SisterHooD

Birkaç kez paylaşalım canım benim. Çenemiz düşüyor valla 2 dakikada 5 sayfa ilerliyoruz görmeyen kimse kalmasın birde çok kisiyiz. Hemen herkese edilir dua ♡
Bem listeden herkese yazarim, ozel msj atariz, burda kaynar arada, bi anda cosuyoz malum hahahah yonetim kuruluyla goruseyim de once insaAllah..

Bem listeden herkese yazarim, ozel msj atariz, burda kaynar arada, bi anda cosuyoz malum hahahah yonetim kuruluyla goruseyim de once insaAllah..
Tamam canım. Aaa bak aklıma geldi hatta bir isim paylaşalım mesela 500 tane okunacaksa. Herkes aşağı saysın mesela 100 aldım kalan 400 gibi. Sıfırlayınca diğer arkadaşa dua edelim. Ama çok kalabaligız nasil olur ki. Birde bi saat belirleyelim o saatde sohbet olmasin sadece dua olsun. 1 saat tutarız kendimizi artıkın

PabucumunNicki Kız nerdesin gelsenee

Bunlari degerlendirmeye aldim sistam.. Yonetime bildirip fikirlerini almaliyim.. Nihai karari bildiririz insaAllah.. (ciddilestim la birden)

Allah kabul etsin canimmm ♡ Allahim tüm hastalarımıza şifa versin inshAllah
Amin canım
aynen çok msj oluyor olmazsa yeni tropik açın sistaların dua topiği diye

bu fikirde füzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…