SisterHooD

Ailenle gorusmeyen bi aile ve eş.. Seni yok sayan bi kayinvalide ve buna seve seve çanak tutan bi koca..
Asla ve asla kiskirtmak degil amacim ama cok gencken ve cocugun yokken bu insanlarla ömür boyu devam edip edemeyecegini ve cocuk yapip bagi iyice güçlendirip güçlendirmeyeceğini, sonuclarini iyice dusun ve tart ne olur.. Duzelme ışığı gormuyorsan zamanini heba etme..
evet canım aynen öyle ne olacak bilmiyorum hayırlısı diyorum hep :KK43::KK43::KK43:

Doğru diyosun ben çok gördüm ailemde öyle yola gelen erkeği
Sen ödün verirsen asla geri dönemezsin ama aynı ol bak nasıl dönüp dolaşıp öyle olacak onlar saniyorki değişmiyor yalannnn bal gibi yalan hemde nasıl değişti eskiden kavga edip evden giden adam şimdi en çok karşı koltuğa geciyor:KK70:

Huyu benzemesinde baska herseyi benzesin isterim:KK70: anasi gibi naif olsun benim bebegim :KK70:

Sende ne arıyor kiz gorumcen. Kalkınca kendi kızartsın:) şen hamile hamile niye ugrasiyorsun. Onlarin evindeki yaptığın yemeklere temizliklere saysın

Şimdi uyicam kuşum. Ayy tüm gece çalıştım gram uykum yok :KK70: ama sonra işlerim var zorla uyumalıyım:KK70:

Amiiiiiin InshAllah:KK70: ben yeğeniminse b..unu temizliyorum valla alıştım:KK70:
sıcak yatakta debelen o bile iyi geliyor . keşke bende yatağımda olsam :KK70:

Kaynanamlar istanbula gittigi gun cagirdik
Gelmedi
Ertesi gün börek açtım ellerimle
Geldi
Öyle yedik içtik bizde kaldı.
Işte hamur ve patatesleri kizartmadim daha.
Domates zeytin almaya gitsem uyuyor
bu saatte uyuyor mu halen :deli:

aslında yok düşünmüyoruz . fakat günüm 10 günü geçti
normalde de adet düzensizliğim vardır ama bu kadar sürmezdi , test taptım bir kaç gün önce negatif çıktı ama geçen gün tansiyonum düştü baygınlık geçirdim midem çok kötü günlerdir göğüslerim ağırıyor filan :eek:

akşam kan testi yaptırıcamo_O
idrarda çıkmıyor bazen benim başıma geldi kan ver istersen daha sağlıklı olur
4.takımdayım canım bende daha listeye girmedim :KK70:
neden veremiyor musun ben gibi :KK70:

Sen ödün verirsen asla geri dönemezsin ama aynı ol bak nasıl dönüp dolaşıp öyle olacak onlar saniyorki değişmiyor yalannnn bal gibi yalan hemde nasıl değişti eskiden kavga edip evden giden adam şimdi en çok karşı koltuğa geciyor:KK70:
Ahahahah adam haklı kavga esnasında arada ki mesafeyi korumak istiyor:KK70:valla ödün verdikçe fedakarlık yaptıkça takdir etmiyorlar tam tersi bazı şeyler senin görevinmiş yapman gereken şeylermiş gibi algılıyorlar doğru söylüyosun

Ahahahah adam haklı kavga esnasında arada ki mesafeyi korumak istiyor:KK70:valla ödün verdikçe fedakarlık yaptıkça takdir etmiyorlar tam tersi bazı şeyler senin görevinmiş yapman gereken şeylermiş gibi algılıyorlar doğru söylüyosun
Ahahahah bana su getir diyor asla getirmem getir ne demek yaaa benim işim mı su getirmek canım su verirmisin dese seve seve ne demek emretmek temizlik sadece benim görevim mı pisletmemek elinde senin arkanı topla heryer kalsın aynı yapmam vallahi 3 gün temizlik yapmadım attığı kıyafeti yerden almadım ben baktım sonra kendi aldi:KK70:

X