SisterHooD

Seninde gebelik şüphen mi var
aslında yok düşünmüyoruz . fakat günüm 10 günü geçti
normalde de adet düzensizliğim vardır ama bu kadar sürmezdi , test taptım bir kaç gün önce negatif çıktı ama geçen gün tansiyonum düştü baygınlık geçirdim midem çok kötü günlerdir göğüslerim ağırıyor filan

akşam kan testi yaptırıcam

Hakkınızda hayırlısı olsun canım bizim komşuda öyle oldu düzensizdi falan 2 gün önce bi kızı oldu

Kaç defa uyardım beni cinsiyet konusuyla ilgili rahatsız etme biz baktırmıyacaz diye kadın oglum olurmu acaba diye deliriyor

Başka çocuğunuz var mı canım

Benimde ilk zamanlar eşinin teyzesi senin kızın olur sende üşengeçlik var dedi sınır oldum.
Kaynanam oğlum olur
Vs dedi.
Ama bunlar takılacak şeyler değil. Kızda erkekte olsa benim evlâdım olcak sonuçta.
Ne kızımız var ne erkek cocugumuz

Öğrendik ki bizimde oğlumuz olacakmis.
Aslında biraz üzüldüm ama oda evlat..
Allah bana ve sana hayırlı bir evlat nasip etsin.

Kaç defa uyardım beni cinsiyet konusuyla ilgili rahatsız etme biz baktırmıyacaz diye kadın oglum olurmu acaba diye deliriyor
Ya bırak sıkma canını diyorum işte bırak konuşsun al telefonu koy uzağa konuşsun dursun

aynen öyle o yüzden ş u an doğru bir zaman değil
Ailenle gorusmeyen bi aile ve eş.. Seni yok sayan bi kayinvalide ve buna seve seve çanak tutan bi koca..
Asla ve asla kiskirtmak degil amacim ama cok gencken ve cocugun yokken bu insanlarla ömür boyu devam edip edemeyecegini ve cocuk yapip bagi iyice güçlendirip güçlendirmeyeceğini, sonuclarini iyice dusun ve tart ne olur.. Duzelme ışığı gormuyorsan zamanini heba etme..

Bir tane kızım var canım eşim inşallah yine kız olur diyo kız çocuk başka ya seninde hayırlı olsun canım Rabbim sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…