerr :))

merhba cnm teskrler bılgılendrdgın ıcın:KK71: kasınmam bıraz daha azaldı ama sivilcelerim feci bir artışda birde kızarıklrdada artıs var sıvılcelerın yanı sıra, bir haftm doldu sence 1 bucuk ay sonra düzelirmi biraz daha malum üni.başlıo ve bu suratla gitmek hiç istemiyorum:KK34:

merhba cnm teskrler bılgılendrdgın ıcın:KK71: kasınmam bıraz daha azaldı ama sivilcelerim feci bir artışda birde kızarıklrdada artıs var sıvılcelerın yanı sıra, bir haftm doldu sence 1 bucuk ay sonra düzelirmi biraz daha malum üni.başlıo ve bu suratla gitmek hiç istemiyorum:KK34:

BEn 3. ayımın içerisindeyim 2. ayda fark edilir bir değişme oldu :) En azından artık fondoten kullanmadan dışarıya çıkabiliryorummm

Bu ilacı 6şar olmak üzere 2 kere kullanan biri olark hiç tavsiye etmiyorum.Bıraktıktan bir yıl sonra daha kötü oldu cildim.Eskisinden daha fazla sivilce çıkmaya başladı.Ben çok pişman oldum kullandıgıma.Gittiğim bi profösörde bu ilacı kullandım diye canıma okudu.şuanda doktorun verdiği eczanelerde yapılan karısımı kullanıyorum.hem sıvılcelerıme hem lekelerıme ınanılmaz ıyı geldı.bence bu ilaca baslamadan once gercekten cok ıyı bı doktora gıdın.şuan onune gelen bu ılacı verıyo cunku.ve ıyı dusunun.

BEn 3. ayımın içerisindeyim 2. ayda fark edilir bir değişme oldu :) En azından artık fondoten kullanmadan dışarıya çıkabiliryorummm

ne güzel senin adına cok sevındım inş.bizde o günleri görürz:KK34:su an benımkıler pek gecıcege benzemıyor ama ılk ay cok cıkar dedı doktor düzelmesi umuduyla beklıcm..

of ya bende artık fondoten kullanmak istemiyorum bıktım usandım valla ama bende hiç öle olmuyo önceki kullandığımdada 6.ayında bile fondoten sürmek zorunda kalıyodum

of ya bende artık fondoten kullanmak istemiyorum bıktım usandım valla ama bende hiç öle olmuyo önceki kullandığımdada 6.ayında bile fondoten sürmek zorunda kalıyodum

işte burdan da anlaşıldığı üzere her bünyede farklı etki gösteriyor ilaç...bu yüzdeen kendisinde olumlu etki göstermeyen kişilerin bu ilacı kullanmakta olanlara psikolojik köstekte bulunmaması gerektiğini kaç sayfadır söylüyorum :KK20: herkese acil şifalar diliyorum

işte burdan da anlaşıldığı üzere her bünyede farklı etki gösteriyor ilaç...bu yüzdeen kendisinde olumlu etki göstermeyen kişilerin bu ilacı kullanmakta olanlara psikolojik köstekte bulunmaması gerektiğini kaç sayfadır söylüyorum :KK20: herkese acil şifalar diliyorum

ben kmseye psikolojik köstekte bulunmadım evt cildi 6.ayın sonunda güzel yapıyo bu ilaç ama yan etkileri çok ağır kim ne derse desin bu böyle vede bıraktıktan 1sene sonra sivilcelerin tekrarlama ihtimali yüksek okadar yorum okudumki çoğunda tekrarlamış ve bendede tekrarladığı gibi yoksa bu 3.kullanışım olmazdı.fondoten sürmek zorunda kalmam ise tamemen izlerden dolayı sivilceler siyah noktalar komedonlar geçiyo ama bu ilaç izleri geçirmiyo.kullandıktan sonra cildi bebek cildi gibi olanlar eminimki sivilceleri iz bırakmayan derin olmayan sivilcelerdir ve de bıraktıktan sonra tekrarlamayan.yoksa benm gibi iltihaplı derin iz bırakan ve yüzümün heryerinde çok fazla çıkan sivilceler için mucize bi ilaç olamıyo malesef.eğer hafif bi sivilce rahatsızlığım olsaydı ASLA BU İLACI KULLANMAZDIM.............!!!!

ben özellikle mensturasyon döneminde çıkan sivilcelerden ve kızarıklıklardan şikayetçiyim.Hormon testi sonuçlarımda bir sorun yok.Bu güne dek hangi doktora gitiysem bu sorunuma kalıcı bir çözüm bulamadım.Hap kullanmak istemiyorum çünkü regl dönemi hariç cildimde hafif bir kızarıklık dışında pek bir sorun yok.Dermakozmetik önerilerinize ihtiyacım var.En azından kızarıklık gidermede etkili bir krem yok mudur?

