Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bende öyle düşünüyorum..tamamen gitmesi imkansız sanki.artık iç organlarımdan şüphe etmeye başladım. ben tekrar kullanmayı düşünüyorum bu sıra çok fenalaştı çünkü.
doktora sorsan belki o yönlendirir canım gerçi benim doktorum önceden şey demişti hani bu ilaca çok ağır diyolar ya günde eğer 10 kilo falan havuç yiyebilirsen bu ilacı içmene gerek yok demişti

offfff düsünemiyorum bile :)))) yani havuc cok iyi öylemi hergün yersek 10 kiloda olmasa yesek cok iyi ozaman

benim doktorumda ilaca baslamadan önce bana dedi ama tamamen artik hic cikmicak diye birsey yok demisti..

offfff düsünemiyorum bile :)))) yani havuc cok iyi öylemi hergün yersek 10 kiloda olmasa yesek cok iyi ozaman

benim doktorumda ilaca baslamadan önce bana dedi ama tamamen artik hic cikmicak diye birsey yok demisti..

evet havuç takviyesi yapabiliriz ama ilaç kullanırken ağır kaçabilir belki..
bende öyle düşünüyorum artık ya da vücudumu zımparalatıcam o olacak. gerçi yine çıkaar yine çıkar

toplam olarak 5400 doz kullanmissin. bende 52 kiloyum önceden hesaplamistim 6000 mg yi gecmesi gerekiyordu oyüzden tekrarlamis sanirim.demekki gercekten dozunu tam almak gerekiyor.dozunu tam alanlar yorum yapsa iyi olurdu

ben bunu bilmiyodum. acaba benim ne kadarlık bi doz almam gerekir ki ? boya kiloya göremi hesaplanıyo acaba

ben bunu bilmiyodum. acaba benim ne kadarlık bi doz almam gerekir ki ? boya kiloya göremi hesaplanıyo acaba

iste burda bi arkads yardimci olmustu hesaplamistik bende 52 kilo oldugum icin 6000 mg almam gerekiyordu öyle hesaplamistik yani seninkide ayni benim gibi. boy farketmiyor sanirim..

iste burda bi arkads yardimci olmustu hesaplamistik bende 52 kilo oldugum icin 6000 mg almam gerekiyordu öyle hesaplamistik yani seninkide ayni benim gibi. boy farketmiyor sanirim..

anladım. tşk ederim cvbın için.benimde bi kaç kilo fazlalığım var senden bende bu şekilde hesap yapıp bi başlıyım

anladım. tşk ederim cvbın için.benimde bi kaç kilo fazlalığım var senden bende bu şekilde hesap yapıp bi başlıyım

kilo x 100 mg tavan
kilo x 120 mg taban

böyle bi bilgiye ulastim sanrim ben 6240 mg alirim insallah doktorum okadar devam ettirirse :) cünkü kiloyla alakasi yok diyor beyefendi..

Kızlar havuçla ilgili bir muhabbet olmuş,bildiğimi paylaşayım istedim. Doktoruma sormuştum,bu ilacı kullanırken yediklerimize dikkat etmeli miyiz, bazıları havuç filan yemeyin demişti.( havuçta da A vitamini olduğu için ilaçla beraber fazla gelebilir diye) Doktorum da herhalde günde 1 kilo havuç yemezsin demişti. Yani tamamen yasak diye bir şey yok ama ilaç kullanıldığı sürece aşırıya kaçılmamalı.

Merhaba sivilcedaşlarım:)umarım şu illetten hep beraber bu yöntemle ki artık benim son çarem kurtuluruz.ilacı 1.5 haftadır kullanıyorum birden göğüs kafesimde ağrı sıkışma başladı eklem ağrıları bu mu anlamışta değilim...aramızda böyle bişi yaşayan var mı ??????????

evet bendede yeni basladigimda olmustu. suan ikinci ayimdayim ve öyle birsey yok suanda hic olmadi artik..

bende söyle bi sorun var cok uykusuz oldugum halde 12 de yatiyorum ancak 2 de uykuya dalabiliyorum ilacla alakalimi acaba 2 gündür böyle (((

evet canım ya ilaç yapıo uykusuzluğu ben aylardır çekiorm 10 da bile yatsam bazen 3 4 buluo uyuyakalmam oda uyumak için verdiğim çabadan dolayı yorgun düşüodm heralde. doktora sordum ilaç yapıo dedi.unisom verdi uyku ilacı saat 9 da onu içiorm 12 de uyumuş oluorm artık.ama bu ilacı içipte uyumazsan eğer yani direnirsen uykusuzluğuna yarım saat bile,sabaha kadar deliye döndürüo.uyutmuo kesinlikle.başlamış bak sende de 2. ayındaydın dimi..umarım kısa sürer.

