Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
saolun arkadaşlar yardımlarınız için en iyisi her gün 1 tane alayım denk geliyo öyle pazartesi de doktoruma giderim

canım, ben günde 40 mg kullanıyorum,daha 3 hafta yeni bitti ama, sanırım 40 mg bana ağır geldi.çünkü bu 3 haftada çok ağır yan etkileri oldu.yani dudaklarım perişan bi hale geldi,affedersin ama burnumun içi kurudu ve yara oldu çok acıyo.1 hafta sonra kontrol ve tahlil için doktora gdicem,belki dozu düşürür.zaten şu an çenemdeki yara haricinde kötü görünen bişi yok,yani sivilce çok çıkmıyo artık.hepimize acil şifalar,geçmiş olsun.a.s.(ayrıca burnunun içi kuruyup yara olan var mı,varsa nasıl bi çözüm önerir.bazen nefes almakta bile zorlanıyorum çünkü):çok üzgünüm:

başta şunu sölim ben bir ayda kestim ciddi yan etkileri var bu ilacın zaten doktor size bı form falan imzalatıyor yan etkilerini bilerek alıyorum bu ilacı gibi düşünün artık en büyük yan etkiside kısırlık yapması ve ciddi sinir problemi oluyor ıllada kulanıcak olanalara tavsiyem ayda bir muhakkak karaciğer tesitini yaptırsın ve bepanten krem kulanabılırısnız kuruluk için i geliyor

Burcumo doktorun baya ilgisiz davranmış,kan tahlili mutlaka alınmalı,ihmal edilmemeli,gidebileceğin başka doktor varsa değiş bence veya bundan sonraki aylarda sen ısrar et ben istiyorum diye.[/COLOR][/B][/QUOTE]

aynen ya simdi hemsire dedigi icin kan alindi ama sonuclari gelmedi daha ancak pazartesiye gelicekmis..hadi kan tahlilinide bosverdim kan tahlili nezaman olsa yaparim ama bu 10 mg olunca beni sinirlendiriyor.. yetrli dozu almadiktan sonra bi sonuca varamicami biliyorum cünkü..

kızlar benım yenı tanışdıgım bı hemşire 7 aydır kullanıyormuş ilacı yuzune hayran kaldım ne bır iz ne bı sivilce ne bı sıyah nokta nede bı gözenek var hayranlık uyandırıyo cildi... doktor banada yazdı ama ben yan etkılerınden dolayı almadım... sizce bu ilaç siyah noktaları ve gözeneklerıde mı kayıp ediyo

başta şunu sölim ben bir ayda kestim ciddi yan etkileri var bu ilacın zaten doktor size bı form falan imzalatıyor yan etkilerini bilerek alıyorum bu ilacı gibi düşünün artık en büyük yan etkiside kısırlık yapması ve ciddi sinir problemi oluyor ıllada kulanıcak olanalara tavsiyem ayda bir muhakkak karaciğer tesitini yaptırsın ve bepanten krem kulanabılırısnız kuruluk için i geliyor

yanlış bilgi vermeyelim;BU İLACIN KISIRLIK GİBİ Bİ YAN ETKİSİ YOK. eğer doktor yapılan analizlerde karaciğerde ve enzimlerde bi anormallik görürse de ilacı kestirio zaten yani bi doktor asla ve asla kimsenin hayatıyla oynamaz.kendi önyargılarımızla kimseyi etkilemeyelim lütfen.

6 ay bitti sonunda. Sivilceden eser yok. İzlerim hafifledi. Herkes yüzüme ne yaptığımı soruyor ışıl ışıl olmuşsun diyorlar. Psikolojikmen çok rahatladım artık aynayı elime almaktan korkmuyorum :KK16:
Herkese geçmiş olsun

form imzalatmasının sebebi,ilaç kullanırken hamile kalmaman için. kısırlık yaptıgını nerden cıkardın cok merak ettim. 740 sayfa yazı yazılmıs burda,cocuk doguranlarda var,bu ilacı kullanıpta dogurmus tanıdığımız insanlarda. nası bu kadar emin konusabiliyosunuz? madem öyle sizde kısır oldunuz,bende oldum heralde. artık naparız bilemiyorum gercekten. :KK52:

