Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

ewet canım baya kızartıyor. hatırlıyorumda kullanırken daha bir moral bozuyordu yüzünü kızartır dudakların çatlar. derin hassaslaşır. ben elimi bi yere çarpsam kanıyodu.. ben bu ilacı kullanırken sebamed ürünlerini kullanmıştım. hala da kullanıyorum iyi geliyor. senn cilt tipin nasıl ama buda önemli. çatlamalar için excipial lipo kremi kullanmıştım ama yüzüme sürmedim hiç.

canım ben kullandım ve işe yarıyor kesinlikle. zaten doktorlar bu ilacı wermeye çok hewesli değillerdir ama geneli öneriyorsa kullan derim ben. her ay tahlil yapılarak weriliyor zaten kandaki yağ oranına falan bakılıyor.

merak etme canım o kırmızılıklar gerçekten geçiyor..ben ilacı bitirdiğimde bile yüzümde bir tane sivilce yokken full kırmızı kırmızı izleri vardı ve ben çok bunalıma girmiştim gitmediğim doktor kalmadı hepside 6 ay en geç 1 sene içinde geçer dedi ve şuan ilacı bırakalı tam 6ay geçti ve yüzümdeki izlerin yüzde 90nı geçti bana göre çok hafif var daha ama diğer herkes yüzümün pürüssüz olduğunu söylüyor hatta imreniyorlar cildime:) biliyorumki çok az bi süre sonra hafif olanlarda tamamen geçecek..inan bana garanti veriyorum sana çünkü geçmeseydi benimkiler geçmezdi çok uzun sürdü ama geçti sadece sabır gerek..

öncelikle cvp için tşkler :) dr excipial hydro yazmıştı ama dudaklarım dışında kuruma olmadığı için pek fazla ihtiyaç duymadım. aslında bnm tam olarak sorunum burnumun üstündeki gözeneklerin düzensiz duruo olması ilk ay tertemiz ve pürüzsüz olmuşken şimdi dahada açık görünüyorlar ve yine siyah noktalar oluştu veee daha kötüsü giden sivilcelerin ardında bıraktığı kırmızılıklar... effaclar k ve h yi çok fazla öneren olmuş acaba kendim alıp kullansam mı cildimin yenilenmesini hızlandırır mı bunu merak ediyorum...şimdiden tşklera.s.

çok tşk ederimmmm gerçekten bana büyük bi moral oldu o zaman en güzeli başka ürünler kullanmadan sabredip beklemek sanırım bende şimdi imrendim yüzüne umarım bende çabucak sağlıklı bi cilde kavuşurumopuyorumnanaktan

lucifern senin cildin ne durumda canım ? bitti dimi tedavin?

2 gün önce bitti tedavim canım.

bir arkadas kızarıklıkları sormus suratımda suan hiç kızarıklık yok yani kızrıklıgı dert etmeyin kalmıyor fakat bazen yuzum tamamen kızarıyor geciyor genellikle gunese cıkınca oluyordu koruyucu surmeme ragmen. Şimdi yüzüm bebek gibi kesinlikle tavsiye ederim önemli olan dozunu tam almak ve yüzünüzün bakımı. süt yan etkilerini alıyor diye süt içiyordum her gün. her ay muntazam tahlil yaptırıyordum öyle yani. şimdi 3. ay resimlerimi görunce ıyy diyorum boyle nasıl sokaga cıkmısım ama suan her goren ne guzel cildin var diyor. yeni baslayan arkadaslar sorularınızı bilgim dahilimde burda oldugum surece cvplarım ama aklınızda bişi kalmasın öyle yan etkileri cok fln korkutmasın düznli tahlilden sonra sabırlı olduktan snr bi sorun yok.

Teşekkür ederim cevabın için,ben de kontrollere güveniyorum,inş. kullanırsam da sıkıntısız bir süreç geçiririm,sen kaç doz ve kaç ay kullandın. Bi de bazılarında tekrarlıyormuş ya
ondan da çekiniyorum.

önemli değil canım:) canım dozunu pek hatırlayamıyorum ama sabah akşam içiyodum 4ay kullandım. ben o sırada yatılı okuyodum we iki ayrı doktor yazdı bu ilacı ilk yazan doktorum 4aydan sonra kesti ilacı kanımdaki yağ oranım fazla çıktığı için ama diğeri 5buçuk ay kullanacaksın demişti 4 ay kullandım ama geçti. ilk bıraktığımda tamamen geçmemişti ama zamanla kayboldu izlerde.. yazın önermiyolar bu ilacı benimki yaza gelmişti son ayları. şanslısın şimdi başlarsan kışın dewam edersin çok etkilemez.. bende bi tekrarlama olmadı canım sınaw zamanları adet zamanı çıkıyo tabi bi kaç tane ama geçiyo sonra..

