Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yahu bu çökme nedir? ben de kullandım. ne çöktü ne bişi oldu. neresi çöküyo anlamadım. doktor gözetiminde kullanın arkadaşlar, panik yok!

bana bunlar hiç önerilmemişti. bir arkadaşım da benden önce kullanmıştı, ona da önerilmemişti. yeni mi çıktı bu nedir? kullanın bakalım, faydası olur zararı olmaz.

Havania ,umarım öyle olsun..kimsenin başına gelmesin öyle şeyler..zaten hepimiz çok hassas bi dönemdeyiz..en az yan etkiyle atlatalım inş..
birde ben vucuda yapılabilecek iğneli epilasyonu sormuştum cvp veren olmadı.... .yüze uzunca bi zaman mümkün değilde ,sence bi sakıncası olurmu??

bana bunlar hiç önerilmemişti. bir arkadaşım da benden önce kullanmıştı, ona da önerilmemişti. yeni mi çıktı bu nedir? kullanın bakalım, faydası olur zararı olmaz.

7 yıl önce de kullanmıştım bu hapı..o zaman güneş koruyucu bilnci bile yoktu dermotologlarda yada bana denk gelmedi..vitamin desteğide vermemişti..bilmiyorum şimdiki doktorum kontrolde kalsiyum verdi..birde bende Ferritin değeri genelde düşük o yüzden demir hapı verdi..omegaya da çökmeyle ilgli başlıkta okuyunca aklıma yattı başladım..herkesin kullanabileceği destekleyici bi ürün

doktorum bana vitamin falan vermedi sadece bol su iciyorum ben baska hic birseye dikkat etmiyorum..:44:

benim doktorum da başka bir ilaç vermedi yanında
bende bol bol su içiyorum ve yağı az kullanmaya çalışıyorum:26:

1.5 ayım oldu başlayalı iyi gidiyo
ne etkilerini görüyorsunuz paylaşırmısınız

bu arada ellerim kötü oldu benim üstleri

benimde 1.5 ay olmak üzere. hala kusma yapıyo bazı yerlerde,bazı yerlerdede söndü sivilceler. doktor bu ay 40 mg a cıkarmıstı tolere edebiliorum diye. 50 yede cıkarsaymıs olurmus hani, dudagım dısında bi sıkıntım yok. kısacası iyi gidiyo yani.
canım ellerin için,banyoda kese yap mutlaka yoksa cok zor geçiyo. sonrada bol bol krem sür,yumusacık olur.

ben de 32.günümdeym merk ettiğim bu ialç tüylnme yaparmı gerçktn bnm ztn yüzümde sarı sarı tüyler var onları bile takıyorm kafama bide siyahlaşırsa kafayı yerm herlde ya

canım daha önce anlatmıştım sana ellerimin üstü kollarım fena dökmüştü kıpkırmızı die yine oldu geçen hafta geçti şimdi.sakın kese falan yapma kaşıyınca bile yara oluo mafedersin izi kalır.sürekli nemlendirici sür.ne kadar az suya sokarsan o kadar ii.ama sürekli sokmak zorundaysan durmadan krem sür.yatarken bepanthene ni bile bol bol sürebilirsin.krem veya merhem farketmez.ama sakın vücudunun hiçbir yerine kese yapma.hızlı kaşıyınca bile kızarıo deri kalkıo keseyi nası önerirler sana anlamadım.sakın yapma sakınn

ben de 32.günümdeym merk ettiğim bu ialç tüylnme yaparmı gerçktn bnm ztn yüzümde sarı sarı tüyler var onları bile takıyorm kafama bide siyahlaşırsa kafayı yerm herlde ya

canım sen keseyi önermişsin ama ilacın tanıtım kitapçığında da yazıo doktorlar da sölüo yanlış yönlendirmişsin arkadaşı sen yapıosan sende yapma izleri kalır.vücudun hiçbir yerine ağda,kese,lazer epilasyon yaptırılmamalı.tedavi süresince ve bittikten 1 ay sonrasına kadar.

aynen cnm katılıyorum. tedavi süresince ağda, kese yasak. ben doktoru dinlemeyip ağda yaptırmıştım. kollarım kırmızı kırmızı lekeler oldu. ilaçla falan zor geçti. aman arkadaşlar.

cnm bn keseyi önermedim ki diğer bi ecem var oınla karştrdn sanırım banada doktorm keseyi ağadıyı yasakladı :)

benm doktorum ağda konusunda bişey söylemedi. 17 gündür kullanıyorum. şimdi tedavi bitene kadar ağda yapamıcam mı? nasıl alıcaz ya tüyleri? gezemem ki 6 ay öle :)

aynen cnm katılıyorum. tedavi süresince ağda, kese yasak. ben doktoru dinlemeyip ağda yaptırmıştım. kollarım kırmızı kırmızı lekeler oldu. ilaçla falan zor geçti. aman arkadaşlar.

cnm bn keseyi önermedim ki diğer bi ecem var oınla karştrdn sanırım banada doktorm keseyi ağadıyı yasakladı :)

benm doktorum ağda konusunda bişey söylemedi. 17 gündür kullanıyorum. şimdi tedavi bitene kadar ağda yapamıcam mı? nasıl alıcaz ya tüyleri? gezemem ki 6 ay öle :)

hepiniz aolun arkadaşlar çok su içiyorum ama kurutuyo işe benek benek ellerimin üstleri kese yapmayı düşünmemiştim zaten dudaklarımda öyle kuru bazen yoluyom kanıyo bile elim çizildi biyerden hafif kurudu üstndeki eşyama takıldı kanadı izi duruyo hala çok küçük ama gözüme batıyo
sivilcelerim çıkıyo hala ama lekeler gitti desem yeridir
yan etkileri olmasa çok iyi bir ilaç

makineyle yap canım ben öle yapıorm.inan onda bile 2 gün kıpkırmızı oluo bacaklarıma dokunamıorm.ağdayı düşünemiorm valla..

dur arkadasın elinde iz kalsın,dur bi zarar veriym die söylemedm heralde. doktorum bana bu konuda bişey söylemedi. banada iyi geldi o yüzden söyledm. herkeste yan etkiler aynı değildir,belki benm vücudum o kadar fazla kurumadı ondan zarar vermedi.

makineyle yap canım ben öle yapıorm.inan onda bile 2 gün kıpkırmızı oluo bacaklarıma dokunamıorm.ağdayı düşünemiorm valla..

makinayla çok uzn sürüyo, tüyleri kırıyo.. off yaa!! hiç sevmedim ben bu ilacı..
neyse canım tşk ederim bilgi için sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…