SisterHooD

Karnım ağrıyor ve sabah bunu soyleyerek uyandım

10_4_6.gif
36_11_10.gif

Hanım abla gitmiş yaaavv
He kızzz polemik yaşadı BDV de dün
15_4_130.gif

Ay bebeğim bi koşturmaca ki sormaaa sen napıyoreee
28_2_9.gif

daha dun bi hışımla evi terkettim, asla dönüşü yok diyorsun.. pesinden gelmemis, sagdan soldan engellemiş herife mesaj atiyorsun.. kedi filan bahane aramissin, hic kusura bakma.. bi de bize o yokken evden ciktim demistin, bdv'de "kedimi vermedi" demissin, o kismi yanlis anladiysam duzeltir misin?
kirici olmak istemiyorum ama şu bakir/bakire/iliski muhabbetini de burda yapma lutfen, daha once de prez... konusu olmuştu, bdv'de detaylandir elbette istedigin gibi..
velhasil, ben senin ayrilacagina inanmiyorum ne yazik ki, adam peşinde dolanip sen dik duracagina kalkmis mesaj atmissin, yarin bi adim atsa "bi sans daha" deyip donersin gibi hissediyorum..
Allah hayirlisini versin..

Kedimi vermedi mi demiş :KK64:

Hayır yok canım 19
Kız fiona o sen misin. Sen daa ayrilmadin mi. Okadar şeyler oluyorken sen tekme atmasına mi üzüldün :S adam ne para tutuyor elinde, ne sana saygısı var, birde kedi yavrulari satarım düşüncesiyle pahali kedi almıştı :S bak şimdi aklima geldi. 19 yaş evlenilecek bir yaş degil. Hazır babanın evine gittin kal orada. Muhattab olma. Ayrıl gitsin. Oku güzel bi meslek edin ondan sonra hayatına yine yeni birisi girer mutlu olursun. Yaşın ilerledikçe, sende kendini geliştirdikçe, daha sağlıklı daha mantıklı ilişki yasayabilirsin. 19 yaşında evlenme nedir

Kız fiona o sen misin. Sen daa ayrilmadin mi. Okadar şeyler oluyorken sen tekme atmasına mi üzüldün :S adam ne para tutuyor elinde, ne sana saygısı var, birde kedi yavrulari satarım düşüncesiyle pahali kedi almıştı :S bak şimdi aklima geldi. 19 yaş evlenilecek bir yaş degil. Hazır babanın evine gittin kal orada. Muhattab olma. Ayrıl gitsin. Oku güzel bi meslek edin ondan sonra hayatına yine yeni birisi girer mutlu olursun. Yaşın ilerledikçe, sende kendini geliştirdikçe, daha sağlıklı daha mantıklı ilişki yasayabilirsin. 19 yaşında evlenme nedir
O kedi bu kedi mi:işsiz: hatirladim ama fiona oldugunu bilmiyodum. :işsiz:

Aaa bu üye o muydu? o_O

Evet o kedi, şimdi yaşını söyleyince hatırladım. Haftalardır konu açıyor ama fiona olduğunu bilmiyirdum

Evet canim bende sonradan hatirladim. Hani taki parasıyla deli alışverişler yapan herif

Bu koca kişisi hiç olamamış hiç..
Fiona biraz yaşının verdiği tecrübesizlik biraz aşktan görememiş. Görse de inanmamış..

X