kilo x 100 mg tavan
kilo x 120 mg taban

böyle bi bilgiye ulastim sanrim ben 6240 mg alirim insallah doktorum okadar devam ettirirse :) cünkü kiloyla alakasi yok diyor beyefendi..

doktor bana kiloyla orantılı demişti.kilona göre alman gereken dozun altına düşmücekmişsin.benm önümüzdeki aya 300 mg kalıodu almam gereken.doktor 300 eksik olcaına 900 fazla olsun hem izlerin hemde kalan sebumlar geçsin dedi.zararı yokmu dedim eğer 2 veya daha fazla ay kullandırırsam yasak dedi ama 900 mg fazlalık bi sorun teşkil etmez hatta ii bile olur çünkü sende çok geç iileşme gösterdi dedi.yani bu ay sonken 1 ay daha uzadı tedavim..olsunn bu günlere geldim ya :):)

teşekkür ederim tatlım içimi rahatlattın...uyku problemi derken uykusuzluk yapması için erkende kalkman gerekiyor öyleyse dr la görüş istersen...değilsede uzun süre pc vs şeyler uyku da kaçırıyor zaten, onun için de bitki çayları içmeyi dene...

bazı arkadaşlar için sordum doktora geçmediğini veya tekrarladığından şikayetçi olan arkadaşlar;
bu tedavi 2 veya 3 kür şeklinde uygulanıomuş geçmeyenler ve tekrarlayalar yani ağır akne sorunu olanlar için.1.kür bittikten sonra 2 ay ara veriliomuş tekrar başlanıomuş.ama buna doktor karar veriomuş yani sizler geçmediğini veya şikayetinizi doktora da dile getirin gidin gösterin.tamamen kurtulun..ben çok üzüldüm bu kadar sıkıntı çekiorz bide tekrarlıo..bu ayrıntıyı göz önünde bulundurun kızlar..ve kilonuza göre almanız gereken dozun altında aldığınız takdirde tekrarlama olasığı yüzde seksenlerdeymiş.herkeste olmazmıs ama olabiliomuşta..benden sizlere bilginize :):)

canım benm yaa ne demek yardımcı olduysam ne mutlu bana..ama ben sabah 6 da kalkıorm her gün..gece 3-4 yatış 6 kalkış ve buna rağmen onun gecesine yine 3-4.yani 24 saatte uyuduğum uyku aylarca 3 maksimum 4 saatti.bazen uyumuodum bilerek sırf akşamına bayılayım uykusuzluktan da oturduğum yerde uyuyayım die:):) ama olmuodu 50 saat uykusuz gezdiğimi biliorm ya :):) ama şimdi rahatım maksimum 12 yatış sabah 6 kalkış. ne zorun var 7 de kalk diceksin eşime evlenirken söz verdim her sabah kahvaltı hazırlıcam yapcaz öle işe gitcez die.aklıma tüküreyim valla :):)

evet ben 2. ayimdayim daha..20 likle devam edicem ama 10 ayda ancak bitiyor offf icim rahat deil sanki zarar veriyorum kendime gibi geliyor. uyku uyuyamamak falan, zaten erken kalkiyorum birde uykuya düskünüm. eger sonradan tekrar cikacagini kesin bilsem aninda birakirim..

canım benm belki doktor alışman için düşük dozda başlatıodur.10 luk 20 lik 30luk die gitcektir belki.kilonda 50 civarıymış.ben 49 kiloyla ve 30 mg başladım kilo kaybı ve artış olmadı 2. ay 40lık kullanmaya başladım.5. ayımın ortasındayım hala 40lık kullanıorm.ilk ay benm aşırı kusma oldu her tarafım egzama oldu ona rağmen doktor azaltmadı artırdı.dayanırsın sen dedi ona uygun kremler verdi.her doktorun uygulama şekli farklıdır belki zamanla artırcaktır.veya sen desene ben tedavimi çabuk bitirmek istiorm 30luk veya 40 lık istiorm die.bide öle dene bakalım.45 kg olup 50lik kullanan ve turp gibi bebek gibi olan birini de tanıorm ben :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…