Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Geçti mi canım sivillcelerin,moralin bozuktu bir ara bak bitmiş her şey,çok sevindim senin adına.Geçmiş olsun ve de gözün aydın

Bence de herkeste farklı bir etkisi var, Ben de diyet filan uygulamıyorum,çok şükür kolestrolüm,tahlilerim normal çıktı.Doktora özellikle sordum yediklerime dikkat etmeli miyim diye.Havucun çok tüketilmemesi dışında bir şey demedi.

senin ne kadar oldu canım ilaca başlayalı cildinin durumu nasıl?

senin ne kadar oldu canım ilaca başlayalı cildinin durumu nasıl?

4.ayımdayım ben,benim daha önce dışarı atmalarım başka bir tedaviyle olduğu için çok çıkmadı,çıkanlar da çabuk iyileşiyor çok şükür,bir iki arada çıkıyor işte.İzlerim duruyor ama.

ne güzel darısı bana inşallah.peki izlerde geçiyor muymuş bu ilaçla yada başka birsey mi kullanılacak bu tedavi bitince biliyor musun??

ne güzel darısı bana inşallah.peki izlerde geçiyor muymuş bu ilaçla yada başka birsey mi kullanılacak bu tedavi bitince biliyor musun??

Doktor izlerin zamanla azalacağını söyledi,şu an cilt hassas olduğu için daha belirginmiş ama bazı izler eskiye oranla daha hafiflemiş görünüyor gözüme,ya da ben öyle görmek istiyorum Geçmezlerse bazı ilaçlar verecekmiş ama inşallah gerek kalmaz.
Umarım seninkiler de geçer...

inşallah canım benim daha 40 gün olmasına rağmen sivilce çıkmıyor artık lekeleri kaldı onlarda biter ilaç sonuna kadar inşallah

bişi daha soracağım arkadaşlar peki nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? benim cildim pul pul dökülmeye başladı dünden beri.Kardeşimin basiscreme isminde bi kremi vardı ondan sürdüm bugün iyi geldi ama birde sizlere sormak istedim

bişi daha soracağım arkadaşlar peki nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? benim cildim pul pul dökülmeye başladı dünden beri.Kardeşimin basiscreme isminde bi kremi vardı ondan sürdüm bugün iyi geldi ama birde sizlere sormak istedim

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.bu roaccutane sivilceler için köklü çözüm diye biliyorum yani bu hapı kullandıktan sonra bir daha sivilce çıkmayacak.ama bazı arkadaşlar ilk 3-4 yıl çıkmıyor ondan sonraki yıllar çok çıkıyor hatta 2 katı çıkıyor demiş.aklım karıştı benm şimdi:26:tekrarı oluyosa bu kadar sıkıntıya nedne giriyoruz ki!bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba?

8-9 ay kullandıktan sonra vede tamamen sivilceler geçtikten sonra yani tedavi bittikten sonra tekrar nüksediyormuş.bu doğru mu yanlış mı onu öğrenmek istiyorum.bende biliyorum yarıda bırakmamak gerektiğini.

canım ben ceradolin krem kullanıyorum eczanelerde bulabilirsin. fiyatıda baya uygun çok gzl nemlendiriyor.

canım ben ceradolin krem kullanıyorum eczanelerde bulabilirsin. fiyatıda baya uygun çok gzl nemlendiriyor.

nemlendirici kullanmasak ne olur ben kullanmıyorum soyulma gerçekleşsin die..banyodan sonra elimde deriyi hafif ovalayınca soyuluyo ztn

nemlendirici kullanmasak ne olur ben kullanmıyorum soyulma gerçekleşsin die..banyodan sonra elimde deriyi hafif ovalayınca soyuluyo ztn

çok kötü gözüküyor canım böyle de ya.Bişi sürmessem insan içine çıkamam vala 1 hafta oldu bnm ilacı kullanmaya başladığım çenem ve burnumun kenarları müthiş soyuldu,derim pul pul döküldü..Krem sürünce biraz rahatlıyor cildim..

canım ben henüz birşey almadım doktor avene nin bu ilacı kullananlar için bir nemlendiricisi var demişti araştır netten istersen.ben niveanın yağsız bir nemlendiricisini sürüyorum oda çok nadir soyulmuyor cildim pek.birde ben bazen eimle cildimi ovalıyorum keseler gibi resmen ölü deriyi atıyor yenileniyor sanki.ama herkesin cildi farklı tahriş olabilir.

hem tedaviyi kesmemen gerekiyor hemde kişiye bünyeye göre değişiyor.benim kullanan arkadaşlarımda da kaç sene geçti arada tek tük çıkar geçer diyorlar.

8-9 ay kullandıktan sonra vede tamamen sivilceler geçtikten sonra yani tedavi bittikten sonra tekrar nüksediyormuş.bu doğru mu yanlış mı onu öğrenmek istiyorum.bende biliyorum yarıda bırakmamak gerektiğini.

aşağıda dediğim gibi kişiye göre değişiyor çevremde çok önceden kullanan ve hiçte öyle bir şikayeti olmayan insanlar var.siz kimseyi takmayın.doktorun dediklerine uyun yeter bence.

ama senin daha yeni başlamıştatlım ilk zamanlar bende de o etkiyi yapıyordu cilt adapte olmaya çalışıyor sonra normale dönüyor cildin.yağsız uygun fiyatlı bir nemlendirici sür şimdilik düzelir zamanla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…