ben kmseye psikolojik köstekte bulunmadım evt cildi 6.ayın sonunda güzel yapıyo bu ilaç ama yan etkileri çok ağır kim ne derse desin bu böyle vede bıraktıktan 1sene sonra sivilcelerin tekrarlama ihtimali yüksek okadar yorum okudumki çoğunda tekrarlamış ve bendede tekrarladığı gibi yoksa bu 3.kullanışım olmazdı.fondoten sürmek zorunda kalmam ise tamemen izlerden dolayı sivilceler siyah noktalar komedonlar geçiyo ama bu ilaç izleri geçirmiyo.kullandıktan sonra cildi bebek cildi gibi olanlar eminimki sivilceleri iz bırakmayan derin olmayan sivilcelerdir ve de bıraktıktan sonra tekrarlamayan.yoksa benm gibi iltihaplı derin iz bırakan ve yüzümün heryerinde çok fazla çıkan sivilceler için mucize bi ilaç olamıyo malesef.eğer hafif bi sivilce rahatsızlığım olsaydı ASLA BU İLACI KULLANMAZDIM.............!!!!

yorumumdaki lafım sana değildi yorumunun altına alıntı yapınca üstüne alınmışsın...

bu sayfanın başlığı "Sivilcelere karşı Roaccutane kullanan var mı".onun için buraya bu iacı kullanıp sadece olumlu sonuç alanlar yazmak zorunda deıl herkes ne yasıdıgını yazmakta serbest.nıye ınsanları kandıralım.ne yasadıysak onu soyluyoruz ve bunu kımseye kostek olmak amacıyla yapmıyoruz ve ayrıca kıme nıye kostek olalım.Ben suan kullandıgım ilaçla roacutane gore daha ıyı sonuc aldım.ama benın kullandıgım ilacın faydasını goremeyenlerde vardı onlarda olumsuz yazılarını paylasmıslardı.bana ve benım gıbı bu karısımdan fayda gorenlere kostek mı olmus oldular.
bence bıraz daha mantıklı dusunelım.ve yıne aynı seyı tekrarlıyorum roacutane kullanmadan once sadece bır doktora gorunmeyın.farklı doktorların dusuncelerını alın derım ben.

ben 3 ay kullandım doktorum kesti karaciğer enzimlerimi 2 katına çıkarttı sonraki ay kontrolde de kolestrolüm çok fazla yükselmişti keselim artık dedi bırakalı 2 ay olacak, şimdilik sivilcem yok rahatım ama izler geçmiyor kızlar benim cildim delik gibi sanki eski ve derin sivilcelerin izleri ve mallaesef de düzelmiyor.Umarım tekrarlamaz,herkese acil şifalar

roaccutane kullanmaya başlayalı 4 gün oldu daha ama sivilcelerim artmaya başladı bide burnumun üstü pütür pütür oldu bu iyiye işaretmi pek anlam veremedim.

Bende 3 gündür kullanmaya başladım bu ilacı. Normalde cok büyük sivilcelerim cıkmazdı küçük küçük çıkardı,siyah noktalar ise inanılmazdır:KK14: Kendimi bildim bileli var. Ama dün 3 tane kıpkırmızı sivilce cıktı gögsümde ve omzumda sok oldum cok kotü duruolar :KK43: doğrusu ilacın etkisi olacağı da ilk anda aklıma gelmedi şimdi forumu okuyunca dank etti. maalesef biriyle cok oynadım umarım iz falan kalmaz :KK43: Etkisi hızlı basladı bende sanırım :) Doktorum 3 ay kullanman yeterli dedi bana bakalım nolcak. Umarım kurtulurum artık yaa ve umarım iz kalmaz. Herkese sivilcesiz ve aknesiz bi yaşam diliorum. Fırsat buldukça gelişmeleri yazarım:80:

roaccutane kullanmaya başlayalı 4 gün oldu daha ama sivilcelerim artmaya başladı bide burnumun üstü pütür pütür oldu bu iyiye işaretmi pek anlam veremedim.

evt ilk 1buçuk ay falan devam eder benm 1ayı geçti hala öle ...acayip siyah noktalar çıktı anlatamam ama şimdi azaldı sivilcelerde artabilir başta

benımde 11.günüm senin gibi ilk günlerden etkisini göstrdi cnm ilaç sivilcelr arttı şimdi yine çıkıyor ama çok fazla soyulma var bendede..

benımde 11.günüm senin gibi ilk günlerden etkisini göstrdi cnm ilaç sivilcelr arttı şimdi yine çıkıyor ama çok fazla soyulma var bendede..

bende farkettim soyulmayı elimi gezdirirken gelen parçalardan ki kaşıma filan da yapmadım, umarım en kısa zamanda sonuç alırız

merak ettiğim bişey var kullanan arkadaşlar cevap verirse çok mutlu olurum
siyah noktalarınız ne kadar kullandıktan sonra geçmeye başladı bir de öle kendiliğinden yok mu oluyolar? yeni başladım ya ilaca çok meraklıyım :KK1:

siyah noktalarınız ne kadar kullandıktan sonra geçmeye başladı bir de öle kendiliğinden yok mu oluyolar? yeni başladım ya ilaca çok meraklıyım :KK1:

20.günümdeyim hala duruyolar canım galiba 2 aya biter,yani ben öyle umuyorum:)

Siyah noktalar 20- 30 gün arası çıkmaya başlıyor. Sanki gözenklerden iğne çıkıyormuşcasına belirgin oluyor ve kolay temizleniyor. ama sıkmayın kendisinn çıkmasını bekleyin

X