Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Anladım canım.. Ben de günde 40mg alıyorum ve bir ay geçmesine rağmen henüz kusma dönemi yaşamadım diyebilirim. Sen de o lanet dönemi yaşamadığını söyleyince bi mutlu oldum :) umarım ben de hafif sıyrıklarla atlatırım bu savaşı :KK61:

bende kusma dönemi yaşamadım tatlım :KK19: 2. ay içinde siyah noktalarım döküldü burnumdaki
ve çenemdeki
sivilcelerim ilk 3 ay her zamanki seyrinde idi 4. ayımdan sonra hiç çıkmadılar 5. ayımdayım hala yoklar:nazar::nazar::nazar::nazar:

Hmm anladım canım fotoğraflarda gayet iyi duruyordu cildin, inşallah en yakın zamanda istediğin tene kavuşursun. Bir de şunu sorayım, siyah noktalar çıkıyor demişsin; tedavi sürecinde de çıkıp geçmiş miydi peki? Ve şimdi doktorun siyah noktalar için birşey tavsiye etmedi mi canım? Benim burnumun üzerinde siyah noktalar var ve bu ara çok belirginleştiler. Sıkmamak için kendimi zor tutuyorum. Ama daha az yağlı bölgelerde hiç yoklar hatta gözenekler kapanmış gibi duruyor. Senin gözeneklerinin durumu tedavi sürecinde neydi ve sonrasında ne oldu canım bu arada?

sıkarsan yara olur zaten çıkmazlar canım.kendiliğinden çıkması gerekio..benm tedaviden önce çok siyah noktam yoktu.tedavi süresince geçti hepsi kendiliğinden fışkırıp gitti.şimdi tekrar başladılar eskisi gibi oluşmaya.doktor daha görmedi canım ne der bilmiorm.gözenek yoktu tedaviye başlamadan önce.tedaviye başlayınca hepsi açıldılar şimdi de hala çok olmasa da açıklar..

Olmuyorsa ne iyi ama şöyle bir durum var lazer yaptırdığın bölgedeki tüyleri hiçbir şekilde almaman gerekiyor diye biliyorum ben. Yani 6 ay boyunca tüylü mü gezeceğiz :KK53:

:) en iyisi kısatmak bence jilet ile hem böylelikle kıllar kalınlaşır.epilasyona da faydası olur:KK66:

Kızlar güneş koruyucu olarak hengi kremi kullanıyorsunuz, önerdiğiniz bir marka var mı?

Haftaya perşembe gidicem doktora daha bir hafta var, kendim iyi bir markadan alsam olur mu illa doktor tavsiyesiyle mi olması gerekiyor?

Acil yardım LÜTFEN..

la roche posay in 50 faktör güneş koruyucunu kullanıyorum memnunum ben tavsiye ederim

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR

PAZARTESİ SALI DOKTORDAYDIM KAN TESTİ YAPTI VE ZOATOİNDEN YAZDI 40 MG DAHA BAŞLAMADIM YAZDA GELİYOR KORKMUYORUM DESEM YALAN OLUR ENDİŞELENİYORUM ÇOK YAN ETKİLENDEN KUSMA DÖNEMİNDEN AMA BOL BOL SU İÇİCEM ŞUAN ZATEN TETRADOX KULLANIYORUM İLAÇLARIMI ALMADIM PAZARTESİ BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA KORKUYORUM BEN..

HERKESE ACİL ŞİFALAR ARKADAŞLAREn Büyük KK

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR

PAZARTESİ SALI DOKTORDAYDIM KAN TESTİ YAPTI VE ZOATOİNDEN YAZDI 40 MG DAHA BAŞLAMADIM YAZDA GELİYOR KORKMUYORUM DESEM YALAN OLUR ENDİŞELENİYORUM ÇOK YAN ETKİLENDEN KUSMA DÖNEMİNDEN AMA BOL BOL SU İÇİCEM ŞUAN ZATEN TETRADOX KULLANIYORUM İLAÇLARIMI ALMADIM PAZARTESİ BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA KORKUYORUM BEN..

HERKESE ACİL ŞİFALAR ARKADAŞLAREn Büyük KK

Canım hadi bakalım hayırlısı benim 4. ayımın sonu ben memnunum acıkcası tabi hersey gibi zorlukları var ama mükemmel sonuç için en iyisi bu bence. ben 4 ay boyunca günde yaklaşık 3 lt su iç.iyordum miğde bulantım felen olmadı ben hatam sivilceleri sıkmakla oldu ve kuryalarında kabuklarıyla çok oynuyordum öyle olmasına rağmen suanda çok az bir sivilceye sahibim sadece izlerim kadı diyebilirim.
Tavsiyem sakın yüzünle ve sivilcelerinle oynama canım.. birazda sabret.. :)

sevgiler..

arkadaşlar merhaba bende bu ilacın biraz hafifi olan zoretanin kullanmıştım ancak kollestrol değerlerimi çok yükselttiği için bıraktım doktorum ısrarla kullanmamı söyledi ama ben bıraktım dört ay kullandım cildim bayağı düzeldi bırakalı 7 ay oluyor arada ufak sivilceler çıkıyor benim size sorum bu ilacı bıraktıktan sonra yoğun saç dökülmesi yaşayan var mı aranızda

