SisterHooD

Biliyorum onu bende yazdımda aynı mesaj olsa dedim.
Destek anlamında yapabiliriz bence anlamlı olur..
Sisterhood yazarsak reklam gibi olabilir hos olmaz diye dusunduk abla, o yuzden eklemedik.. Zaten arkadas grubu olduğumuz biliniyor, direkt herkes gonlunden geceni yazsa daha guzel olur sanki..

Sonra babası kılıklı deme :KK70::KK70::KK70:
Huyu benzemesinde baska herseyi benzesin isterim:KK70: anasi gibi naif olsun benim bebegim :KK70:
Bende gebeyim
Acikinca ve yorulunca
Mutlaka kusuyorum.
Görümcem bizde ona kahvaltı hazırlıyorum
Ama patates ve hamurları daha kizartmadim
Uyanınca mi kızartayım yoksa hazırda beklesin mi acaba
Sende ne arıyor kiz gorumcen. Kalkınca kendi kızartsın:) şen hamile hamile niye ugrasiyorsun. Onlarin evindeki yaptığın yemeklere temizliklere saysın
14.takım şuan listede değil liste ayrılış kiloma düşmeye çalışıyorum sen ? :kahve:

:KK200:
uyumadın mı daha sen
Şimdi uyicam kuşum. Ayy tüm gece çalıştım gram uykum yok :KK70: ama sonra işlerim var zorla uyumalıyım:KK70:
Ben öyle menapoz korkusuyla acele ettim şimdi bebe b...ku temizliyorum.Allah sana da nasip etsin sana ya da kocana benzeyen bebenin b....kunu temizlemeyi :emir_bebek:
Amiiiiiin InshAllah:KK70: ben yeğeniminse b..unu temizliyorum valla alıştım:KK70:

Ay inşallah ya bide sabah sabah eltim aradı rüya görmüş benimle ilgili bebegimin parmakları ezikmiş falan erkekmiş cinsiyeti piskolojim bozuldu ya ben nasıl katlanacam ben bu erkek delisi kadına
bende rüyamda eşimle tartışıyorum konu yine annesi , annesine bir laf ediyorum kızıyor bende diyorum ki karnımı göstererek ' bende anne olucam banada böyle laflar edemezsin artık bende anneyim' diyorum ne alakaysa o_O:KK53:

rüyalarım bile garipleşti kız My SouL My SouL :KK48:

Ay inşallah ya bide sabah sabah eltim aradı rüya görmüş benimle ilgili bebegimin parmakları ezikmiş falan erkekmiş cinsiyeti piskolojim bozuldu ya ben nasıl katlanacam ben bu erkek delisi kadına
Ya bıraksana boşver niye canını üzüyorsun ki bırak konuşan konussun

bende rüyamda eşimle tartışıyorum konu yine annesi , annesine bir laf ediyorum kızıyor bende diyorum ki ' karnımı göstererek bende anne olucam banada böyle laflar edemezsin artık bende anneyim' diyorum ne alakaysa o_O:KK53:

Seninde gebelik şüphen mi var

Huyu benzemesinde baska herseyi benzesin isterim:KK70: anasi gibi naif olsun benim bebegim :KK70:

Sende ne arıyor kiz gorumcen. Kalkınca kendi kızartsın:) şen hamile hamile niye ugrasiyorsun. Onlarin evindeki yaptığın yemeklere temizliklere saysın

Şimdi uyicam kuşum. Ayy tüm gece çalıştım gram uykum yok :KK70: ama sonra işlerim var zorla uyumalıyım:KK70:

Amiiiiiin InshAllah:KK70: ben yeğeniminse b..unu temizliyorum valla alıştım:KK70:

Kaynanamlar istanbula gittigi gun cagirdik
Gelmedi
Ertesi gün börek açtım ellerimle
Geldi
Öyle yedik içtik bizde kaldı.
Işte hamur ve patatesleri kizartmadim daha.
Domates zeytin almaya gitsem uyuyor

bende rüyamda eşimle tartışıyorum konu yine annesi , annesine bir laf ediyorum kızıyor bende diyorum ki ' karnımı göstererek bende anne olucam banada böyle laflar edemezsin artık bende anneyim' diyorum ne alakaysa o_O:KK53:

Pembem, gamli baykus gibi kotu senaryolar üretmek istemiyorum ama senin bebegin olsa o kaynana senden once hak sahibi gorur kendini.. Esin de ayni sekilde.. Isim konusunda bile fikrinin onemi olmaz.. Cefasi senin sefasi kaynananin olur, acik ve net..

Bende yüzü benzesin de huyu benzemesin sana diyorum esime aynı karakterden iki tane uğraşamam vallahi:KK70:

X