Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
saol canım makyaj yapmayın demişsin ama yapmadan olmuyo
ben her gün fondoten sürerdim gözeneklerim dolardı iyice nefret ettim fondotonden
artık pudra sürüyorum o çoook daha iyi bundan sonrada inşallah hiiç fondoten sürmem
cildim benimde hassaslaştı ama banyodan hemen çıkınca krem sürdüğüm zaman bebek gibi oluyo cildim ve tekrar yıkanana kadar devam ediyoo ilk başlamak için tereddütte idim ama iyiki başlamışm diyorum 1 ayım bitti benim
son dört ilacımı 4 güne dağıttım doktora gittim yoktu o yüzden
yarın dokturdayım
he birde diyet nedeni zaten çok su içiyorum o kunuda sorun yok çok mutluyum çoook

merhaba kızlar, bende bugün başladım günde 30 mg doktor yanında pişik kremi verdi ayrıca.

bu arada hayırlı olsun aramıza hoşgeldin... umarım sennde çok çok güzel bi cildin olur.. kafana takılan bişey olursa yaz bize burda bu konuda çok tecrübeli arkadaşlar var yardımcı olurum bende.. ama yok kısırlık yapıomuş yok kanser yapıomuş bunları çok kaile alma moralini yüksek tut,kusma döneminde ki inşallah hafif geçirirsin,sakın yüzünle oynama iltihapları koparma izleri delik olarak kalıo.nemlendiricisiz sakın bırakma yüzünü,dudaklarına bepanthene nini ayırma sakın yanından.benm her odada mutfakta cebimde çantamda var.zaten geççeğine inanırsan moralini yüksek tutarsan çok çabuk geçer hiç anlamazsın bile..ben nasıl biter bu yüz hiç düzelmez diodum,4. ayımın ortasında birden bire geçti 5. ayımın 7.günündeyim artık fondöten kullanmıorm :) çok mutluyum çok :) ben bu ayım son die biliodum doktorum 1 ay daha uzattı izler için.bitcek inşş.. umarım sende hayırlısıyla görürsün bu günleri canım benmm

canım kontrolün varmış nasıl gidiomuş ne dedi doktorun yolundadır inşş herşey..

teşekkür ederim :) ilaca başlamadan önce burda yazılanları iyice okudum. aslında benim yüzümde tek tük sivilce çıkardı bi anda coştu böyle. hemen doktora koştum. ben çabuk geçiceğine inanıyorum. dr her ciltte kusma yapmaz dedi. umarım bende de yapmaz. 6 ay dayanıcam artık. tavsiyelerin için teşekkür ederim.

canım kontrolün varmış nasıl gidiomuş ne dedi doktorun yolundadır inşş herşey..

selam canım kolestrolum çıkmış biraz yağsız diyet uygula dedi dokturm
saçlarım dökülüyodo bir karışım yazdı badem yağıda var içinde
kaç ay kullanıcamdedim ortalama 5 6 dedi memnun musun dedi evet dedim canım böyle işe
fito krem vermişti arada yüzüme de sürüyorum kuruyo dedim sürmesen daha iyi dedi gözeneklerin kapanır dedi

sh1087 yüzünün düzelmesine çok sevindim, ben ilk başladığımda çok kötü diyordun bak zamanla yoluna girmiş her şey. İnş. çok daha güzel olur.Bize de dua et ya.Benimde çok şükür sivilcelerim durdu izlerim var sadece,kırmızı kırmızı

kızlar benimde bir ayım dolmak üzere dudaklarım kuruyor cildim kuruyor ve dökülüyor bu hoşuma gidiyor :) siyah noktalarımda baya bir çıktılar temizledim onlarıda elime geliyordu sıkınca hemen çıkıyordu zaten sizdede oluyormu? erken mi oldu bende birde şimdi farkettim
burnumun bazı yerleri delik gibi siyah noktaların yerleri sanırım bu geçermi ? :44: yada nasıl geçer?