:KK19:
Doktora :KK50: sormadan alsam olur mu peki sana doktor mu verdi canım..
Birde fiyatı ne kadar??

bana daha önce gittiğim doktorum vermişti.bu ürünlerin kozmetik ürünler değil dermotolojik ürünler olduğunu söylemişti.fiyatı da 50 tl civarı olması gerekiyor.sen yine doktoruna sor istersen için rahat etsin

bıoderma photo 50 faktör güneş koruyucu kullanyrm doktorumn tavsiyesi değil dermokozmetik ürün olduğu için kullanyrm bbu koruyucunun iki türü var bitanesi normal krem renginde diğeri fondotn gibi kapatcı özellğne sahip

ben kapatcı özellğne sahip olanı kullanyrm tavsye ederim fakat testırını alıp denyn renginize uyuyrsa alın..

sir ağda yaptryrm bi sorun olmuyr

bıoderma photo 50 faktör güneş koruyucu kullanyrm doktorumn tavsiyesi değil dermokozmetik ürün olduğu için kullanyrm bbu koruyucunun iki türü var bitanesi normal krem renginde diğeri fondotn gibi kapatcı özellğne sahip

ben kapatcı özellğne sahip olanı kullanyrm tavsye ederim fakat testırını alıp denyn renginize uyuyrsa alın..

Bi kaç modeli var sanırım ben internetten baktım ama anlayamadım..

fotografını yollamanı rica etsem..

arkadaşlar merhaba bende bu ilacın biraz hafifi olan zoretanin kullanmıştım ancak kollestrol değerlerimi çok yükselttiği için bıraktım doktorum ısrarla kullanmamı söyledi ama ben bıraktım dört ay kullandım cildim bayağı düzeldi bırakalı 7 ay oluyor arada ufak sivilceler çıkıyor benim size sorum bu ilacı bıraktıktan sonra yoğun saç dökülmesi yaşayan var mı aranızda

Bende genel olarak saç dökülmesi olduğu için farketmemiş olmamış olabilirim ama saçlarım rengi a vitamininden dolayı çok parlak duruyor öyle söylüyorlar.. :):)

hayır doktora gitmeden alamazsınız çünkü size bir form dolturtuyorlar öyle alabiliyorsunuz ilacı eczaneden.

Bende genel olarak saç dökülmesi olduğu için farketmemiş olmamış olabilirim ama saçlarım rengi a vitamininden dolayı çok parlak duruyor öyle söylüyorlar.. :):)
evet kullanırken saçlarım parlaktı ancak ilacı bıraktıktan sonra yoğun olarak saç dökülmesi yaşadım ayrıca saç yapımında değiştiğini hissettim gerçi bünyeden bünyeye de farkeder

evet kullanırken saçlarım parlaktı ancak ilacı bıraktıktan sonra yoğun olarak saç dökülmesi yaşadım ayrıca saç yapımında değiştiğini hissettim gerçi bünyeden bünyeye de farkeder

aa bak bunu hiç duymamıştım ama kötüymüş umarım olmaz benim ki, zaten şaçlarım suanda bile dökülürken sonrasını düşünmek bile istemiyorum..:KK59:

Bi kaç modeli var sanırım ben internetten baktım ama anlayamadım..

fotografını yollamanı rica etsem..

merhaba cnm bıoderma phoderm spot adı altnda bi koruyucu 40 ile 50 tl arasnda ddeğişen fiyatı var 30 ml ama netten alma sakın sahteleri varmş ayırt edilemyrmş güvendiğin bi ecczndn almanı tavsiye ederim bunu satan eczanelerde zaten testırları bulunyr bakarsn cilt rengne uyuyrsa eğer alırsın..

sabah sürüyrm akşam uyumadan yıkıyrm kapatıcı fondotn başka bişe kullanmyrm hem kapatyr hem kouruyucu özellğide var tavsye ederm aşağıdada herhngi bi site linki var burdan bakablrsn

http://www.eczaonline.com/urun/Bioderma-Photoderm-SPOT-SPF50%2b-[30ml.].html

Son düzenleme:
la roche posay in 50 faktör güneş koruyucunu kullanıyorum memnunum ben tavsiye ederim

evt kızlar la roche posay ve vichy ama likit olacak yağlı ciltler için bunu belirtin bir de hamilton diye bi markanın hergün kullanım için renkli bi güneş kremi var yağlı ciltler için ayrıca matlaştırıcı özelliği var bu kremin

canım kapatıcılığından memnun musun peki bide yağlı görünüm bırakıyormu?

evt kızlar la roche posay ve vichy ama likit olacak yağlı ciltler için bunu belirtin bir de hamilton diye bi markanın hergün kullanım için renkli bi güneş kremi var yağlı ciltler için ayrıca matlaştırıcı özelliği var bu kremin

canım sen vichy kullandın mı memnun kaldın mı ben dün aldım kapatıcı özeliği olanı kapatmıyor hiç ama neyse.. kullandıysan sivilce fln yaptımı bilgilendirirsen sewinirim...

X