SisterHooD

Evet o detaylar benimde dikkatimi çekti bir de bütün sosyal mecralardan sildi demişti şimdi instagrama kedinin fotosunu yüklüyor yazmış.Allah herkes için hayırlısını versin

Ben yanlis anlamadiysam oyle bi muhabbet dönmüş.. Kedi evde kalmis, niye almadin diyenlere "vermedi" demis.. Adam evde miydi giderken? O zaman niye "aksam beni bulamasin, şok olsun" dedi ki, kafamda deli sorular..
Evet bende okudum vermedi yazmıştı ama bilemiyorum gideceğini anlayıp kediyi götürdü mü adam evden

Bu koca kişisi hiç olamamış hiç..
Fiona biraz yaşının verdiği tecrübesizlik biraz aşktan görememiş. Görse de inanmamış..
InshAllah bundan sonra görür. Bizde 20 yaşında aklımız bi karış havada geziyorduk. Ama yaş ilerledikçe kişilik oturunca, niye öyle yapmışız diye soruyoruz

Ya kızlar ben bench li yemek masası istiyorum. Kullanan var mı tavsiye edilir mi?

Salonum akvaryum kadar kuyruklarımız çarpıyor neredeyse ama masam da yok almam lazım.

Evet o detaylar benimde dikkatimi çekti bir de bütün sosyal mecralardan sildi demişti şimdi instagrama kedinin fotosunu yüklüyor yazmış.Allah herkes için hayırlısını versin
Sonbahar baslarinda konularini hatırladığım bi uye var, 19 yasinda, yeni evli, esinin ailesi ile kulturleri cok farkli, tekme vs olayi olmustu, bu uye o uye mi, emin degilim.. Durum cok uzucu elbette ama bu kacinci+burda aldigi öğütleri dinlemiyorsa aylardir, kim ne yapabilir?

InshAllah bundan sonra görür. Bizde 20 yaşında aklımız bi karış havada geziyorduk. Ama yaş ilerledikçe kişilik oturunca, niye öyle yapmışız diye soruyoruz

İnsanın aydan aya bile fikirleri değişiyor. Kendimden biliyorum.
Umarım bu adamdan kurtulunca hemen yeni sulara yelken açmadan durup düşünür..

Ben yanlis anlamadiysam oyle bi muhabbet dönmüş.. Kedi evde kalmis, niye almadin diyenlere "vermedi" demis.. Adam evde miydi giderken? O zaman niye "aksam beni bulamasin, şok olsun" dedi ki, kafamda deli sorular..
Kendisi çocuk sayılır daha aklınca evi terk ediyimde surunsun beni bulmasın gelsin ayaklarima kapansin diye düşünmüş olabilir
Öyle evlilik mi olur koca kişisi de aile de cahil onlarda yapıcı değiller hemen sana kız bulalım demişler sanki evlilik değil evcilik oynamışlar

Valla ne bahsettiğin konuyu biliyorum(ki o üye bu üye değilse bile çok benziyor hikaye!aynı üyede olabilir konuyu bilmediğimden bişey diyemiyorum)ne açtığı diğer konuları biliyorum fionanın sadece bi kaç defe burda yazdıklarına denk geldim ve en son evi terk edişini anlattığı konuyu okudum.kedi detayı benimde dikkatimi çekti.vermedi kediyi demiş burda da habersiz geldim akşam eve gelince şaşırsın demiş.dün yine buraya an itibariyle bütün sosyal mecralardan sildi yazmıştı.bugün ise instagrama foto yüklüyor kedinin fotosunu yazmış.bilimyorum adam silmiş olabilir.gizlilik ayarları açıkça herkese ordan da görüyor olabilir ama bazı küçük detaylar dikkatimi çekti.

Ya madem kararlisin, madem avukat ariyorsun, daha dun ev terkedilmis, ne ara instagrama foto koyup nispet yapti, ne ara engelledi, ne ara takip ettin..
Ustune adama mesaj atmak, kediye iyi bak olur mu, diyerek, ozur dilerim ama bu kısım tam bir fiyasko, resmen bahane aramis fiona.. Tamam, boşanmak istemeyebilirsin ama o zaman da aileni, dayiyi, sulaleyi, kk'yi isin icine katip ortaligi alevlendirmeyecektin..

Katiliyorummmm.

Seviyesi cok dusuk insanlar belli ki.. Terbiyesiz dayi hele, sana ne ulan, dmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…