Sivilce tedavisinde vücuda lazer yapmak

womenrutins

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2022
17
13
25
Zerotanin tedavisi görüyorum lazerin yapılmaması gerektiği yazılıyor bir çok yerde ama bu yüzüm için mi yoksa vücudum içinde geçerli mi bilmiyorum.Genita bölge vb.yerler için sivilce tedavisi görürken lazere gitmek hakkında bilgisi olanlar bilgi verebilir mi

Yüzle alakalı değil, tüm vücut hassaslaşıyor. İlaç sadece yüze etki etmiyor neticede o kadar akıllı bir ilaç üretilmedi dermatolojik olarak :)) Lazere ilaç kullanırken, hatta ilacın bitiminden sonraki 6 ay içinde gidilmez.

Benimde butun vucudumda sivilce cikiyor kabarcik olarak ama hap vermiyor doktorlar krem losyon veriyorlar tekrar cikiyor leke kaliyor size hangi sebepten verdiler peki

Benimde butun vucudumda sivilce cikiyor kabarcik olarak ama hap vermiyor doktorlar krem losyon veriyorlar tekrar cikiyor leke kaliyor size hangi sebepten verdiler peki
Üye bir süredir girmemiş ben cevap vereyim, bende sadece yanaklarda inatçı sivilceler vardı farklı bir yerde yoktu öyle verdi doktor. Biraz doktora göre değişiyor sanırım ama öncelik farklı krem ve ilaçlarda oluyor son çare bunu veriyorlar.

Kusura bakmayın yeni gördüm yorumu bana kapalı komedonlarım olduğu için vermişti la rochenin jelini ve nemlendiricisini verdi onları kullanıyorum bu sivilceler içinde yüzünüz yaglı yada karmaysa kesinlikle la rochenin yüz yıkama Jelini öneriyorum komedonlar ilaç sayesinde sivilce olarak çıktı şimdi de onlar geçsin diye hala ilaç kullanıyorum yarın üçüncü aya giriş

Hangi ilac bana ilac vermiolar allerset verdiler alerji diemi bilemiyorum bu gittigimde solucem ama kac yildir gecmiyor kremlerle

Bana zerotanin verdi size vermemesinin sebebi kan değerleriniz falan olabilir mi ki acaba yada başka bir doktora gidin isterseniz ama la rochenin jelini sivilceler ve akneler için kesinlikle öneriyorum tabi yüzünüz karmaysa

Lütfen kusura bakmayın bahadır görmüyordum benim kapalı komedonlarım vardı birde deri altı sivilceler onları kusması gerekiyormus bu yüzden verdi

İşte buna sevindim ama şimdiden uyarayım tabiki maddiyatınızı baz alarak alın ama dudak nemlendiricisi ve yüz nemlendiricisi çok çok önemli bunu hemen alın ve şimdiden kullanmaya başlayın dudaklarım üçüncü ayda bile berbat halde ben gülerken bile ağrıyor hep çatlamış durumda umarum bebek gibi yüzünüz olur şifa olsun

Kac gunde kustu benim 4 gunde sivilce cikmaya basladi
2. Ayda kusmaya başlayacak belki birinci ayın sonunda benim yüzüm küçük yanaklarim ful sivilce oldu ama sonra azalıyor hiç merak etmeyin ikinci ayın sonuna doğru etkisini görüyorsunuz sakın moralinizi bozmayın

Tesekkur ederim benjm ust kollarimda sirtimda daha cok cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…