Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Çok mu çıktı ki sivilcelerin yoksa zaten çukurlara takıntılıydın oda sana bahane mi oldu..

Çok yüksek dozda kullanmışsın tekrar başlamak ne kadar doğru bilemiyorum dr daha iyi bilir tabi..

haklsısın canım zaten benim doktorumda da tedavi bitince iz tedavisine geçiceğiz demişti:96:

bana da öle dedi sonra iz tedavisi dedi kalktı sivex losyon verdi :) çok merak ediorm ne uygulayacağını sana,umarım fayda eder ama gördüğüm kadarıyla sende iz yok dencek kadar az ve daha yanılmıosam 1 ayın var toparlarsın ve iz kalmaz gibi gelio bana

Çok mu çıktı ki sivilcelerin yoksa zaten çukurlara takıntılıydın oda sana bahane mi oldu..

Çok yüksek dozda kullanmışsın tekrar başlamak ne kadar doğru bilemiyorum dr daha iyi bilir tabi..

yok ya ben hiç takıntılı değilimdir sivilce konusunda ya da izler konusunda. ama yine çıkmaya ve uzun süre geçmemeye başlamıştı gerçekten. zaten 3 ay kadar ha geçer diye hemen gitmedim doktora. ama yok dedim böyle olmicak ve gittim doktora. doktor da uzunca bir süre geşmiş üzerinden, kullanmakta sakınca yok dedi ve istersen tekrar başlayalım dedi. bana bıraktı biraz.. bende geçmişimi bildiğim için açıkçası tereddütsüz başladım.. ama bu herkeste olacak diye birşey yok tabi.. arkadaşlarım var tek seferde biten, tekrarlamayan.

yüksek dozda kullandım ama gerçekten kötü oluyor benim sivilceler
şimdi rahatım neyseki..

hmm anladım, çok geçmiş olsun..

arkadaşlar linkini verdiğim konu başlığı sinoz kremi fakat yazılanları okursanz eğer sinopdaki bi eczacıdan bahsediyrlar..sis leke kremi adı mustafa adnda bi eczacı hazırlıyrmuş kargoyla yolluyrmş kapıda sanırm ödeme yapıyrmşsnz kullananları okudum hepsi çok memnun 1 haftada cilt soyulmaya felan başlıyrmuşş kullanmadım ama çok merak edyrm roanctnadan sonra işe yararmı diye hatta o sitenin linkini buldumda buraya konulması reklam mı oluyr bilmdğimdn dolayı koymuyrm

gitmediğim doktor denemediğim hap, krem, losyon, doğal ürün bilmem ne kalmadı bu sayede iyice de kötüleşti cildim berbat haldeydi en son bulduğum bir doktor roaccutane türevi olan zoretanin ni verdi 4 aylık bi tedaviye başladım 10 gün sonra bitiyor tedavim ve yaşadığım tek zorluk aşırı kuruyan dudaklarım oldu bepantanle geziyorum 4 aydır :) başka bir problemle karşılaşmadım sonuç şu ki 2.5-3 aydan sonra sivilceden eser kalmadı çok mutluyum. doğru düzgün bir doktor bulabilirseniz eminim size en uygun çözümü bulucaktır. tavsiyem nettle dolaşan herkesin verdiği aklı, saçma saçma şeyleri yapmasın kimse dahada berbat oluyor.:79:

Benim de Zoretanin tedavim çok şükür bitti. 5 ay kullandım. İlk 2 ay 20mg, sonraki 3 ay 30 mg kullandım. Cildim harika oldu diyemem. İzler var ama bir tane bile sivilce yok. 3 gecedir de Tretin krem kullanıyorum izler için, umarım faydası olur. İlacı kullanan herkese sabır diliyorum. Gerçekten işe yarıyor, vazgeçmeyin.

arkadaşlar öss döneminde bu ilacı kullandım o sivilcelerle 1yıl uğraşmıştım çok moralim bozuktu çünkü hiç bir ilaç fayda sağlamıyordu doktorum önerdiğinde hiç araştırmadım hemen başladım..7 ay kullandım ama kullandığım dönem boyunca bisürü eziyet çektim pancar gibi kırmızı yüzüm ve paramparça olmuş dudaklarım vardı..kullandığım dönemde hiç fondöten kullanmayı bırakmadım ama doktorum fondöten kullanmamamı söylemişti buna rağmen kullandım..kışın bile güneş kremi kullanıyordum(roc 50 fökter) bunun haricinde vichy nin yüz kremini kullanıyordum yüzümü temiz tutmaya çalışıyrdum..ama üstnden 3 yıl geçti hala bir tane bile sivilcem çıkmaz...kesinlikle kesinlikle sonucu beklemedn bırakmayın tedavinizi; düşünün ben üniversitenin ilk yıllarnda yılmadan kullandım vve suan iiki kullanmışım diyorum..umarım herşey gönlünüzce olur...sivilcesiz günlere merhaba derseniz..saygılar

Geçen gün kontrole gittim, 6. ayıma giriyorum ama hala tek tük çıkıyordu,doktorum bu ay 1 tane bile sivilce çıkarsa tedavimin uzayacağını söyledi..bakalım nolcak.İzlerim de duruyo onlar için de tedavi sonrası 1 ay bekleyip durumuna bakıcaz ama doktor büyük ihtimal lazer yapmamız gerekicek dedi.
Leke için lazer yaptıran var mı aranızda..Nasıl olcak pek de bilmiyorum doğrusu...

