SisterHooD

Dün gece mesaj attım.
Sürekli nispet yapar gibi kedimin fotoğrafını atıyordu instagrama iyi bak olur mu dedim. Konuşma başladı üzülmediğimi aksine mutlu olduğumu belirttim. O da öyle dayısı demiş ki sen kafana takma sana krallar gibi düğün yapacağım takısını masrafını düşünme bana 2 bilezik takmış insanlar diyor bunu. Babaannesi demiş ki ben sana köyden kız bulacağım sen kız oğlansın hala .. Hani diyor ki sen hala bakirsin ben sana bakire kız bulacağım pardon da benimle başkası mı ilişkiye girdi ki bu kalıptan nefret ederim her neyse böyle işte baroya gidip ücretsiz avukat talep edeceğim aileme bide avukat masraflarından yük olmak istemiyorum
Ayy ne korkunç. Allah'ın manyaklari. Kız oğlandın sana bakire alacağım ne ya. Valla şükret kurtulduguna. Muhattabta olma. Kediyi kurtar :KK43:

Eklentiler

• IMG_20180202_132007.png
    IMG_20180202_132007.png
    222,6 KB · Görüntüleme: 74
Dün gece mesaj attım.
Sürekli nispet yapar gibi kedimin fotoğrafını atıyordu instagrama iyi bak olur mu dedim. Konuşma başladı üzülmediğimi aksine mutlu olduğumu belirttim. O da öyle dayısı demiş ki sen kafana takma sana krallar gibi düğün yapacağım takısını masrafını düşünme bana 2 bilezik takmış insanlar diyor bunu. Babaannesi demiş ki ben sana köyden kız bulacağım sen kız oğlansın hala .. Hani diyor ki sen hala bakirsin ben sana bakire kız bulacağım pardon da benimle başkası mı ilişkiye girdi ki bu kalıptan nefret ederim her neyse böyle işte baroya gidip ücretsiz avukat talep edeceğim aileme bide avukat masraflarından yük olmak istemiyorum
daha dun bi hışımla evi terkettim, asla dönüşü yok diyorsun.. pesinden gelmemis, sagdan soldan engellemiş herife mesaj atiyorsun.. kedi filan bahane aramissin, hic kusura bakma.. bi de bize o yokken evden ciktim demistin, bdv'de "kedimi vermedi" demissin, o kismi yanlis anladiysam duzeltir misin?
kirici olmak istemiyorum ama şu bakir/bakire/iliski muhabbetini de burda yapma lutfen, daha once de prez... konusu olmuştu, bdv'de detaylandir elbette istedigin gibi..
velhasil, ben senin ayrilacagina inanmiyorum ne yazik ki, adam peşinde dolanip sen dik duracagina kalkmis mesaj atmissin, yarin bi adim atsa "bi sans daha" deyip donersin gibi hissediyorum..
Allah hayirlisini versin..

Ayy H HarleyyQuinn bdv den girip son gelişmelerini takip ederken geyikte buldum seni. Dedim bir an nereye geldim ben? konu neden burada? ben neredeyim? :KK70:
Öğle yemeğinin ağırlığı olsa gerek neyse uyandım ya tamam..

X