SisterHooD

Aynen baba çok mutlu o yönden:))
Sağlıcakla doğsunda kız erkek önemli değil.
Ama anneler ilk bebekte genelde hep kız isterler..

Kankine victoria beckam modeli öneririm benim modelimdir yıllardır böyle saçım.
Saçlarım çok gir değildir üstelik..

Sanada sarımsaklı şampuan işe yarıyor dene derim..
Evettt hayırlısıyla sağlıklı olsun farketmez ama herkesin gönlünde vardır =))

Rabbim ol desin yeter=) bi bakmışsin hemen olmuş=)) sağlıcakla inşallah. Bu kist için ne diyor dr
doktorum korkma herşey normal dedi, ilaç verdi daha çikolata kisti küçük olduğundan yok edilebilir dedi, tabi hamile kalırsam ilaç kullanmama gerek kalmıcak :KK200: Ama daha dış çekim yaptırmadık o da ayrı bi sorun :eek:

doktorum korkma herşey normal dedi, ilaç verdi daha çikolata kisti küçük olduğundan yok edilebilir dedi, tabi hamile kalırsam ilaç kullanmama gerek kalmıcak :KK200: Ama daha dış çekim yaptırmadık o da ayrı bi sorun :eek:
Amaan boşver bebek olunca onunla yaptırırsiniz :KK70: benimde yok :KK70:

seni yakalamışken ben sorar dururum , ne kadar zaman sonra test yapmak lazım , ne zaman belli oluyor , bi de galiba özel günleride var galiba çocuk yapmak için çok bilgim yok bu konularda cahilim:kızgın:
Evet yumurtlama günü=) o zamani kaçırmamak lazım. Herkes adeti geçince test yapıyor yada bir iki gün öncesi ben 1 hafta önce yaptım şans eseri kıpkırmızı çizgi çıktı:KK70:

Evet yumurtlama günü=) o zamani kaçırmamak lazım. Herkes adeti geçince test yapıyor yada bir iki gün öncesi ben 1 hafta önce yaptım şans eseri kıpkırmızı çizgi çıktı:KK70:
yumurtlama günü derken kuzum regliden bir iki gün öncesi falan mı ki ? ay ne güzel:KK200: bnmde üle ossunnn. 1 hafta geçti denesem mi merak ediom , reglimede tam 1 hafta var

yumurtlama günü derken kuzum regliden bir iki gün öncesi falan mı ki ? ay ne güzel:KK200: bnmde üle ossunnn. 1 hafta geçti denesem mi merak ediom , reglimede tam 1 hafta var
Çıkmayabilir üzülme boşa biraz bekle=) yumurtlama günü hesaplama programları var onları kullanabilirsin yada ovulasyon testleri var. Kaç günde bir adet oluyorsun

X