Sitedeki Ilk Anilariniz Neler?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kizlar bu siteye ilk uye oldugunuzda yada aktif olmaya basladiginizda dikkatinizi ilk ceken yazilari olsun kisiligiyle olsun sizi etkileyen ve hemen tum mesajlarini okuyup profilini gezdiginiz insan kim ? ( Tabi hatirliyorsaniz :roflol:)

Ilki hatirlamadiginiz diyelim olsun sizin dikkatinizi ceken ilginc kisilik dediginiz yada yazilarini begendiginiz kimler var ?

Size ilk rep veren kisiyi yada ilk tesekkur eden kisiyi hatirliyormusunuz?

Kazen abinin bu sitenin sahibi oldugunu ne zaman farkettiniz?

Kisacasi bu sitede yasadiginiz ilkleri hatirliyorsaniz yazin paylasin...

Ilk cevaplari ben veriyim.Ilk dikkatimi ceken 3 bayan vardi o zaman hamislerdi bende yeni hami oldugumdan onlarin yazilarini okurdum.

ZEHRASAKAR abla

EGEMEN

HEB3579 abla

Yazilarini merakla okudugum ve profilini devamli gezdigim kisilerde

OZGURCE abla

LAALE bacim

SARUBOCUG bacim

bana ilk rep veren sanirim HEB3579 ablacimdi sagolsun...

Kazen abininde birgun genel sohbette konusurken anladim bu sitenin sahibi oldugunu ve dumura ugramistim sahibinin erkek oldugunu duyunca.Evli oldugunu duymustum ve affiniza siginarak modlardan birinin Kazen abinin esi oldugunu dusunmustum.Kendisi sahibiyse hanimida moddur dedim ne salakca bir dusunce ama iste neyse gecelim derine girmeden :)) :asigim::asigim:

Evet benim cevaplarim bunlar hadi sizlerin cevaplarini alalim kizlar...

Unuttum yazmayi arkadas listenize ilk kimi yada sizi ilk kim ekledi?

Benim yazisini cok begendigim ve saygi duydugum nrsnkma39 ablam beni eklemisti ne nedir nasil kabul edilir diye bayagi ugrasmitim.

Birde siteyi cozerken zorlandinizmi?

Ben repleri hic bilmezdim verilir verilir anlamazdim sonra birde arkadaslik nasil kayit edilir nail kabul edilir mail gelirdi cozmeye calisirdim yani tam bir acemiydim ya rezillik :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
İlk üye olduğumda habire konulara bakıp çıkıyordum.:roflol:

Sonra arkadaşlarımla tanıştım:asigim:

Sanaldan gerçeğe dönüştü arkadaşlıklar burayı o yüzden seviyorum:asigim:

İlk rep vereni hatırlayamayacağım şimdi:)

Sevdiğim bitanem olan okadar çok kişi var ki şimdi saymayayım burda:asigim:

• Konu Sahibi EU1
Kelebeğim...:asigim:
Hayatımın en büyük anlamlarından biri..:1hug:
Geçen gün yazmış benim profilime yazmış ya; bize nazar değer diye korkuyorum diye..
O yüzden susuyorum. O ve onunla paylaştıklarımız,anılarımız,gözyaşlarımız,kahkahalarımız hakkında hiç bir yorum yapmayacağım..:1closedeyes:
Birtek şey söyleyip susacağım..
Kelebeğim; o benim gözbebeğim..senağlama

• Konu Sahibi EU1
Anam biz gece gece coşmuşuz haaa ne konular bulmuşuz laatatlicadiarzu

Hemen anlatayım;
Ben ilk genephoneu araştırırken buldum bu siteyi.Ne ilacı diye bakarken.Zamanla da gebelik ilk uğrak yerim oldu..Orda aytii,saranur u anne olmaya çalıştıklarından hatırlıyorum..
Diğer forumlara geçtikçe;Laale,Gurbaa,Eyylül,Larisa,Adıvar,Özümbüş,Özoyu keşfettim...Onların profilini gezdiğimi hatırlıyorum..
Gebelik chatte yine önemli paylaşımlarda bulunduğum bir yerdi..
İlk rep vereni görmemeişimdir çünkü nerden bakıldığını bilmiyordum,oraya yorum yazıldığını düşünüyordum.Bende mail atıyordum çünkü rep vermeyi bilmiyordum
ayy ne karışık oldu
Kazeni de gene bir forumda ilk okuyup anam ne aksi,ne biçim site sahibi diye düşünmüştüm.:sm_confused:
Hatırlamıyorum güzel bacım beni kimin eklediğiniyerimseniben

