SisterHooD

Ayy ne korkunç. Allah'ın manyaklari. Kız oğlandın sana bakire alacağım ne ya. Valla şükret kurtulduguna. Muhattabta olma. Kediyi kurtar

daha dun bi hışımla evi terkettim, asla dönüşü yok diyorsun.. pesinden gelmemis, sagdan soldan engellemiş herife mesaj atiyorsun.. kedi filan bahane aramissin, hic kusura bakma.. bi de bize o yokken evden ciktim demistin, bdv'de "kedimi vermedi" demissin, o kismi yanlis anladiysam duzeltir misin?
kirici olmak istemiyorum ama şu bakir/bakire/iliski muhabbetini de burda yapma lutfen, daha once de prez... konusu olmuştu, bdv'de detaylandir elbette istedigin gibi..
velhasil, ben senin ayrilacagina inanmiyorum ne yazik ki, adam peşinde dolanip sen dik duracagina kalkmis mesaj atmissin, yarin bi adim atsa "bi sans daha" deyip donersin gibi hissediyorum..
Allah hayirlisini versin..

Ayy H HarleyyQuinn bdv den girip son gelişmelerini takip ederken geyikte buldum seni. Dedim bir an nereye geldim ben? konu neden burada? ben neredeyim?
Öğle yemeğinin ağırlığı olsa gerek neyse uyandım ya tamam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…