Sitedeki Ilk Anilariniz Neler?

vallaha su an ilk kim rep verdi kimi ekledim kim beni ekledi arkadas listeme bilemicem ama
burda o kadar cok sevdigim kisi var ki hangi birini sayam
sayarsam simdi belki birini unuturum en iyisi saymadan gecem kimsenin kalbini kirmak istemem hic bi zaman
ama oyle insanlar cikiyor ki bazen ortaya her neyse ....

bu sitede cok arkadasim oldu daha kimseyi real olarak gormedim ama olsun icden iyi olanlar hemen anlasiliyor zaten !!!
insallah bir gun real de gormek de nasip olur insallah

bende once anlamazdim siteyi rep ne demek dir
sonracima *****
konulari okur bazilarina sasar kalirdim bazilarina bakar kacardim simdi ise herseyi ogrendik ve iyiki bulmusum burayi ya sizleri seviyorum arkadaslar ablalar bacilar !!!!!!!!!!!!

Hatırlamıyorum, inanın hatırlamıyorum. Hiçbirşey hatırlamıyorum.

Nasıl üye oldum, ne arıyordumda buraya düştüm, niye bir türlü çıkamıyorum, ilk rep veren kim, ilk açtığım konu ne bilmiyorumfisfisfis

O kadar uzun zaman olduki, ilk üye olduğumda sadece Spider, Ayn, Elif daha sonralarıda Cadu manyağını tanıdım.2005 di sanırım Mahbile geldi. Kro dersen yine aynı zamanlarda.Krdi de öyle.Manyak bir 00001978 yani şimdi adıyla Canavar vardı, başımıza dert olan.(ne salak bir nick seçmiş bu kız da:smiley-cool:) Krocan o zamanlar hamileydi, doğumla ilgili sorular sorardı.Kakule ve
Eny vardı manyak matrak hatunlar. Şimdi yok gerçi Eny.:çok üzgünüm:
Birsen, yoğun bakımdaymış şimdi, bebesiyle birlikte, rabbim onları bize bağışlasın inşallah, onun yeride ayrıdır bende.
İlk gözağrılarım onlar, ne olursa olsun onlardan vazgeçemem. :asigim:

Daha sonraları Lale, kelebek, heleki Tuliş, bunlarda ayrıdır bende. Gerçi Lale hükelanın tekidir ama olsun, seviyoz işte.

Ceyar'ın eşi hamileydi o zamanlar. Emir beyimizin doğumuna şahit olduk.Ceyar 40 gün 40 gece inmedi yeryüzüne, uçuyordu adam:smiley-cool:, kaynanasını ne çok severdi Ceyar , anlatırdı ara sıra.:roflol:

kakulemizin minik böceğinin doğumuna da şahit olduk.(sene m.ö 1590)

Neler neler gördük biz. Anlatsam roman olur.:içelim:

KK yı kayısı çekirdeği yağı ile ilgili arama yaparken buldum. Çok uzun bir süre sadece izleyiciydim.
Sorunlara, cevaplara bakıyordum.
Üye olmamın nedeni ise ; açılan bir konu hakkında yazılan cevapları çok yanlış bulmuştum.Hassas bir konuydu ve üye olduğumda kilitlenmişti hatta silinmişti Kötü Kazen

Sitede çok özel dostluklar kurmadım.Zaten yeniyim ve ilk başlarda hiç arkadaş edinmemeyi düşünüyordum.Çünkü sanal ortamdaki dostluklara inamıyordum. Hala da çook inandığımı söyleyemem ama belki ilerde utanırım a.s.Sonradan kararımı değiştirdim ve Avikap ile Songüll ü ekledim listeme... Birde anne konusundaki hassasiyeti nedeni ile ADAYLAARDA yı çok yakın hissetniştim kendime..
Ancak uzun süredir girmiyorsenağlama
Site güzel. Ancak çook ukala bulduğum insanlar var. Çok şakşakcı bulduğum insanlar var. Tabiki samimi olduğuna inandıklarımda var...
Şakşakcı olduğunu düşündüklerimin yazılarını okumuyorum kesinlikle...
KK vazgeçilmezim değil...Paylaşımlar güzel...Ama bazen yargılıyoruz insanları...Çok rahatsız olmama rağmen bende bunu yapmaya başladım. Oysa bu site yargılanmadan dertleşebileceğimizi düşündüğümüzde asıl amacını buluyor. Ama sanalda dahi insanlar tuuu, kaka diyebiliyormuş. Bunu da görmüş olduk...
Neyse uzattım... İşte böyle a.s.

