Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
3-4 gündür ilaç kullanmyrm :))) aktif sivilcelerim kurudu :)))))))
tuhaf ama gerçek :) öle bi yerleşiyoki içmesnzde iylşyrsnz artık :))

bugun tahlillermi yaptrdm cuma günü tekrar başlycğm allah izin verrse:))))))

3-4 gündür ilaç kullanmyrm :))) aktif sivilcelerim kurudu :)))))))
tuhaf ama gerçek :) öle bi yerleşiyoki içmesnzde iylşyrsnz artık :))

bugun tahlillermi yaptrdm cuma günü tekrar başlycğm allah izin verrse:))))))

sen daha için başındasın allah kolaylık versin canım...

zor bi dönem seni bekliyor ama değiyor..

kızlaaarrr...tedavisi bitenler bitmek üzere olanlar...nasıl son durumlar?? benm geçmio ya izler biteli ne kadar oldu sayamadım daha fazla ama son durumu resimlicem size..

kızlar bugün 5. kutuya başladım. artık hiç sivilce çıkmıyo çok az izleri kaldı onlarda 2 ay içinde geçicektir cilt soyuldukça sanıyorum. çok mutluyum :KK8: darısı yeni başlayanlara

bende kullanmayı düşünmekteyim doktor kullanabilirsin dedi ama epilasyn nedeniyle ertelemiştim..
ve merak ettiğim bişey var,diş teli taktırmayı da düşünüyorum ve o kadar dudak kuruluğundan bahsediliyo ki korkuyorum diş teli için ağzımı açtığımda felan sorun olur mu diye..
diş teli olupta ilacı kullananlar varsa bilgilendirebilirse sevinirim:26:

Son düzenleme:
Ben 8 ay 30'luk kullanmıştım. Zor bir süreçti ama şimdi çok memnunum. Allah yardımcınız olsun, sonunu düşünün yarım bırakmayın sakın tedaviyi.:KK34:

bende kullanmayı düşünmekteyim doktor kullanabilirsin dedi ama epilasyn nedeniyle ertelemiştim..
ve merak ettiğim bişey var,diş teli taktırmayı da düşünüyorum ve o kadar dudak kuruluğundan bahsediliyo ki korkuyorum diş teli için ağzımı açtığımda felan sorun olur mu diye..
diş teli olupta ilacı kullananlar varsa bilgilendirebilirse sevinirim:26:

ben zoretanin kullandım (muadili) tel takıyordum bu ilacı kullanmaya basladıgımda ama o zamanlar sabit teldi bir zorlugunu yaşamadım ama sonra sabit teller cıktı onun yerıne şimdi seffaf protez kullanıyorum açıkcası biraz zor oldu agzını acıosun hemen yarılıyor sonra kanamaya baslıyor. tabi ben düzenli kullanmadım nemlendiriciyi (blistex) ondan kaynaklandı yani
eğer sen düzenli sekılde kullanırsan hıcbı sorun olmaz canım

ben zoretanin kullandım (muadili) tel takıyordum bu ilacı kullanmaya basladıgımda ama o zamanlar sabit teldi bir zorlugunu yaşamadım ama sonra sabit teller cıktı onun yerıne şimdi seffaf protez kullanıyorum açıkcası biraz zor oldu agzını acıosun hemen yarılıyor sonra kanamaya baslıyor. tabi ben düzenli kullanmadım nemlendiriciyi (blistex) ondan kaynaklandı yani
eğer sen düzenli sekılde kullanırsan hıcbı sorun olmaz canım

sorun olmaz heralde bende o konuda:26: sağol canım yardımcı olduğun için :KK54:

bugün son ilacımı aaldım doktoruma bundan sonra ne olcak dediğimde leke tedavisi mi uygulayacaksınız dediğimde doktorum cildime baktı ve aslında çok yok dedi :119::119::119::119::119::119:
gelecek ay olsun o zaman düşünelim tekrar bi dedi:119::119::119::119::119::119:

Sevgili arkadaşlar öncelikle bu ilacı kullanmaya 3martda başladım şimdi 2.kutudayım 20lik kullanıyorum ve günde 1 kere alıyorum...başlamadan önce kullanıcı yorumlarını ve prospektüsü okuduğumda çok korkmuştum hatta bu tedaviye başlamıcam demiştim ancak sivilce problemi için kalıcı tek çözümün bu ilaç olduğunun da farkında olarak kullanmaya başladım...her kapsülü atışımda dua ederek yutuyorum en az zararı görmek adına:KK1: ve tabiki karaciğeri destekleyici şeyler yiyip içiyorum...karaciğere iyi gelen bol sebze tüketiyorum bunun yanında bol su içip yoğurt yiyorum..gözle görülür yan etkilerine gelince dudak kuruluğu ve cildimde kuruluk yaşıyorum ki bu da çok abartı derecede değil..bepanthen plus krem veriyo dudak kuruluğu için doktor çok da iyi geliyor.sivilcelerde ilk kutuda hafif bi artış yaşanıyor ama 1 2 günlük sivilceler bunlar sonra sönüyor...şuan 2.kutudayım ve etkilerden çok memnunum. sivilcelerim gözle görülür derecede azaldı eskiden herkes yüzüne noldu yaa diye sorduğu için dışarı bile çıkmak istemiyodum ama şimdi yüzüm ipek gibi oldu siyah noktalardan eser kalmadı ve sivilcelerim geçiyor ve bu da otomatikman moralimi yükseltiyor yani intihar eğilimli olmadğınız sürece ciddi ruhsal sorunlarınız olmadğı sürece intihara sürükleyen etkisinden korkmayın...haziran ayında tedavim bitiyor ve inşallah çok iyi sonuç alacağım..darısı size kızlar :KK3:

sen daha için başındasın allah kolaylık versin canım...

zor bi dönem seni bekliyor ama değiyor..

cnmmm yanlş anlamşssn bni ben 3.aymdayım 3-4 gündr ara vermşdim :)))

allah izin verrsse yarın tekrar başlycğm..

zor dönmleri geçdim gibi :)))))))))

bugün son ilacımı aaldım doktoruma bundan sonra ne olcak dediğimde leke tedavisi mi uygulayacaksınız dediğimde doktorum cildime baktı ve aslında çok yok dedi :119::119::119::119::119::119:
gelecek ay olsun o zaman düşünelim tekrar bi dedi:119::119::119::119::119::119:

leke tedavisi ne yaptrmyı düşünyrsn bende düşnyrm da ama ne bir çok yöntem var ??
inşallah ihtycm olmaz dyrm aama snrm olck

leke tedavisi ne yaptrmyı düşünyrsn bende düşnyrm da ama ne bir çok yöntem var ??
inşallah ihtycm olmaz dyrm aama snrm olck

bu konuda hiçbir bilgim yok canım doktorum ne derse onu yapacağım:26:
bir çok yöntem var demişsin bunlar ne acaba:26:

gözümün kenarında hafif kırmızılık ve şişlik var , roacdan mı kaynaklanıyor acaba hiç yaşayan oldu mu, kendimi çok kötü hissediyorum .3.ayımdayım :KK5:

X