rica ederim canım:).. roaccutanne siwilceler için etkili siyah noktalar için aynı derecede etkili olup olmadığını bilmiyorum. effaclar k ve h yi duymadım canım kullanmadımda. ama ilaç kullanırken doktor jel yazmıştı bide. sabah akşam yüzümü yıkıyodum sabunla arkasına jeli sürüyodum yine.. doktora bi danış istersen bişey yazabilir. çünkü bu ilaç zaten yan etkileri olan bi ilaç ve bilmeden bişe kullanırsın ikisi zararlı olur falan doktora danışmadan kullanma canım bişe bence:).. kırmızılıklarda sonra geçer canım dert etme:)

cinkek bu aydan sonra ister istemez kullanıcaksın nemlendirici pul pul olucak cildin birde kuru olucak tavsiyem sürekli nemlendirmen kuru cilt cabuk kırısık unutma :)

ben de öyle düşünüyorum zaten ilk ayım diye başlamadım sürmeye,bir de önceki sayfalarda okumuştum fazla nemlendirmeyin kurusun daha çabuk geçsin falan diye onun da etkisi olabilir tabi

ben de öyle düşünüyorum zaten ilk ayım diye başlamadım sürmeye,bir de önceki sayfalarda okumuştum fazla nemlendirmeyin kurusun daha çabuk geçsin falan diye onun da etkisi olabilir tabi

bilmem ki ben pul pul olmaya basladıgımdan beri sürüyorum zaten öyle nasıl cıkılcak sokaga doktorum taaaa en basından bepathen vermişti canım doktoruma güveniyorum ilk aylar yatarken sürdüm bepanthen sonra işte la roche e geçtim iyiki geçmişim.

fstklkurabye canım tekrarlama oluyomuş demişsin ya. ben 4buçuk 5 yıl önce kullandım we bu ara biraz siwilcelerimde arttı yanaklarımda ama daha çok alerji gibi. acaba roaccutanne ın etkisi geçtimi diye düşünmedim değil bende. ama ben bişeyler yemiştim başka bi rahatsızlığım için, ondan sonra arttı, yemeyi bıraktım sönmeye başladı. alerjik olduğunu düşünüyorum burda yazan bi kaç bişe okudum onları deniyorum. geçerse ki geçer inşallah:). şuanki siwilcelerimin roaccutanne ın etkisinin geçip geçmemesiyle bi alakası warmı bilmiyorum 4 5 güne belli olur. yazarım canım yine:)

kızlar ben de ilk ayımdayım daha siwilce sayım arttı cilt altında sert sivilceler oluşmaya başladı.Onları dert etmiyorum ama cildimin kuruluğuna ve esas problem olan izlere ve küçük çukurlara bi ürün önerebilir misiniz bana??
burda effeclar k h gibi ürünler söylenmiş bu ilacı içerken bu ürünleri kullanabilir miyim ne gibi bi düzelme yapıyo? doktorum izler için daha sonra peeling yapabiliriz demişti ama masraflı olur diye düşünüyorum.bu ilacı kullanırken izler için önerebileceğiniz bi ürün var mı??
gerçi aktif olarak siwilce çıkıoken iz tedavisi ne kadar mantıklı onu da bilemedim pekbilmiyorumkismile

canım ilk başlarda arttırıyor siwilceyi. ben kullanırken sebamedin sabununu kullanıyodum ama kurutabilir doktoruna danış bence.. bu ilacı kullanırken sabretmek gerek canım zamanla düzelecektir. daha kötüye gittiğini düşünme we kendine sıkıntı yapma:)

fazla bir kuruma olmadı şimdilik ben de bakalım ileride neler oldu,ben de kullanmaya başlayabilirim

izler için k yı öneren arkadasımız vardı. tedavin bitsin daha sonra izler için soyucu krem fln kullanırsın önce sivilcelerden kurtulda

ben 10 mglik kullandim 4 ay ve sadece beni zorlayan dudaklarimi cok kurutmasi olmustu ... onun disinda bi problem yasamadim.. ama duydugum kadariyle saclari kurutuyormus bu dogrumu? cünkü saclarimin uzamasini istiyorum ben, zaten kuru saclarim var ilaci kullanmaya baslayinca dahada cok kurursa sac uzamaz diye düsünyorum..cokmu kuruyor gercekten ?

evet cnaım cok kurutuyor

Canım geçmiş olsun,inşallah dediğin gibi geçiçci bir şeydir. Bunca şeyden sonra tekrar çıkması üzer insanı. Ama eskisi gibi kötü çıkmıyordur herhalde.İnşallah geçer.Haberini bekliyorum. Benim kuzenim kullanmıştı,tekrarlamamış hiç. Belki arada ufak tefek çıkması normaldir bilmiyorum ki. Başlarsam doktora gittiğim de sorarım, etkisi geçiyor mu diye inş.

Bu arada kışın kullanıcam ya,ve akşamları okula gidicem,güneş kremi kullanmalı mıyım yine de.fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…