SisterHooD

Hamilelik iyi gidiyor çok şükür bazen ağrım oluyor ama normalmis.arada mide de bi kıpırdanmalar oluyor ama kusma derecesinde değil,sıkıntımız yok elhamdülillah=))

Ağrı olması gayet normal,çok fazla olmasın yeterki..
Bulantında yoksa çok iyi maşallah..
Hep böyle devam eder inşallah rahat bir gebelik yaşarsın..

Ağrı olması gayet normal,çok fazla olmasın yeterki..
Bulantında yoksa çok iyi maşallah..
Hep böyle devam eder inşallah rahat bir gebelik yaşarsın..
Tansiyonum çok düşüyor ayağa kalkınca gözüm kararıyor ama şükür olsun bugüne.duyuyorum içi dışına çıkanlar varmış bulantıdan. Evet dün kontrol vardı dr a sordum çok normal bıçak batması gibi ağrılar.rahim ilk kez büyüyor alışık değil dedi.

Tansiyonum çok düşüyor ayağa kalkınca gözüm kararıyor ama şükür olsun bugüne.duyuyorum içi dışına çıkanlar varmış bulantıdan. Evet dün kontrol vardı dr a sordum çok normal bıçak batması gibi ağrılar.rahim ilk kez büyüyor alışık değil dedi.

Tansiyon düşmesi normal ama,yinede oturup kalkarken ani hareketler yapma..
Şimdi rahim büyüyor burada içerdede bebek var gayet normal bunlar..

Amin canım Allah razı olsun=) tez zamanda sana da nasip olur inşallah=)) ne kadarlık evlisin
4 aylık evliyim:KK68: ama tabi çikolata kistim var 11mm kadar , geçmişte çikolata kisti ameliyatı oldum , adetim düzenli ama bilmiyoruz ne zaman tuttururuz :KK23:

sistalaaar kankim saçını kestiricek, kısa istiyo. seyrek ince telli saçları. model önerisi bekliyoruz :süslü: bana da uzatma ve gürleştirme öneriniz varsa:KK19:
seyrek saça kat kesinlikle yaptrmasın hem çok çabuk kırılmasına sebep oluo hmde hoş durmuyor. Arkdan kısa öne doğru uzun asimetrik kesim hoş bnce

Amin.Oo babanın isteği olmuş=)) bakalım bizim ne olacak

Aynen baba çok mutlu o yönden:))
Sağlıcakla doğsunda kız erkek önemli değil.
Ama anneler ilk bebekte genelde hep kız isterler..

sistalaaar kankim saçını kestiricek, kısa istiyo. seyrek ince telli saçları. model önerisi bekliyoruz :süslü: bana da uzatma ve gürleştirme öneriniz varsa:KK19:

Kankine victoria beckam modeli öneririm benim modelimdir yıllardır böyle saçım.
Saçlarım çok gir değildir üstelik..

Sanada sarımsaklı şampuan işe yarıyor dene derim..

X