sevindim canım ya hadi hayırlısı... evet bencede fito v.b kremleri sürme yağlı yapıda oldukları için ve yağ bizim baş düşmanımız olduğu için dediği gibi gözeneklerini tıkar o da sivilce yapar.kurtulmaya çalışırken hepten mafolmayalım.demiştim sana yağsız nemlendirici onu kullansana.banada doktorum verdi ben çok memnunum..varlığı yokluğu belli deil tekrar tavsiye ederim..

saol canım benmm yaa bak ne durumdaydım ne duruma geldim.. etmem mii hepinize dua ediorm.. benm yüzüm düzeldiyse sizler var yaa mis olursunuz misss !! o kırmızılıklar birden bire geçio canım şöle diim gece yatıon kıpkırmızı sabah bi kalkıon geçmiş :) benimki öle oldu. ama şöle bişey var bak sennde öle olur mu bimiorm,kırmızılık kalmadı,çukur kaldı izleri onlar da geçti mi tadından yenmez olcak.doktor geççek dedi tedavimi 1 ay daha uzattı.ben size gelişmeleri yazarım gene.ellerimin üstü ve üst kollarım yine kıpkırmızı egzama döktü ama çok dert etmiorm yaa yüzüm geçio yaa onlar da ilaç bitince geççek zaten.. bu arada sizin kas ağrınız başladı mı? benm geçmio boynum sırtım belim düzleşti artık ya.. dönemiorm kıpırdayamıorm.doktor keçi peyniri ve keçi sütü dedi ama kokuo içip yiyemiorm.sizde var mı 3 aydır böleyim ben...

zamanla canım derinin altı iice temizlendikten sonra yani ilacın son demlerinde gözneklerin sıkılaşmaya başlıcak o zman kurtulcaksın..sabret..

serap mrb bende kullanmayı düşünüyorum fakat bişey sormk istiyorm bu ilacı kullanırken kuruyan çatlayan cilde herhangi bi nemlendirici kullandın mı yada kullanılabilirmi yada dısarı cıkarken kapatıcının uygulanması dogru olur mu?

kizlar doktorum simdi yeniden 10 dan 20 ye cikardi.. kan sonuclarim iyi gelince dedim ozaman dozunu tekrardan cikaralim dedim oda 20 yapti yeniden.. ya cok az deilmi keske 30 yazsada daha erken bitse tedavi..

1.ay 20
10 gün 10 mg
yarindan itibaren ikiser tane alicam
doktorada 30 la devam ettirtsem baska ne isterim ki :))

kilom 52 fln kiloma göre nasil hesapliyordum dozunu biliyordum ama unuttum biri bana yardimci olursa sevinirm..

Son düzenleme:
merhaba kızlar benimde tedavim biteli 4 ay oluyor, tedavi boyunca gözeneklerim küçük ve siyah noktlarım geçmişti ama şimdi siyah noktalarım tekrar geldi ben 6 ay 30 mg kullandım doktorum yeterli dedi sizce birkaç ay daha kullanmalımıydım tedaviye tekrar mı başlasam ve benim durumumda olan varmı yardımcı olursanız sevinirim tşk.ederim:44:

kac kilosun peki

kızlar benim de soracaklarım var forum o kadar dolu ki hepsini okuyamadım belkide cevabım vardır. benim sivilcelerim genelde sırtım suratımın da yanak bölgesinde çıkıyo. roaccutane kullanmıştım çok önceden ama tekrar tekrar oluşuyo. acıyo. ben bu ilacı ölene kadar içmek zorundamı kalıcam yaş 22 ye geldi ergenlikten de diyemiyorum artık. yediklerimizle de alakalı değilmiş bu durum araştırdığıma göre. yine başlamayı düşünüyorum bu ilaca ama sonsuza kadar nasıl kurtulurum bunlardan bilemiyorum ki zaten tamamen geçirmemişti kullandığım zamanda

bende 4 ay kullandim 10 mglik sonradan yine normale döndü belki doz az diye yeniden cikti bu son deneyisim belkide tamamen birakirim böyle örnekler duydukca..

acaba tam dozunu alrsan tamamen mi geciyor.. bende artik inanmiyorum tamamen cikmicagina bos yere zarar veriyoruz sanirim vücudumuza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…