sistit belasııı

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
arkadaşlar aşılamadan yeni çıkmış we doktordan hastahaneden öğööö gelmiş biri olarak sistit belasıyla ugraşıyorum ama doktora gitmek istemiyorum muhtemelen hawuzdan oldu bildiğiniz bir yolu warmı bunu geçirmenin bir ilaç bir bitki herneyse ama doktora gitmeden mümkünsee kapısından bile geçmeye tahammülüm yok şu sıralar
çok canım yanıyoooo

bende çok canım yandığında kurutma makinasını deniyorum sıcak hava iyi geliyor..birde ayaklarını sıcak suya koymanı tavsiye ederim oda iyi geliyor...artı mardanoz suyuda idrar söktürdüğünden rahatlarsın bol bolda su iç..çok geçmiş olsun allah kimseye vermesin çok acı verici bir durum
benim sistit yaz kış farketmiyor ama ben olayı çözdüm daha çok sıcak havada oluyor dar pantolon falanda olunca heralde iyice tetikliyor ha birde idrarımı tuttuğum zamanlarda..
cnsel ilişki sonrasıda olabiliyormuş doktorum bana ilaç vermişti ve ilişkiden sonra idrarımı yapmayı önermişti..

benim de çok oluyo zıkkım:) temiz bi bezi ütüleyip sürekli kilodumun içine koyuyorum çok rahatlatıyo

arkadaşlar size kökten bi çözüm önercem sistit benim evliliğimin ilk aylarında daha cok oluyordu ve kışın ama
artık hiç olmuyorum şükür
hippurin isimli bi ilaç kullandım 14 gün boyunca
artı bol su içmeye dikkat edin günde 2 litre mutlaka için
su vucüdu cok ii temizlio mübarek bişey ya:)
su an olmuyor şükürrr
doktorumun dediğine göre sistit balayı hastalığıymış yani :))
ha bu arada taharetlenmenin yönünü mutlaka arkaya doğru yapmalı bayanlar die de uyarmıştı
inşallah önerilerim işinize yarar acil şifalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…