Sivilceli Ciltler sivilce geçiren mucize krem tarifi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya kızlar benim de sivilce ve siyah nokta problemim var.. doktora gittim antibiyotik ve krem verdi. Acaba geçer mi? Moralim çok bozuk. Yüzümde soyuluyor.. Krem kullanıp da hiç siyah noktaları ve sivilceleri geçen var mı? Makyaj da yapamaz oldum.

bende şu siyah noktalarımdan yana dertliyim çok belli olmasada yakından bakınca ben görüyorum ya sinirlerim bozuluyor..birde çenemde tek tük sivilceler çıkıyor sinir oluyorum ya..ellemiyorum onları iz kalmasın diye patlatmıyorum yine de iz kalıyor ya..kızlar sizce cilt bakımı yaptırsam işe yaramı?aranızda yaptıran varmı ?bu cilt bakımı sivilcelerede iyi gelirmi kızlar ya çok yok sivilcem bi çenemde çıkıyor arada ama çıkanlar da iz bırakıyor ya..bıktım ya

ooof of eskiden bebek gibiydi cildim herkes sorardı ne kullanıyorsun diye ama artık soran yok ama suç bende..üniversitedeyken bebek gibi cildim vardı ama sırf özentiden fontoten ve pat kremler kullandım hatta bu ürünlerden bilgim olmadığı için 3.5 ytl ye aldığım bi pat krem vardı ozamanlar onu kullanıyordum ya hiç akıl yokmuş bende ya..inanın hiç ihtiyacım da yopktu kızlar vallahi abartmıyorum sırf özentiden..ve bazı akşamlarda sabaha kadar oturduğumuzdan yıkamadan yüzümde kalıyorlardı..sonuç siyah noktalar ve yıpranan cilt..yazık ettim cildime ya..çok vahim durumum yok ama yine de o cildimi çok arıyorum ama artık asla o haline gelmez bunu biliyorum..ay bi içimi dökesim geldi kusura bakmayın ..oh be rahatladım :))

ben cilt bakım salonlarına çok gittim ama hiçbir faydası yok kısa süreli çözümler bunlar, iyi bir dermatoloji uzmanına görünmelisin kesinlikle..önemsememezlik yapma..ben şu anda bazı kremlari kulanıyorum eğer işe yararsa sana tavsiye edebilirim KIVILCIM..:)

sivilceler için ayva çekirdeklerini 10gün suda durdur duktan sonra cilde uygulanırsa iyi gelir diye oumuştum siyah noktalar içinde bir çay tabağı yoğurda biraz peynir mayası koyup cilde sürülüp 15 20 dakika bekletilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…