SisterHooD

Burası kafa dağıtmak için birebir terapi gibi geliyor banahep..

Doğrudur genelde bilirler benide ben pek çıkaramıyorum herkesi..
Oda genelde çok esip gürlediğimden kaynaklı oluyor:))
Biraz asabilik varda ondan yani..

Tamam anlaştık döner istiyorum o zaman senden :kk77:
Kadeh olsun benimkide bir zahmetttt iki sarhoş içerz :eğlence::eğlence:
Anam ne de içeriz senle, ben sarhoş olunca biraz duygusallaşarım beni çeker misin böyle hemşerim :KK70:

Burası kafa dağıtmak için birebir terapi gibi geliyor banahep..

Doğrudur genelde bilirler benide ben pek çıkaramıyorum herkesi..
Oda genelde çok esip gürlediğimden kaynaklı oluyor:))
Biraz asabilik varda ondan yani..
:rolleyes: O olabilir bak.
Evet biliyorum buralari insanin kafasi dagiliyor gercekten:KK71:

Hmmm neden ki ?
Anlat hele nesine alışamadın :KK66:

Baba evinde ekmek elden su gölden. Eve geliyordum yemek hazir ev isi yapmiyordum:KK33:

Simdi bana bazen cok ismis gibi geliyor ev isi yapmak:-) hergün yemek pisirmeler falan..

Yavas yavas alisicam belki

Anam ne de içeriz senle, ben sarhoş olunca biraz duygusallaşarım beni çeker misin böyle hemşerim :KK70:

Şişenin dibine vururuz varyaaaa :eğlence::eğlence:
Ayıpsın hemşo ne demek seb duygusala bağla bende saçmalamaya bağlarım yada kızıp sayar söverimmm :KK53:

:rolleyes: O olabilir bak.
Evet biliyorum buralari insanin kafasi dagiliyor gercekten:KK71:

Genelde öyle oluyor bilmeden laf çakıyorlar bana alıyorlar ağzının payını..:KK53:

Baba evinde ekmek elden su gölden. Eve geliyordum yemek hazir ev isi yapmiyordum:KK33:

Simdi bana bazen cok ismis gibi geliyor ev isi yapmak:-) hergün yemek pisirmeler falan..

Yavas yavas alisicam belki
Bende öyle olurum kesin, bende otel gibi kullanıyorum ewi şu an.
Her şeyi annem yapıyor. :KK53:

Saygısızlığa asla tahammülüm yoktur..
Neler diyorlar bazen,sonrada özürler filan..

Maşallah benm kızımda 29 yaşında oda 1,5 yıllık evli bebek bekliyor şimdi hayırlısıyla..

Allah anali babali büyütmeyi ve hayirli bir evlat olmayi nasip etsin insallah:anne:
Kiz mi erkek mi olacak ?

Oo özür dilerler tabiki. Söylüyorlar söylüyorlar sonrasini düsünmeden. Biri konustumu anliyorlar ancak..

Babam pek iyi değil bypass ameliyatı olacak pazartesi ,yerde miyim gokte mi bilmiyorum..
Babam ya babam kahramanım çökmüş bitkin haldeydi, ilk defa korkuyorum dediğini duydum babamın , anjiyo yapılırken doktor kalbini göstermiş ekrandan tıkalı damarları göstermiş babama, doktora demiş ki orda 4 çocuğum birde eşim var ben başka bir şey görmüyorum .
Doktor dedi bunu destek olun dik durun dedi , babama elbette yansıtmıyorum ama içim paramparça iki küçük kardeşim var biri lisede biri ortaokula yeni geçti , ikisinde ağlıyor ablam stresten hasta oldu elleri tutmuyor tek ben kaldım sağlam ne kadar sağlam sayilirsam..
Bağıra bağıra ağlamak istiyorum, doktor riskleri anlattı babamda şeker tansiyon kolesterol var ameliyat zor geçecek dedi , ama olmazsa da olmaz dedi..
Çok kötüyüm ben çok ..

Üzülmemek mümkün değil canım evet guclu durman gerek ama cok da kendini sıkma bu defa senin sağlığın bozulur Allah korusun içine ata ata.
Bak her seyin caresi var bypass olacak bitecek, ya gec kalınmıs olsaydı buna da şükür.
İnşallah atlatacak baban. Dualarımız seninle.

X