bu siteyi.bir bilgisayar programı ararken tesadüfen denk geldim.ismi ilgimi çekmişti.
uzun süre unuttum sonra.tekrar bişey ararken,denk gelince daha yakından izledim.zepp'in yazıları ilgimi çekti,onu takip ettim.
bir gün göçmenler topiği ilgimi çekincei üye olma zamanım geldi dedimyerimseniben
ilk mesajımı oraya yazdım.
mirayım bir mesaj yazmış,ama ben onu epey bir süre sonra farkettim:sm_confused:
konu açmayı düşünmedim.
site sahibinin kim olduğunu bir konuyu okurken öğrendim.
kısacası,ilklerimi sayacak kadar hala içli dışlı değilim galiba siteyle:eek:
zaman zaman kendimi,bir düğünü uzaktan izleyen biri olarak görüyorum:1rolleyes:
bazen ilgimi çeken bir oyun olduğunda düğüne şöyle bir kısacık oyunla katılıyorum şimdilika.s.

bvu sıteyye gonopheneyı arastırırken buldum ne oldugunu bılmeden dıyet bolumune gırmısım oraya kılo almak ıstıyorum ben yazmıştım megersem orası kılo vermek ısteyenlerın topıgımıs bı benı dövmedıklerı kalmıştı valla.

Henüz yeni flört ediyordum kocamla , gelinlik fotoğraflarına bakıyordum nette burası denk geldi , üye oldum ama hiç konu falan okumuyordum açıkçası , sadece gelinliklere bakıyordum. Sonra nişanlandım ve gelinlik modeli seçmenin ne denli zor bir iş olduğunu daha iyi anladım. Bende diğer sitelerden bulduğum güzel gelinlik modellerine , benim gibi ihtiyacı olanların kolayca erişebilmesi için eklemeye başladım.
İlk kelebek gibi şeyin Nilbera tarafından verildiğini hatırlıyorum , sonra belissimo diye gitti..
İlk arkadaşlık talebim de Nilbera tarafından gelmişti , tabi ben o zamanlar arkadaşlık talebi gibi teknolojik ilerlemelerden bihaberdim yoksa önce ben eklerdim kendisini :)
Sonra sonra evlendim ve bir derdim var bölümüne uğramaya başladım :KK70:
Sonra iş aramaya başladım iş ve kariyer bölümüne müdavim oldum :KK70:
İleride de hamile kalıp hamilelik ölümüne bir uğramayı düşünüyorum :KK66:
İlk dikkatimi çeken üye Laale idi , hiç öyle olmadığını sonradan anladım ama o zamanlar bir ukalalık vardı gibi geliyor yazdıklarında :)
Sonra tabi her konuda olay çıkarmaya çalışan bir güruh gözden kaçmadı. Kesinlikle eğlenceli insanlardı ama mahalle kavgası tarzında tartışmaları üzerlerinde hiç hoş durmuyordu.Bana şeyi hatırlattı eski Türk filmlerinde mahallede bir tartışma çıkınca ulak bir çocuk kahveye koşup bağırır ya aabi koşun bilmemne abiyi dövüyorlar diye sonra kahvedekiler de hadi bakalım sıkıcı güne atraksiyon çıktı diye huraaa koşarlar olay yerine onun gibi..

Arkadaşlar alakasız olacak ama bana yardımcı olur musunuz?Yeni üyeyim.Yeni konu açarak mesaj nasıl yazabilirim.:1no2:

Kizlar bu siteye ilk uye oldugunuzda yada aktif olmaya basladiginizda dikkatinizi ilk ceken yazilari olsun kisiligiyle olsun sizi etkileyen ve hemen tum mesajlarini okuyup profilini gezdiginiz insan kim ? ( Tabi hatirliyorsaniz :roflol:)

Ilki hatirlamadiginiz diyelim olsun sizin dikkatinizi ceken ilginc kisilik dediginiz yada yazilarini begendiginiz kimler var ?

Size ilk rep veren kisiyi yada ilk tesekkur eden kisiyi hatirliyormusunuz?

Kazen abinin bu sitenin sahibi oldugunu ne zaman farkettiniz?

Kisacasi bu sitede yasadiginiz ilkleri hatirliyorsaniz yazin paylasin...

Ilk cevaplari ben veriyim.Ilk dikkatimi ceken 3 bayan vardi o zaman hamislerdi bende yeni hami oldugumdan onlarin yazilarini okurdum.

ZEHRASAKAR abla

EGEMEN

HEB3579 abla

Yazilarini merakla okudugum ve profilini devamli gezdigim kisilerde

OZGURCE abla

LAALE bacim

SARUBOCUG bacim

bana ilk rep veren sanirim HEB3579 ablacimdi sagolsun...

Kazen abininde birgun genel sohbette konusurken anladim bu sitenin sahibi oldugunu ve dumura ugramistim sahibinin erkek oldugunu duyunca.Evli oldugunu duymustum ve affiniza siginarak modlardan birinin Kazen abinin esi oldugunu dusunmustum.Kendisi sahibiyse hanimida moddur dedim ne salakca bir dusunce ama iste neyse gecelim derine girmeden :)) :asigim::asigim:

Evet benim cevaplarim bunlar hadi sizlerin cevaplarini alalim kizlar...