Canım o zaman benim daha fazla almam lazımdı :)
55 kiloyum 2 gün önce dr a gittim ama bu ilacı yazmayayım şimdi yaz geliyor güneşte çok zorlanırsın dedi...ekim ayı gibi tekrar başlayalım tedaviye ara vermeden devam edelim dedi...benimde o an saflığıma geldi söylemedim..ama bizim seneye nisan gibi evlilik planlarımız var ben güvenip o ilaca başlayamam ki

evet cnım daha fazla alman gerekio,6600 mg kullanman gerekio toplam canım.ayda 30 mg kullansan yaklaşık 7.5 ay sürer tedavin.benm kardeşim geçen sene nisan ayında başladı aralıkta bitti tedavisi.bende ağustosta başladım yaklaşık 1.5 2 ay oluo işte benmde biteli.yazın deniz kumsal güneş yapmıcaksan çokta zorlanmazsın bence..her sabah kalktığında güneş koruyucunu sür,güneşe çıkmamaya özen göster ki ben çıkıodum yani bazen unutup krem sürmeyi 10 dklık falan işim oldu mu bişey olmuodu yani.gerekli tedbirleri alırsan yaz kış çok farketmio tatlım ya..çünkü şundan dolayı diorm,nişanına kadar tedavi bitmiş olcak o yüzden diorm canım..bence kullan bitsin..

İzler için nasıl bir tedavi uyguladınız arkadaşlar.ilaç içerken herhangi birşey yaptınızmı?
58 kiloyum 20+20 içiyorum ne kadar kullanmam gerekiyor arkadaşlar.doz hesaplanması nasıl oluyor.

Son düzenleme:
kızlar aranızda vıchy güneş kremi kullanan warmı bende sivilce yaptı sanki alnım isilik gbi minik beyaz sivilcelerle doldu. acaba kusma dönemi mi yasıyorum diyede merak ediyorum ama kusma dönemi çok derinden sivilclerle olur gbime geliyo yanlışmıyım? vıchy kullanan warmı böyle bi durumla karşılaştımı arkadaşlar?

İzler için nasıl bir tedavi uyguladınız arkadaşlar.ilaç içerken herhangi birşey yaptınızmı?
58 kiloyum 20+20 içiyorum ne kadar kullanmam gerekiyor arkadaşlar.doz hesaplanması nasıl oluyor.

tatlım 6 ay kullanman gerekecek 6900 civarı alacaksın benim gibi ben 5. ayımdayım
iz tedavisine bitince başlayacağız dedi doktorum şuan bişey söylemedi

en iyisi kullanmamak çok kurumadığı sürece

bendede çenemede çıktı o sivilceler ve zamanla bir çogu irileşti sakın oynama sıkma canım ben sıktım izleri kaldı hep ve iyice kızardılar.

Son düzenleme:

ama kullanmayıca da güneş lekesi çıkıyo.. ben anlamadım artık ne kullanıcağmı vichy i iade etmeyi düşünüyorum alır mı eczane bi fikri olan warmı

arkadaşlar düzenli olarak gittiğim dermatolog bana roaccutane kullanalım dedi ki bende çok yoğun sivilce yok. yani ayda iki yada üç tane çıkıyor. en son kimyasal peeling yaptırdım ve hakikaten iyi geldi. sizlere sormak istediğim yada paylaşmak istediğim. "acno eurotabs" diye bir ilaç duydum. roaccutane'nın muadili olduğu ancak yan etkilerinin olmadığı söyleniyor. bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

ama kullanmayıca da güneş lekesi çıkıyo.. ben anlamadım artık ne kullanıcağmı vichy i iade etmeyi düşünüyorum alır mı eczane bi fikri olan warmı

muhtemelen alerji yapmış normalde olsa alırlar ama tedavine bağlayıp yaşadığın sorunu geri almayabililer..sorumlu varken nie suçu üstlensinler ki :) canım aldığın ürünlerin tetrasiklin içermemesine ve su bazlı olmasına özellikle dikkat et yoksa kullandığın her üründe aynı problemi yaşarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…