O kadar çok sevdiğim insan varki burada,gerçekten çok güzel paylaşımlarda bulunduğum.Fikirlerine güvendiğim..Bende isimle ayıramıyorum şu an:sm_confused:

• Konu Sahibi EU1
yaşadığımız hayatın ,çalıştığımız işyerinin karmaşasından sıyrılıp kendimi..; kendim gibi gördüğüm arkadaşlarımla rahatladığım,mutlu olduğum,içimi döktüğüm belki tek yer kk...yalnız ilk zamanlar çözene kadar çatladım halada bazı şeyleri çözmeye çalışıyorum..şuan isimlerini hatırlayamadığım bir sürü arkadaşım bana destek verdi..hatta ilk gündü herhalde sanki benim yazdıklarımı kimse görmeüyormuş gibi "benide duyun artııkkkkk.."diye haykırdığımı hatırlıyorum...kazen bence tam site sahibi...kısaca eve gidince benim küçük cadı yüzünden açamadığım kk yı sabah daireye gelir gelmez açıyorum ve akşam dinlenmiş bir şekilde eve dönüyorum..iyiki varsın kk....

• Konu Sahibi EU1
Ben aranızda daha yeni bir üye sayılırım, yine de anlatayım.

Siteyi karınca yumurtası yağı gibi bişeyler ararken bulmuştum. Bikaç hafta boyunca misafir sanatçı olarak konuları okudum. Sonra üye oldum.
Nerden bakıldığını bilemediğim için ilk rep verenin kim olduğunu tam olarak bilmiyorum ama sanırım Laalişim. :1rolleyes:
Yine Laalişimin eskiden açmış olduğu bir konu, ben üye olduğum zamanlar halen güncelliğini koruyordu. Yorumumu yazdım, bu yorum üzerine Saruboceq'imle ufak bir tartışmamız oldu. Ama şimdi dönüp baktığımda iyi ki de olmuş diyorum, en büyük aşklar kavgayla başlar hesabı. tatlicadiarzu
İlk olarak profillerini gezdiklerim de Saruboceg, Laale, Özgürce, Gurbaa Prenses oldu.
Kazenin site sahibi olduğunu üye olmadan önce fark etmiştim.
Gurbaa Prenses, Saruboceq, Laale'nin yazılarını beğenerek takip ediyorum. Tabi şu an bütün beğendiğim isimleri sayamıyorum, liste uzun.
Lakin Saruboceq'imin, Lalişimin ve Songülcüümün yeri bende ayrı..

• Konu Sahibi EU1
Görünüşte 07/2006 da üye olmuş gözüksemde kk kaynaşmam 2007 de oldu.
Kim rep verdi hatırlamıyorum.
İlk başlarda birşey yazmaya bile çekiniyordum.
Ama baktımki insanın yazdıkça yazası geliyor devam ettim.
Buradan kimseyle tanışma fırsatım olmadı ama inanın burda belki bana bilmeden yardım eden çok kişi oldu.
Öncelikle Laale. Nedense onun yazdıklarını okumak bana huzur veriyordu halada öyle.
Gurba ise bambaşka. O kadar akıllı o kadar mantıklı şeyler yazıyorki okumadan asla geçmiyorum. Ve şunu da söyleyeyim çok da güldürüyor.
Ve Eyylül başta onun çok ukala olduğunu düşünmüştün. Belki doğruları söylüyordu ama verdiği cevaplar hep daha sertti. Yazdıklarını okudukça yaptığının ukalalık değilde doğruculuk olduğunu anladım.
Farkında değilsiniz belki ama sizi gerçekten dinliyor ve yazdıklarınızdan kendime ders çıkarıyorum. Hepiniz çok tatlısınız.

Songülll Saruboceg forever ve hemşehrim avikap sizide devamlı takip pediyorum.

• Konu Sahibi EU1
ben bu siteyi hastaligimla ilgili arama yaparken buldum once uye olmakta cekindim sonra dayanamadim kasim 2007 uye oldum hasimato topicinde ilk foreverla yazistik
gercekten yorumunu merakla bekledigim kisiler:gurbaa,ozgurce,talin, ozo,laale,saruboceq,forever,darkinlife,songul,avikap adini unuttuklarim icin sorry
arkadas listemde sadece forever var
kazen site sahibi ve erkek oldugunu anasayfadaki sohbet odasinda yazisirken ogrenmistim
isteki siki yonetim dolayisiyla siteye fazla vakit ayiramiyorum
evde pc yok olsa daha cok insan taniyabilirim ama simdilik bu kadar

• Konu Sahibi EU1
Evet kizlar kocaman sitede bu kadar kisimi var ?????????

