SİSTİT VE MANTAR

Bende sırf bu durumum için buraya üye oldum. Sürekli telefon elimde arayış içindeyim. 6 kilo verdim 3 ayda. Candida diyeti yaptım yok geçiremedim
Merhaba iyileştiniz mi? Bende de kronik mantar var candida diyetine başladım 1 hafta oldu semptomlarım arttı ve her yerime yayılmaya başladı ne yapabilirim

Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Psikolojik olarak bazen tükendiğimi hissediyorum. O kadar çaresiz hissediyorum ki bazen. Gitmediğim doktor kalmadı hepsinin dediği yazdığı şeyler aynı. Kalıcı bir çözümü yok ama tükendiğimi hissediyorum zaman zaman. Sürekli sıkışıklık hissi, evden çıkmadan mutlaka tuvalet ihtiyacı, dışarı çıkınca tuvalete nereye girebilirim neresi daha temizdir düşünceleri, ağrılı idrar tüketti beni. Bitkisel olarak denedim yok doktora gittim yok. En son gittiğim doktor da asitli içecekler narenciye tarzı yasak, çay kahve yasak bol su iç kronik olduğu için geçmesi uzun sürer dedi. Ama bu uzun sürenin sonu var mı bilemiyorum en azından burada birbirimize destek olup iyi gelen şeyleri paylaşırsak birimize dahi iyi gelse ne mutlu
Agrili mesane yada pudendal sınır sıkışması diye hastalıklar var bende tedavi oluyorum 4 aydır bulmaya çalışıyorum westerya adlı arkadaşımız tedavi olmuş şimdi okudum onun yazısını sağolsun inş bizde ıyilesiriz d vitamini coenzim q10 kullanmış ve laroxly 10 mg ilaç bende yazicam buraya tedavimi inşallah iyilesiriz sistoskopi yaptirdinmi

Merhaba canım sistit hiç yaşamadım ama bende evlendiğimdenn beri hiç geçmeyen mantar şikayeti vardı.Çok doktora gittim çok ilaç verdiler ama bir türlü geçmedi.En son bundan 1 sene önce doktora gittim gittiğim doktor sadece seni tedavi etmekle olmaz sonuçta eşinle birlikte oluyorsun ve ona da bulaşmıştır sen iyileşsen bile eşinden sana tekrar geçecek dedi.Bana fitil yazdı 1 hafta kullanmam için bir tane de ilaç yazdı hem eşim hem benim kullanmam için ve tedavi sürecinde korunarak dahi birlikte olmamamızı söyledi.Çok şükür 1 senedir hiç tekrar etmedi mantarım geçti
Merhaba mantar için hangi fitil ve ilaç içtiniz neolur banada yardımcı olun

X