Unuttum yazmayi arkadas listenize ilk kimi yada sizi ilk kim ekledi?

Benim yazisini cok begendigim ve saygi duydugum nrsnkma39 ablam beni eklemisti ne nedir nasil kabul edilir diye bayagi ugrasmitim.

Birde siteyi cozerken zorlandinizmi?

Ben repleri hic bilmezdim verilir verilir anlamazdim sonra birde arkadaslik nasil kayit edilir nail kabul edilir mail gelirdi cozmeye calisirdim yani tam bir acemiydim ya rezillik :roflol:

cnm ya siteyi gezerken açmış olduğun konu başlığı dikkatimi çekti ve bakınıyordum, inan çok duygulandım ilk sırada benim adım var , zehra ablanı unutmamuş ilk sıraya koymuşsun, şaşırdım ve de çok mutlu oldum

cnm doğumuna az kaldı sayılır, inşallah sağsalim hayırlısıyla kavuşursun minik prensesine bitanem

Kizlar bu siteye ilk uye oldugunuzda yada aktif olmaya basladiginizda dikkatinizi ilk ceken yazilari olsun kisiligiyle olsun sizi etkileyen ve hemen tum mesajlarini okuyup profilini gezdiginiz insan kim ? ( Tabi hatirliyorsaniz :roflol:)

Ilki hatirlamadiginiz diyelim olsun sizin dikkatinizi ceken ilginc kisilik dediginiz yada yazilarini begendiginiz kimler var ?

Size ilk rep veren kisiyi yada ilk tesekkur eden kisiyi hatirliyormusunuz?

Kazen abinin bu sitenin sahibi oldugunu ne zaman farkettiniz?

Kisacasi bu sitede yasadiginiz ilkleri hatirliyorsaniz yazin paylasin...

Ilk cevaplari ben veriyim.Ilk dikkatimi ceken 3 bayan vardi o zaman hamislerdi bende yeni hami oldugumdan onlarin yazilarini okurdum.

ZEHRASAKAR abla

EGEMEN

HEB3579 abla

Yazilarini merakla okudugum ve profilini devamli gezdigim kisilerde

OZGURCE abla

LAALE bacim

SARUBOCUG bacim

bana ilk rep veren sanirim HEB3579 ablacimdi sagolsun...

Kazen abininde birgun genel sohbette konusurken anladim bu sitenin sahibi oldugunu ve dumura ugramistim sahibinin erkek oldugunu duyunca.Evli oldugunu duymustum ve affiniza siginarak modlardan birinin Kazen abinin esi oldugunu dusunmustum.Kendisi sahibiyse hanimida moddur dedim ne salakca bir dusunce ama iste neyse gecelim derine girmeden :)) :asigim::asigim:

Evet benim cevaplarim bunlar hadi sizlerin cevaplarini alalim kizlar...

Unuttum yazmayi arkadas listenize ilk kimi yada sizi ilk kim ekledi?

Benim yazisini cok begendigim ve saygi duydugum nrsnkma39 ablam beni eklemisti ne nedir nasil kabul edilir diye bayagi ugrasmitim.

Birde siteyi cozerken zorlandinizmi?

Ben repleri hic bilmezdim verilir verilir anlamazdim sonra birde arkadaslik nasil kayit edilir nail kabul edilir mail gelirdi cozmeye calisirdim yani tam bir acemiydim ya rezillik :roflol:

merhaba canımm öncelikle benim adıma da yer vermen çok hoşuma gitti, dilerim sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, bebeğin doğunca seni bebeklerimiz ve biz topiğine bekleriz canımmm

cnm ya siteyi gezerken açmış olduğun konu başlığı dikkatimi çekti ve bakınıyordum, inan çok duygulandım ilk sırada benim adım var , zehra ablanı unutmamuş ilk sıraya koymuşsun, şaşırdım ve de çok mutlu oldum

cnm doğumuna az kaldı sayılır, inşallah sağsalim hayırlısıyla kavuşursun minik prensesine bitanem

Ablacim sen benim ilk gozagrilarimdan birisin nasil unuturum.Sabirla sorularimi cevapladigin icin ve bana gostermis oldugun yakinlik icin asil ben tesekkur ederim ablacim.Guzel dileklerin icinde cok sagol :)

yakinda sizlerin arasindayim insallah bir anne olarak a.s.

merhaba canımm öncelikle benim adıma da yer vermen çok hoşuma gitti, dilerim sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, bebeğin doğunca seni bebeklerimiz ve biz topiğine bekleriz canımmm

Cok sagol ablacim insallah bebek olunca sizlere ve tecrubelerinize cok ihtiyacim olucak.Yani yine sorularimla basinizin etini yicem :)) bebisini benim yerime opersin.Sevgiler...

X