Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar bence ısırgandan hiç zarar gelmez... çok faydalı bir bitki... ıspanak gibi yemeği bile yapılıyo... yaparsanız tuz koymayın, ısırgan kendinden tuzlu zaten...çoğu sivilce ilacında salisilik asit var sivilceyi kuruturken cildi de yıpratıyo... bildiğim kadarıyla hiçbir zararı, yan etkisi yok ısırganın... inşallah faydasını görürüz... kar çok teşekkür ederim paylaştığın için... a.s. dediğin gibi çeken bilir...

sanırımı stdasın
kız heryer dolu ısırgan tam mevsımıyaw pazarlardada var canımcım marketlerde bıle var...

ist.dayım da taaa öbür ucunda... öğretmenim... doğu hizmeti yerine buraya gönderdiler karcım... pazarda domatesi zor buluyoruz ama çözüm buldum... bir öğrencim bahçelerinden getircek... sağol emek çekip teker teker cevap verdiğin için...

hemen denemeliyim cok merak ettim hem sivilce hem kırısık gideriyor kıslar bebek gibi yapıomus daha ne bekleyelimki
dene canım sımdıkı aklım osa dunya para vermezdım o guzellık kremlerıne ah kafam ahhh

marek ettım ozel degılse nerde ogr.yapdgnı solermısın ay canım ben sana yollım kargoyla ısırgan bundan kolayı ne var kı canımcım..

evet canım yah yemegını bede cok sevıyom cokda faydalı oluyomus ...yıyınde kızlar ..ah salak kafam ah nerden bılım kı derdıme derman ısırgan ımış..

anammmmmmmm benı senı cok sevdım dedenıde benım ıcın op:dance::dance:yarın aktardan alıp hayırlısıyla baslıcam:teytey::teytey:

anammmmmmmm benı senı cok sevdım dedenıde benım ıcın op:dance::dance:yarın aktardan alıp hayırlısıyla baslıcam:teytey::teytey:
bende senı bıtenem :)))))) dedem mı? ay canım feda ona ugurlu melegım o benım ..hayat hocam..

ben şimdi yaptım canım 1 su bardagı sü ile kaynattım kavonaza koydum yzümü sildim az önce=))
ama annem dolaba koyalaım dışarda bozulur dedi..acaba bişey olurmu dolapta nerde saklayalım canım..????

dede derken kimden öğrendin anlamadım güvenilir bu işlerden anlayan birisimi:uhm:

marek ettım ozel degılse nerde ogr.yapdgnı solermısın ay canım ben sana yollım kargoyla ısırgan bundan kolayı ne var kı canımcım..

gaziosmanpaşanın arnavutköy beldesinin imrahor köyü suatlar mevkii denilen acayip bir yerinde... :çok üzgünüm: köy gibi ama etrafta akan pis su çok, ben de onların dibinde yetişen ısırgan otları iyi olmaz diye nasıl bulcam diye düşünüyodum... neyse bi öğrencim getirdi yarın hazırlıycam inşallah...

kar canım ya kullandığın belirli bi yüz temizleme jeli, nemlendirici krem falan var mı? ayrıca bi fikir olsun istedim de...

yani şimdi kar dışında kullanıp faydasını gören olmadı mı?
arkadşlar denediyseniz sonuçlarını iyi veya kötü yazarmısnz??

kar ya ben ısırgan otu nasıl bişey bilmiyorum bilsem gidip bahçeye bakıp toplayacam ama.... aktarlarda varmıdır tazesi ordan mı alsamm

kızlar kullananlar varsa yazabilirlermi.. acaba sadece kar mı bundan fayda gördü hani ciltten cilde değişiyormu tüylenme yapıyormu vs...
benim sivilcelerim tuliş sağolsun onun karışımı ile çok azaldılar da bu çok fantastik bişey gibi yani siyah nokta felan da gidiyosa ısırganla yatar ısırganla kalkarım :teytey:

faydasını görenler yazsın lutfen kacıncı gundesiniz gelisme oldu mu vs..
bir de kar.cım sana bir soru sorucam butun sayfaları okudum ama bir su bardağı suya kaç ısırgan yaprağı koyup kaynatıyorum
o kaynamış suyun ıcındekı yaprakları bir de blenderdan gecircem dime
bu konularda mıktar fılan onemlıdır ya o yuzden s.lak gibi 287921873 kere sordum özür

bugun annem pazardan alcak ısırganı bakalım nasıl olcak sonucları yazcam bende sıvılcede vare lekede var sıyah noktada gercı sıvılcelerım kırmızı degıl hemde kucuk ıns işde yarar

kızlar ben "kar" arkadaşımıza inanıyorum. çünkü annemin bacagında egzama türü bir hastalık vardı.birçok ilaç denedi. fayda vermedi. ısırgan otu yarayı geçirdi.

kızlar ben "kar" arkadaşımıza inanıyorum. çünkü annemin bacagında egzama türü bir hastalık vardı.birçok ilaç denedi. fayda vermedi. ısırgan otu yarayı geçirdi.

canım ya annenin sorunu benim de ayaklarımda var... 3 yıldır gitmediğim doktor sürmediğim içmediğim ilaç kalmadı... annen nasıl kullanmıştı? suyunu mu sürdü? ne kadar süre kullanmak lazım? çok soru sordum ama benim için büyük bi ümit...cevap verirsen çoooook sevinirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…