kızlar benım yenı tanışdıgım bı hemşire 7 aydır kullanıyormuş ilacı yuzune hayran kaldım ne bır iz ne bı sivilce ne bı sıyah nokta nede bı gözenek var hayranlık uyandırıyo cildi... doktor banada yazdı ama ben yan etkılerınden dolayı almadım... sizce bu ilaç siyah noktaları ve gözeneklerıde mı kayıp ediyo

arkadaşım ben başlayalı 1 ay oldu ve suratımdaki siyah noktaların %90 i gitti belki daha fazlası

6 ay bitti sonunda. Sivilceden eser yok. İzlerim hafifledi. Herkes yüzüme ne yaptığımı soruyor ışıl ışıl olmuşsun diyorlar. Psikolojikmen çok rahatladım artık aynayı elime almaktan korkmuyorum :KK16:
Herkese geçmiş olsun

geçmiş olsun:KK69:
senin adına çok sevindim darısı başımıza inşallah

kısa sürüo ama telaşlanmayın bence.. ama eccemmm in dedii gibi hiç yağlanmıo ve hep hacimli bu herşeye değer bencede :):) arkadaşım geldi geçende uzun zamandır görüşmüoduk,onun saçarı akşam yıkasın sabah yarıya kadar ya oluo.beni dizine yatırdı saatlerce saçlarımı karıştırdı bide benmpırasa gibi dümdüzdür saçlarım ayyy dedi yolcam şimdi çok sinir oldum yaa yağlanmıo bu saç dedi kudurdu valla :):)

sampuan aldim kepeklenmeye karsi.. evet yaglanma azaldi aslinda.. bakalim ne olacak..
kepek de çok kotu duruyo yafuuuu:2:

Herkese geçmiş olsun

ne guzelll masallah..

darisi basimizaaa

Herkese geçmiş olsun

Gözünüz aydııın,çok geçmiş olsun bir daha sivilce neymiş bilmeyin,görmeyin hayırlısıyla :KK34:.Böyle güzel örnekleri görmek mutlu ediyor insanı.Darısı başımıza.:KK64:

Ay ne güzel ya inşallah bizim de öyle olur. Benim yüzümün gözenekleri çok belirgindi,delik delik görünüyordu ve siyah noktalarla doluydu. Şimdi 2. aydayım ve o görünüm büyük ölçüde gitti elhamdulillah. Sivilcem şu an yok ama izlerim duruyor:KK50: İnş. onlar da geçer de hiiiiiçbir şey kalmaz.

inşallah canım en kısa zamanda senınkıde geçer... demekkı bu roaccutane sadece sivilce değil siyah nokta ve gözeneklerıde yok ediyo

sampuan aldim kepeklenmeye karsi.. evet yaglanma azaldi aslinda.. bakalim ne olacak..
kepek de çok kotu duruyo yafuuuu:2:

uzun sürmüo canım ama çok dert ediosan haftada 2 kere yumurta sür 15 dk beklet sonra yıka 2 kere yaptın mı keser kepeği..

bende kullandım.kullananlar varsa bunun yanında güneş korucucu,dudak nemlendiricisi kullanmaları şart birde bol bol su için çünkü ilaç vücudunuzun heryerını kurutuyor.benım dudaklarım yarılıyor kanıyordu,kollarım pul pul dökülüyordü,yüzüm soyuluyordu ( bu ilacı kullanırken koruyucu haricinde birşey kullanmayın,peelıng yapmayın cılt tedavı süresınce hassaslaşıyor,cilt bakımı yaptırmayın,yüzünüzle oynamayın.tedavi sonucu ise bebek gibi bir cilt tabiki :):KK49:

kızlar bilgi açısından ilacı kullanmadan ve kullandıkdan sonrakı yada kullanmaya başlamış 34 ayının içinde olan arkadaşlar fotolarını koysalarda ne gibi değişimler olmuş baksak.......

X