canım lalem seni çok seviyorum :asigim:
bencede ayrıntılara girme.:1ninca:çünkü benim için o kadar değerlisin ki bir şey olucak diye korkuyorum.:çok üzgünüm:bu aralar hayatımda iyi olan herşeye nazar değiyor inan ki
sitedeki ilk anıma gelince kızımın sütüyle ilgiliydi kuzum çok güzel bir yanıt vermişti o günden beri kuzumun fikirleri benim için önemlidir.mesajlarını takip etmeye çalışırımjeyyar

ben arkadaş kurbanıyım (igves)
hatta üyeliğimi kendi elleriyle yapmıştır
bana sadece nıckin ne olsun diye sordu o kadar...
bi süre direnip girmedim,sonra ana sayfayı açıp 10-15 dk öyle boş boş bakmışlığım oldu
ardından çılgınca bi giriş yaptım ve saatler geçirdim kk da
iş yerimde çalışamaz oldum.bulduğum her fırsatta hatta fırsatlar yaratıp soluğu kk da aldım
şimdi sevindirikliğim geçti daha makul zamanlar geçiriyorum
en azından işlerimi aksatmıyorum
bana ilk rep veren ezgip di.hiç unutmam
çünkü durduk yere bi kelebeğim olmuştu
hemen igvese aaaa bi kelebek geldi dedim :1shok:
nasıl geldi niye geldi ne demektir igves ten öğrendim
site içi keşfi kendi başıma deneme yanılmayla öğrenmedim
canım igvesim kılavuzum oldu.daha olmadı msn den link gönderdi
kimseyle fazla bi samimiyetim olmadığı gibi ciddi anlamda sorunum da olmadı
soğuk insanım napıyım
kazen bana nedense erkekmiş gibi gelmedi gelmiyor yerimseniben
içimden bi his kazen kadın diyor
gerçi ne farkeder.
burda olmayı ve sizleri seviyorum :enbuyukkk:

canımmm bacıcım, aramıza bu yıl belkı kmler gırdı ama hala eskısı gıbı yanımdasın sanıyorum.. artık netı çok acamasamda actıgım her fırsatta senı takıp edıyorm... ... ama cinsi arkadasımla ben burada cok mutluyum....

Son düzenleme:
bende bi konu açmıştım ilk üye olduğum zaman birden bire ortalık karıştı daha ben ne olduğunu bile anlayamamıştım sonrada kilitlendi konum:roflol:

bende senin gibi bir yazı gönderdiydim hiç kimse yorum yazmamıştı((dahada göndermedim....(((yazısını kesinlikle takip ettiğim kişi REALİST ti:) sonra bana ilk mesajı gönderen ve beni arkadas listesine ilk ekleyen HÜRREM 2000:))KAZEN ide bir yıl oldu nerdeyse üye olalı daha 1 hafta falan öğrendim abimiz olduğunu ve şok oldum:))ama süper bir site tekrar tesekkürler...........

bende uzun zaman oluyor buraya üye olali cogu seyi artik hatirlamiyorum ama bana en cok yardim eden lusya diye bir ablam vardi,sitede cok degisiklik oldu kuzum,bersule,kronick ,gurbaa prenses bu arkadaslarin yorumlari cok hosuma gider gizli takipcileriyim sengözlerimebaksanab aslinda cok var ama benim gibi unutkan biri ancak bu kadar hatirlar simdi ressamim,süpürgem,gülsüm sultan,serserim,hüzün gözlüm var hepsini cok seviyorum

haa unutmusum aklima geldi kazeni hep bir bayan olarak bildigim icin erkek oldugunu duydugumda sok olmustum :1shok:

7 saat gibi kısa bir surede 4444 tefrıcıye okumustuk :roflol:

jet tefrıcıye olmustu ama olsun :1rolleyes:

ben sıteyle eşimin (o zamanlar nısanlımın ) uye oldugunu ve bana tavsıyesı uzerıne uye olmustum ve eşimi şikayet ederek baslamıstım)))

Bende Tesadüf Google De Konu Ararken Buldum
üye Oldum Ve şimdi Onsuz Yapamiyorum Bi Ara Açamadiğimda Deli Oluyorum
Ayrica Yazdiğim şeylere Cvp Gelmemesi Beni çok üzüyo Hiç Kimse Beni Istemiyo Burda Herkes Arkadaş Bulmuş Derken Belenay Arkadaş Listesine Eklemiş Beni çok Sevindim
Ama Yinede Yeniyim Daha Ve çook Arkadaşliklar Ve Paylaşimlar Kurmak Istiyorum Allah Izin Verirse
Herkese Sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…